Kocasının zaafı varmış :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sokoprenses tarafından 14 Nisan 2010 başlatılmıştır.

14 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sokoprenses
  1. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar yenı dogum yaptım cok mutluyum hersey yolunda gıdıyor du takı arkadasımla konusana kadar oda evlı evlerınde bılgısayarı yok bende sızden akıl almak ıcın yazıyorum 2 2yıllık bır evlılıgı var esıyle buyuk bı problemı yok her konuda anlasıyolarlar ama esı sureklı baska kadınlara bakıyormus yanı arkadqasım yanındaykende mesela arabayla gıderken gozu takılıyomus kadınlara ozellıkle mını etek gıyen kadınlara zaten zafı varmıs arkadasıma da soluyomus sadece evde mını etek guzel coraplar gıy dıyomus dısarı ızın vermıyomus arkadasım esının onu sevdıgıne ınanıyor oda cok sevıyor ama bu aptal adam bole yapıyor cıldırıcam artık ben varken bole bakıp hemen gozunu cevırıyor kımbılır ben yokken neler yapıyo dıyo sınır oldum hıcbır sorunları yok bu konu dısında nıye bakıyosun de konus dedım ole dıyıncede bılmıyorum dıyomus yanı bakmaktan gozunu alamıyormus delı olcam ya arkadasımda cok guzel cok hos bı bayan balık etlı ole zayıf dıyemem ama sınır oldum kocasına sımdı bıze gelıceklerdı kabul etmedım manyak adamın yuzunu gormek ıstemıyorum arkadasımı aglattıgı ıcın kızlar sımdı bı akıl verın bana bende arkadasıma vereyım

2. 14 Nisan 2010
  3. sokoprenses

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar 22 yazmısım yanlıslıkla 2 yıllık evlıler

4. 14 Nisan 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kadında yapılı vucudu olan adamlara baksın adamada zaafım var ondan desin..olabilirmi boyle birsey ya adam yarın oburgun baska kadınlarla birlikte olmaya zaafım var dese kabullenecekmi

6. 14 Nisan 2010
  7. vaveyla_a

vaveyla_a kaktüs Pro Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    ya nasıl bir iğrençlik bu! nasıl söyleyebiliyor eşine.. varsa çaktırmadan bak.. bari söyleme
    başka sorunları yok diyorsun ama bu büyük bir sorun..yani eşinin bu kadar açık olması!

8. 14 Nisan 2010
  9. nevaM0707

nevaM0707 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ne ayıp ya kadının gururunu hiçe saymış resmen yazık kadına ama arkadaşın dediği gibi o da tv den açsın baksın erkeklere aa bak ne güzel kas yapmış falan desin lafın arasında yada üçgen vücutlu ve kaslı erkeklere bayılırım falan desin ne bileyim zor bi durum ya

10. 14 Nisan 2010
  11. sokoprenses

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sormayın arkadasım hıc ıyı degıl yanı nıye bole yapıyo anlamadım bencede ıgrenc bıse bazn ınkar edıyomus bakmadım dıye bazende bılmıyorum dıyıp susuyomus aklım ermıyo acaba sevmıyormukı arkadasımı ?

12. 14 Nisan 2010
  13. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya böyle erkekler olmasın yeryüzünde yaaaaaa..evdeki hanımlarınada dışardaki erkekler şöyle iç çeke çeke baksalar naparlar acaba...

bence arkadaşınız vurdumduymaz olmalı...belkide karısının kıskanması bu konuda üstüne düşmesi hoşuna gidiyodur...var böleleride...
    çünkü bakıyosun bari çaktırmadan bak ..kim karısının üzüldüğünü bile bile bunu yaparki..en azından dikkat eder..madem davranışlarına özen göstermiyo ozaman söyleyin arkadaşınıza oda vurdumduymaz olsun...hatta gıcıklığına BAK CANIM BU KIZ DAHA GÜZEL SENıN YERıNDE OLSAM BUNA BAKARDIM desin...
    ama dalga geçerek tabiiii
    guclubacismile

14. 14 Nisan 2010
  15. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    BAHANENıNDE BU KADAR SAÇMASINI GÖRMEMEıŞTıM.SAPIK ADAM ÖÖÖÖÖÖ:eek:lmaz:

16. 14 Nisan 2010
  17. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    sürekli mine etek ve ayaklara bakıyorsa ayak faşistidir .evde mini etek giy diyor eşine eşinin giymesi yetmiyormu adama dışarda gözü var bence :eek:klava:bu büyük bir sorun :çok üzgünüm:benim arkadaşımın eşi böyle olsa ortamında bulunmamak için elimden geleni yaparım

18. 14 Nisan 2010
  19. _masal_

_masal_ ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yok artıkkk !!! arkadaşına çok üzüldüm valla,sapık adam... hem suçlu,hem güçlü bi de... bahaneye bak :S