Kocasının yaptığı rezillikleri unutamayanlar.. Gelin dertleşelim..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kafadar tarafından 22 Eylül 2008 başlatılmıştır.

22 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kafadar
  1. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    son zamanlarda o kadar kafaya takar oldum ki..
    oturduğum yerde,çalışırken,bir iş yaparken her zaman aklıma gelir oldu..
    durduk yere canımı sıkıyorum biliyorum ama unutamıyorum :çok üzgünüm:
    kafayı yiycem.. eşim çok iyi aslında şu günlerde bana karşı
    ama ben onda bile birşeyler arıyorum.
    elimden geldiği kadar ona yansıtmamaya çalışıyorum,bir yandan da içimden geçenleri ona bi söylesem bağırsam çağırsamda rahatlasam diyorum :çok üzgünüm:
    off ben ne yapacam yaa varmı benimle aynı durumda olan :çok üzgünüm:

2. 22 Eylül 2008
  3. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım neden eşine bu kadar canın sıkkın?BELLİ etmemeye çalışıyorum dediğine göre seni üzecek birşeyler yaptı ve senin bildiğinden haberi yok, öylemi yanlış anlamadım değil mi :uhm:
    Güzelim her derdin bir çözümü mutlaka vardır.Paylaşırsan belki düşüncelerimle yardımcı olmaya çalışabilirim.:teselli:

4. 22 Eylül 2008
  5. kafadar

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    hayır.. bulunduğum durum şuanla ilgili değil.
    evet eşim beni üzecek bişeyler yaptı çok şeyler yaptı.. ama ben onu affettim :nazar:
    evliliğim için çocuğum için affettim.ama unutamıyorum işte.acaba şimdi yine birşeyler yapıyomu diye düşünüyorum.kafamdan atamıyorum bu düşünceleri.bu halimi de ona yansıtmak istemiyorum çünkü biliyorum çok yanlış bi durum.madem affettim bu konuyu kapatmam lazım ama olmuyo işte.içim içimi yiyo..

6. 22 Eylül 2008
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım benım yaa anlasılan senı cok uzuen bısey yapmıs sanırım tahmın ettıgımn sey paylas bzıımle ama senın ıcın olzel olmadııgı surece rahatklarsın

8. 22 Eylül 2008
  9. melikenalan

melikenalan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuzu bu sekilde yasımyamasın af etmek ayrı, hic bisey olmamış gibi davranmak cok ayrı onu aftinysen güzel,ama sende kaybettiklerinide hisetmeli.bunu tek basına asmaya cabalama zamana ihtiyacın varsa bu sürece saygı duymalı sonucta insansın hatası telafi kaybettigi güveni kazanma cabası olmalı.bu yasadıkların gayet dogal.

10. 22 Eylül 2008
  11. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sen affettim desende zorunlu olduğun için affetmiş gibi gözükmüşsün.İnsanın içini merak ve sıkıntı kurt gibi kemirir.İçin içini yemektense yaptığını düşündüğün şeyle ilgili eşine belli etmeden bilgi topla,zaten eğerhatasını yineliyorsa sana ara ara ipucu verir.ya olayı araştırarak içini rahatlat yada hiç açma.Sana tavsiyem insanın herşeyi bilmeye hakkı vardır gerekiyorsada uygun dille endişelerini eşinle paylaş güvensizlik üzerine evlilik yürümez yürüsede sıkıntı verir.

12. 22 Eylül 2008
  13. duyguygt

duyguygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence de belli etmemeye çalışmak yanlış olur hep aklında kalır, yüzüne vurma kesinlikle tabi ama henüz unutamadığını bilmeli bencea.s

ayrıca hata 1 kez olur aynı konuyla ilgili ve bir daha olmayacağını düşün bence şutarafagitti

14. 22 Eylül 2008
  15. kafadar

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    biz 6 yıllık evliyiz ve 5 yaşında bi çocuğumuz var. bu 6 yıllık süreçte eğer tabiri caizse eşim tarafından çekilmesi gereken ne çile varsa çektim. şimdi iyi ama ben iyi değilim.
    tamam herşey düzeldi dedim 2 ay önce yine yaptı yapacağını. bu konuyu da şimdiye kadar buraya açmayı pek düşünmedim kendim halledebilirim diye düşündüm ama olmadı işte yapamadım... bazen amaaann boşver diyorum kendi kendime ozaman iyi oluyo
    bazen de bir of çekiyorum ki içimden bütün kanımın çekildiğini hissediyorum içim acıyo..
    güvenim kalmadı artık.. yaa öyle tuhaf ki bugünlerde öyle iyi ki bana karşı anlatamam..
    ne oluyo diyorum düzeliyomu acaba yada ne bu günahmı çıkarıyoki diye de düşünüyorum

16. 22 Eylül 2008
  17. duyguygt

duyguygt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güven kalmadıysa . . .

ya benim için güven sevgiden önce geliyor, güvenin kalmadıysa aşman çok zor :bbo:
    senin için bilemem tabi ben kendimce yorumluyorum ama biraz daha açık anlatamaz mısın ? Neler oldu ne yaptı ?

18. 22 Eylül 2008
  19. kafadar

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    ben aldatıldım.. hemde birkaç defa..
    evlendiğim ilk zamanlar herşey ve herkes hakkında o kadar temiz düşünüyordum ki..
    eşimin birgün bana bunları yapacağı aklımın ucundan bile geçmiyordu.
    ama yaptı işte. uzun zaman oldu aslını isterseniz. tam herşey düzeldi dedim 2 ay önce tekrar yıktı beni.hemde beşpara etmez bi insanla.yakıştıramıyorum ya.diyeceksinizki sende mi bi kusur var acaba.hani bir insan bir defa aldatılır ise hata karşı taraftadır ama ikinci kez aldatılırsa hatayı kendinede aramalıdır diye bir söz vardır ya.. değil işte..
    tek hatam olduysa benim o da sevdiğimi çok belli etmekti. konumuzu bilen arkadaşlarımız sana nasıl yapar bunu diyorlar.. offf kurtulmak istiyorum artık bu düşüncelerden