Kocaya cilve nasıl yapılır?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Kocisime tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Kocisime
  1. Kocisime

Kocisime kocamı çok seviyorummmm Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    evet arkadaşlar bilen bazı arkadaşlar var eşimle aramızda bazn soğuk rüzgarlar eser ve fazla dediğimi yaptıramam bazı arkadaşlar cilvenin işe yaradığını söylüyolar ama benim yaptığım bazı şeyler var ama malesef yine olmuyo acaba diyorum benmi beceremiyorum diye
    yatak konusu derseniz alası var ama yinede olmuyo
    evet arkladaşlar gelin birazda eşlerimize nasıl cilve yapıp daha sonrada isteklerimizi nasıl kabullandirdiğimizi paylaşalım kiş benim gibi yapamayan arkadaşlarda öyrenip uygulasınlar yada uygulayalım
    yorumlarınızı bekliyorum

2. 30 Ekim 2010
  3. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Filler tepişiyor Pro Üye

Beğenileri:
    650
    Ödül Puanları:
    113
    Bence sizin eşinizden kaynaklanan bir durum bu, siz hangi cilveyi yaparsanız yapın işe yarayacağını düşünmüyorum. Daha doğrusu evliliklerde kadınların cilve yaparak isteklerini kocalarına kabul ettirmeleri durumlarını asla onaylamıyorum. Eşiniz sizi seviyor ve değer veriyorsa isteğiniz onu aşacak bir şey değilse seve seve yerine getirecektir. Keza siz de öyle. Ama benmerkezci veya bencil bir yapısı varsa naparsanız yapın işe yaramayacaktır. Bu durumda ya eşinizi olduğu gibi kabul edeceksiniz, ya da konuşarak orta yol bulacaksınız. Kısacası iletişim.... Cilveyle falan olacak şey değil. Biz kadınlar erkeklerin isteklerini yerine getirmeye, kocaya kul köle olmaya programlanmadık.

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  4. 30 Ekim 2010
  5. sansee

sansee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben cilve değilde daha çok nabza göre şerbet veliyorum diye bilirim ,eşini tanımakla ilgili yani ,söylediğim şeye ortalama ne cevap vereceğini biliyorum ,istediğim şeyi ona söyletiyorum ,yada duygu sömürüsü yapıyorum yani şu an hamileyim mesela bol bol yardım ediyo evi süpürdü bugün :))başta isteksizdi ama bi kısmında yardım ederim dedi ,bende tamam dedim ,sonra b, baktım bütün evi süpürmüş toz alıyo :)) canım aşkım benim :)))

6. 30 Ekim 2010
  7. Kocisime

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    orası öyle sizin dediğiniz gibi ama eşim cilveden hoşlanıyo belki ben beceremiyor olabilirim diye düşündüm fakan bir başlıkta erkekler hangi dilden anlar konusunda arkadaşlar bunun etkili olduğundanda bahsetmişler dedim hani olurya denemek lazım ama şuda bir gerçekki ben eşimle fazla iletişim kuramıyorum ha oda erşimden kaynaklanıyoki fazla tartışma konusunda konuşmayı sevmeyen bi insan yani tartışma oluyısa o orda kalır yani konuşarakta olsa halledemeyiz ne biliyim işte farklı bir tip işte
    birde son cümlenizdede demişsinizya erkeklerin kölesi falan başka çaren olmayınca bunaların arayışı içinde olmayada mecbur kalıyosun biyerde anlatabildimmi

8. 30 Ekim 2010
  9. Kocisime

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    onuda yapıyorum ama ah bi çözebilsem zaten aşimi bütün meselede bu malesef

10. 30 Ekim 2010
  11. melike_ecesuu

melike_ecesuu HOŞGELDİN METEHANIMMM ♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    canım şimdi herkesin bi yapısı vardır erkeklerin dünyası bambaşka sanırım biz kadınlar gibi çok çok ince düşünüp duygusal romantik olmalarını herzaman bekleyemeyiz....
    tabiki bu biraz da bizim elimizde.....
    sen eşini dinlersin oda seni ......
    sen onu seversin oda seni.....
    naz işve cilve kimine sökmez ama kimisi de anlar sever ki geneli işveli cilveli bayan tercih edermiş.....
    benim eşimde cilvemi işvemi anlar saolsun ama bunu nasıl anlatayım ki hani derler ya anlaıtlmaz yasanır ......
    umarım seninde eşinle aran cok iyi olur mutluluklar sizinle olsun bitanem benimmopuyorumnanaktan

12. 30 Ekim 2010
  13. Kermit

Kermit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef bu iş eşinle alakalı canım işve cilve bir işi yapmıcak adama işi yaptırmaz yapıcak adamı daha gönüllü hale getirir bence..
    İletişim problemi eğer cok ciddi boyutta ise rahatsız oluyorsan çözmek için belki bir uzmandan yardım alabilirsin

14. 30 Ekim 2010
  15. Kocisime

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    sağol canım teşekkür ederim iy dileklerin için ama malesef benim işim çok zor ama ben belki öyrenirsem daha iysine yaparsam yola gelir diye düşünmüştüm işte derlerye bir ümit işte ama benimki umutsuz vaka işte offff

16. 30 Ekim 2010
  17. Kocisime

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    uzman derken mesala kim yada neresi tarif edebilirmisin

18. 30 Ekim 2010
  19. melike_ecesuu

melike_ecesuu HOŞGELDİN METEHANIMMM ♥ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ama bölede düşünme canım neden yapamayasın ki yani süslen püslen ne bilim kalbinden gecmeye bak bi şekilde dikkatini cek giyin kuşan daha ne sölimkiii canım neden ümitsiz olasınki yapanlardan ne eksigin var eşini madem cok seviyosun sende elinden geleni yap bi bakalım nolucak tatlım benimmmyerimseniben -tatlicadiarzu-

Son düzenleme: 30 Ekim 2010