Kocanızla birgün aranızdaki aşk biterse....

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve babylon tarafından 24 Eylül 2007 başlatılmıştır.

24 Eylül 2007
    Konu Sahibi : babylon
  1. babylon

babylon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Sanırım evli bayanlar bunu evlilikleri süresince en az bir kez düşünmüşlerdir.Hele yıllar eskitmişse evliliğinizi birçok defa bunu sorguladığınıza eminim. ''Artık beni eskisi kadar sevmiyor'' ''Başka birisi mi var'' ''neden hiçbir şey eskisi gibi değil'' vs. vs. Bir restorana gittiğim zaman masadaki çiftlere baktığımda , artık kimin evli kimin sevgili olduğunu hallerinden anlıyorum. Evli çiftler pek konuşmuyorlar birbirleriyle, konuşsalar da etrafla daha ilgililer. Sevgili olanların ise gözü yan masayı bile görmüyor. Tamamen birbirlerine odaklanmışlar.Tıpkı bizim de bir zamanlar yaşadığımız gibi..
    Evlilik aşkı öldürüyormu acaba? Bana göre evet.. aşk yok oluyor ama yerini biçim değiştirmiş sevgi alıyor, o da bitince felaket burda başlıyor işte. Ne yapmalı evlenmeyip birlikte mi yaşamalı yoksa. o zaman hep bir kaybetme korkusu var, ama ya çocuk durumu ?? Bu müesese gerekli ama nasıl ayakta tutmalı ???

2. 24 Eylül 2007
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198

Canım yıllar geçtikçe aşk yerini sevgiye bağlılığa bırakıyor.
    İlk zamanlardaki heyecan pek olmasa da bunun da canlı tutmak yine eşlerin elinde olan birşey.. Değişik birşeyler yapmak, sürprizler hazırlamak, başbaşa yemekler, kısa haftasonu seyahetleri evlilikteki heyacanı sürekli tutmak için yapılabilecek şeyler.. Olmayacak diye birşey yok bence...

4. 24 Eylül 2007
  5. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben evliliğin aşkı öldürdüğüne inanmıyorum..kişiye bağlı bence..benim eşim sevgiliyken bana o kadarda aşık değildi ama evlenince daha bi aşık oldu ve bana;sana hergeçen gün daha çok aşık oluyorum diyo..bende durumlar ters..ben de ona ilk zamanlar çok aşıktım..zamanla ve yaşananlar sorunlarla aşkım azaldı sanırım...

6. 24 Eylül 2007
  7. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada aşk tam anlamıyla biterse benim için o evlilikte biter...aşksız olmaz bana göre çünkü...

8. 24 Eylül 2007
  9. EU1

EU1 Guest

aşk bitiyo bence sevgde çok yara alıyo değermi bu adama değmezmi sorusu çok geliyo aklıma ama çocuk işi bağlayıcı oluyo tabi bıçak kemiğe dayanınca onu da görmüo insanın gözü

ben kendimi çok sorguluyorum bu konuda ama net yanıtlar bulamıyorum daha bırakıp gitmeyi göze alamıyorum kalmaya da gücüm kalmadı böyle gel-git duygular arasında boğuluyorum bazen

10. 24 Eylül 2007
  11. ixir

ixir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında aşk diye birşey yok bunu bende evlenince anladım herşey birşeylere kavuştupumuz zaman bitiyor insanın amacı kalmıyor bana kalırsa bütün evlilikler hayallerindeki gibi değiller

12. 24 Eylül 2007
  13. S.HAYAL

S.HAYAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence bunu
    bekarlar (bende dahil) -hayır öldürmez der. açıklaması tek tabi henüz evlenmediğimiz için herşeyi şimdiki gibi devam edecek sanıyoruz.

ama evli bayanlara sorduğumuzda tam tersini söylüyorlar. demekki tecrübelere güvenmek gerek.

AMA YİNE DE EVLİLİĞE SÖYLEYİN AŞKI ÖLDÜRMESİN YAA...

14. 24 Eylül 2007
  15. Nagihan enez

Nagihan enez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evililik aşkı öldürmez ark ben 16 senelik evliyim ve halaeşime aşığım zaman icersinde karşınızdakine olan baglılıgınız daha cok artıyo inanın buna ama gercekten severek ve aşık olarak evlendiyseniz..

16. 24 Eylül 2007
  17. lena

lena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    AHHHHHHHHHHHH
    DİYORUM SADECE...
    ÇOCUK İÇİN KATLANMAK KATLANMAK ZORUNDA KALMAK.O ÜZÜLMESİN O YARA ALMASIN DİYE HAYATINI HİÇE SAYMAK BUNU ANCAK YAŞAYAN ANLAYABİLİR.

18. 24 Eylül 2007
  19. ask cok yorucu, heyecan veren, tedirgin eden, cok dusunduren, kalbi yoran bir duygu
    ask hep devam etseydi vucudumuz bunu kaldirmazdi bence