kocanz siz mi giydirirsiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve onuseviyorum tarafından 5 Mart 2008 başlatılmıştır.

5 Mart 2008
    Konu Sahibi : onuseviyorum
  1. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar eşiniz o gün ne giyceği konusunda size danışırmı yoksa kafasına göremi takılrşakkıdı

2. 5 Mart 2008
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    haftalık bütün ütülerimi toptan yaparım çünkü çalışan bir bayanım eşim ile birlikte çalışıyorum ve dolabımızda askılarda hepsi birbirine uyumlu bir şekilde asılıdır..yani ne giyeceksek o gün sabah ikimiz içinde birer elbise çıkarıp yatağın üzerine hazırlar ve beraber giyinip çıkarız...
    eşim ile alışverişi bile beraber yaparız,ben beğenirsem alırız,benim beğenmem eşim için çok önemlidir,5 yıl oldu evleneli ve bensiz bir çift çorap bile almamıştır..ama ben biraz bu konuda bencilim eşim ile birlikte kendim için nedense alışveriş yapamıyorum daha doğrusu beğenemiyorum...
    erkek için yapılan alışveriş çok kolaydır,ama bizler işte asıl sıkıntı burda başlıyor..

4. 5 Mart 2008
  5. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Evlendiğimizden beri kendisini benim seçimimle giydirmemi yada en azından giydiği konusunda fikir belirtmemi ister mutlaka.
    Onu giyinmek için yalnız bıraktığımda paniğe kapılıyor artık o derece :)
    Kendi zevki var ama nedense benim beğendiğim giysileri almayı tercih ediyor.
    Mesela ben ona klasik bot almasını öneririm , gider spor bot alır.
    Sonra klasik takım elbiseyle giyecek botu olmadığını farkeder , gidip onun için beğendiğim botu alır. Giymekte zorlansa da bunun onun için gerekli olduğunu biliyor.
    Kullanmaktan zevk almasa da , kendi zevki ve benim tercihlerim arasında ikilemde kalsa da , benim dediğimi alıyor yada giyiyor sonuçta.
    Başak burcu erkeği çok pimpirikli arkadaşlar , heryerde hijyen ve düzen isteyen bir pasaklı..
    Uğraşması zor , ama sadık diyorlar bakalım :)

Son düzenleme: 5 Mart 2008
  6. 5 Mart 2008
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    evet benım zevkıme cok guvenır oyuzden esımı ben gıydırırım cevremızde esımın ve benım gıyım tarzık cok fazla övuldugu ıcın esım bu konuda tamamen kendını bana bırakır.

8. 5 Mart 2008
  9. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Kocam çok zevklidir. Giyeceği kıyafetleri kendisi seçer genelde. Benden nadiren fikir ister. :icecream:

10. 30 Ağustos 2009
  11. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi sabah kalkarız, dolabı açar, bakınır uykulu gözlerle sağa sola...
    aklına eseni giyinir ve klasik soru gelir... "elif bu bunun altına olmuş mu, bir baksana"...
    olmuş dersem, hee olmuş mu iyi der... olmamış dersem, hangisini giyeyim olsun der... bende söylerim... giyer... doğru diyorsun bu daha güzel oldu der... sonra da kendi kendine karım biliyor bu işi der ve gelir yanağımı sıkar
    ama alışverişlerine ben karışmam... hadi gel beraber alışveriş yapalım dediğimiz çok nadirdir... bende o da yalnız çıkarız...