kocası uykucu olan hanım varmı

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sxixlayahasret tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sxixlayahasret
  1. sxixlayahasret

sxixlayahasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim sorunum şu eşimin uykuya çok fazla düşkün olması eşm sabah 6:30 da işe gider akşam 18:30 da eve gelr yemeğmizi yeriz sonra o oturma odasına gider ben sofrayı falan toplarım kızımla ilgilenirm sonra onun yanına gelirim bi bakarımki onun gözler kapanmak üzere bu herakşam böyle olur saat 20:30 oluncada oturduğu koltukta uyuyakalır ve hergece yatağa onu o koltuktan ben uyandırıp götürürüm.onu bundan vazgeçrmek için herşeyi yaptım konuştum küstüm tavır yaptım uyuduğu çekyatta öylece bırakıp tek yattım ama olmuyo neyaptıysam adam vazgeçmyo artık bıkkınlık geldi eşi böle olan varmı neolur bi tavsiyede bulunun ne yapsam vazgeçer bundan....

2. 1 Mart 2010
  3. leyna35

leyna35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eşinizin yaşı kaç ve kaç yıllık evlisiniz?

4. 1 Mart 2010
  5. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım hıc uzulme bende sen gıbıyım ama benımkı 22.30 gıbı yatar sabaha 06.30 da ıse gıdıyor aksam 20.30 da gelır yemegını yer kızıyla vakıt gecırır 22.30 dada koltukta sızar ama ben artık alıstım 2 yıllık evlıyım küsmuyorum cunku gercekten ısı cok yorucu hatta uzuluyorum ama hafta sonları erken yatırmıyorum :dance:

6. 1 Mart 2010
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    vucudunun uykuya ihtiyacı var ki uyuyor. bence bir dr.a gidip yardım alın. belki hormonel yada psikolojiktir.

8. 1 Mart 2010
  9. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim eşimde akşam işten gelir yemek yer 3 lü koltuğa uzanır tabi yarım saat kadar oğlumuzla oynar sonra hemen uyuya kalır o bişey değil artık alıştım ama pazar günleri sabah 11 gibi kalkarız kahvaltı yaparız eğer dışarı çıkmıyorsak o 3 lü koltuğa gene uzanır 1 gibi uyuya kalır 3 e 4 e kadar uyur sonra akşam üstü 7 gibi 1 saat kadar gene uyur akşamda sanki okadar uyuyan o değilmiş de benmişim gibi erkenden yatar ilk zamanlar çok takıyordum ama 4 yıllık evliyis artık alıştım ne yapsam olmuyor adam uyumak için yaradılmış sanki

Son düzenleme: 1 Mart 2010
  10. 1 Mart 2010
  11. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım bak uyku hastalıgıda olabilir gecenlerde tv de izlemiştim şafak sezerdede aynısı varmıs engel olamıyormus bi doktora görünün isterseniz çünkü böyle bi hastalık da var

12. 1 Mart 2010
  13. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım biliyorum eşimede söyledim ama saçmalama diyor sadece öyle bir rahatsızlık olacağını kabul etmiyor aslında çok tuhaf inanılmaz bişey yapıyor yastığa kafasını koydu 1 dakşka içinde hemen uyuyo hemde sanki saatlerdir derin uykuda gibi şaşılacak ve sinir bozacak bidurumohaoldumsmile

14. 2 Mart 2010
  15. sxixlayahasret

sxixlayahasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşim 27 yaşında canım oda bunun bi hastalık olduğunu kabul etmyo hatta ben bunları yazarken o yine uyuyo ya gıcık oluyorum artık bu duruma ya alışmak falan istemiyorum napıcam bilmiyorum

16. 2 Mart 2010
  17. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    bwneimkide uyorr..yorgunlar normal yaniii

18. 2 Mart 2010
  19. mitoryo75

mitoryo75 Guest

benimki hiç uyanmıyor ki ::: Herhalde ondan rüya gibi bir evliliğimiz var!!! kavga yok stres yok...