Kocasını Kaynanasından kıskanan var mı?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve conal222 tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : conal222
  1. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Belki normal değil bilmiyorum ama..eşim annesiyle çok ilgilendiğinde bozuluyorum..tamam annesi elbette ilgilenecek bunu biliyorum ama niye bozuluyorumki onu bilmiyorum..belkide kocam beni zamanında annesi yüzünden çok kırdığı için :KK43: babası ölünce annesine pek bi düştü..kaynanamda saf ayağına yatan uyanık cinslerden .herşeye karışır ilgi bekler hep.öteki eltim bundan ayağını kesince şimdi sık sk bana gelip gidiyor.5 dk mesafede evlerimiz geldi 10 gün kaldı.kendi anneme gidemiyorum ya onunla ilgilenicem diye.benimkide annesine çok düşkün..3 erkek kardeş bunlar.abileri evli.o eltim küs kaynanaya.ikinci biziz.bekar kaynımla oturuyor.ikiside eşim kadar düşkün değil.çok ana kuzusu yaaa.normal olsa tamam anlıcaz heraldeee

2. 11 Ağustos 2009
  3. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    seninki kıskançliktan öte kızgınlık gibi geldi bana.bazı erkekler gerçektende annelerinin üzerine çok fazla düşüyürlar buna bende kızıyırum.herşeyi dozuyla yapmak en iyisi bence.

4. 11 Ağustos 2009
  5. gestapo

gestapo anneyim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .aklıma muazez ersoyun şarkısı geldi aannem bile okşa
    sa benim bagrım taş olur. bende kıskanrım yanımda sarılmasını felanda istmemm annem olmadıgı için da çok kıskanırım

6. 11 Ağustos 2009
  7. hureyremir

hureyremir ılk sen son sen... Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım bu durumun bana da kızgınlık gibi geldi.Tabii ki herşeyin bi dozu var ama sanırım eşin seninle annesiyle ilgilendiği kadar ilgilenmiyor olabilir,belki o yüzden böyle bi his oluşmuştur sende.

8. 11 Ağustos 2009
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kocanıza olan kızgınlığın kaynağı annesi olduğu için ona karşı olan herşeyden rahatsız huzursuz oluyorsunuz bence...
    işiniz zor.. çok düşünüp dert edinmemeye çalışın. çünkü biri gözümüze batarsa anlaşmak iyi düşünmek çok zordur.

10. 11 Ağustos 2009
  11. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de çok kızgınlıklarım var ben yokken naparsa yapsın ,gözüme de görünmesin zaten(anası). :mymeka:
    Ne kıskanıcam o beni kıskansın hem de :KK46:

12. 11 Ağustos 2009
  13. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    adama gıcıksın ya ne yapsa itici gelir gözüne

14. 11 Ağustos 2009
  15. Eyylxuxl

Eyylxuxl önce rütbeni bilicen Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    ben kıskanmıyorumkaydirigubbakcemile2
    çünkü bende babama çok dşkünümdür. sarılırım, öperim, omzuna yatarım kocam varken de yokken de:asigim:

16. 11 Ağustos 2009
  17. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvalideme bir gıcıklığım yok...severim kendisini...
    eşimle de çok samimi vıcık vıcık bir ilişkileri yoktur...soğuk kadındır kayınvalidem...benim yanımda doğru düzgün sarıldıklarını bile bilmem...bazen eşim burnunu felan sıkar o da üfff yapama der...
    di...
    ama bu ara, her nedense benim hamile olduğum öğrenildiğinden beri daha bir düştü oğluna...daha bir sıcak ilişki aralarında...agugugugugggguuuuu...
    kızmıyorum...ama kabul edeyim hafiften kıskanmaya başladım...battığından değil bana...ama insanım ben de yaaa...zati sevdiğini paylaşamayan bir tipim...püffff...
    neyse işte...bence normal bu hisler...oalbilir...abartıya kaçmamak şartıyla normal...
    heee...bişey daha...ben hep derim...bizim kayınvalide gelin ilişkimizde kayınvalidem "iyi" olan taraftır...ben de artniyetsiz baktığımdan ki sorun yaşamıyoruz maşallah çok şükür.
    ..

18. 11 Ağustos 2009
  19. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    kıskanmıyorum çünkü eşim annesiyle pek ilgilenmez..
    öyle anamı sarılim ,öpim mıncıklim filan huyları yoktur..
    zaten pekte anlaşamazlar...ama 2 numaralı kaynım aynı senin eşin gibi...anasını ilgiye boğar,anneside aynı şekilde onu ilgiye boğar.hepte söyler 2 nolu kaynımı cok sevdıgını..
    eşimde bu yüzdenmidir bilinmez annesiyle aralarında bi soğukluk var...