Kocaya nasil davranmali????

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve kama63 tarafından 20 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 2 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    20 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kama63
  1. kama63

kama63 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda hersey ilk 3 ay cok guzel gidiyordu fakat ben cok degistim.
    Aslinda sorum cooooook cunki herseyi yanlis yaptigimin farkindayim,Lutfen suclamayin beni,ben baska bi kulturden geldim ve bi kurtle evliyim.Ve sizin deneyimlerinize ihtiyacim var ,Iste 4 -cu seneye girdik evliligimizin .
    1) sabah kalktiginda(saat 6.30,)ben aslinda kalkamiyorum,ama gozumu acip iste gunaydin diyorum.Kahvalti yani disardan aliniyor.YANLISMI ? BISIY OLMAZMI???bi ES bunlari mutlaka yapmali mi??
    2)eve gelince hos geldin diyorum opuyorum ve o kadar.BAska bisiy sormuyorum bazen. yemek hazirliyorum.Bu arada buguun olan bitenleri anlatiyorum.
    3 ) uzanip TV seyrediyor cocukla 15 dakika ilgilenip TV ye daliyor,diyorum biraz konus,gul,saka yap.ZAten aramizda bi sogukluk var.Ben konusuyorum o duymuyo,televizyona baktigi iicn bende kizip konusmaya basliyorum.
    4)onun herseyine nerdeyse karisirim.
    5) iliskiye girmek isteyince cogu zaman yok diyorum
    6)OZledim diyor ama sadece iliskiyle ilgileniyoryani sadece sarilmiyor bana(en sinir oldugum sey)
    iste aklima gelenler bunlar.Bende cok merak ediyorum siz nasil yapiyorsunuz????nasil davranmali ki iyi evlilik olsun.
    7) bazen degisik yemekleri begenmiyor,kendi kurt yemeklerinden baska hic birini kabullenmiyor ve arati diyor kotu yapiyorsun.
    :1ninca:

Son düzenleme: 23 Şubat 2010
  2. 20 Şubat 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    748
    Beğendikleri:
    454
    Ödül Puanları:
    113
    Evliliğin iyi sürmesi için her iki tarafın da fedakarlık yapması şart!
    Eşinizle oturup konuşun,birbirinizden beklentilerinizi,olması ya da olmaması gerekenleri tartışın..
    İletişim en önemli olaydır evlilikte..

4. 20 Şubat 2010
  5. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Birincisi karı kelimesi çok çirkin siz bu kelimeyi kendinize yakıştırabiliyorsanız ne ala Ayrıca daha önceki konularınızı okudum bence sizin bir uzmandan yardım almanızda fayda çok zor bir dönemdesiniz Bir kere her şeyin başı sevgi ilk önce kafanızdaki eski sevgiliyi çıkarın sonra evliliğinizle ilgili kararlar alın

6. 20 Şubat 2010
  7. softmusk

softmusk casablanca Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sen böle soğuksan 2 sebebi var:1 ya karşındaki soğutmştr seni 2 sen kendin soğudun.eğer 1.si doğru ise onla konuş anlat üzüntünü 2.si ise duygularını gözden geçir ne beklentilern çok mu fazla yada eskide mi kaldın genelde bayanlar beklentilerrini karşılayamayan aerkeklere antipati beslemeye başlar yani ben öleym şahsen. bilmiyorumkismile konuş kesnlkle herşeyn başı konuşmak bence konuş sonucu yaz bakalm böle sorunlar yaaşayn arkadşlarada yardmcı olursn belki..

8. 20 Şubat 2010
  9. nrominan

nrominan Guest

sen zaten yaptıklarının farkındasın.. kendini hatalı olarak görüyosun peki hatalarını neden düzeltmeye çalımıyosun... evet erkekler normalde ince detaylara takılı kalmazlar ama istiyolar işte... işe uğurlanmak..yada bi kahvaltı sofrası... çocuk gibiler...önce daha önce yaptıklarını düzeltmeye çalış sonra eşinin tavırlarına bak.. eğer halen bu durumdaysa al karşına konuş... başka çözüm yok....

10. 20 Şubat 2010
  11. minikbeyazbulut

minikbeyazbulut Bir varmış, bir yokmuş.. Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir evliliğin nasıl güzel gideceği tamamen taraflarla ilgili öncelikle. Ama benim kendi yaşadıklarımdan öğrendiğim kadarıyla "güler yüz" iki tarafı da çok olumlu etkiliyor. Her şeyden önce karşınızdaki gülünce siz de mutlu oluyor ve rahatlıyorsunuz. Benim eşim benim en çok surat asma huyuma sinir olur mesela. Karşıdakine iyi niyetli yaklaşması lazım insanın..

12. 20 Şubat 2010
  13. gul.m.n

gul.m.n Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamamen güler yüz ve cilve çok önemli bence bi erkek karısını aldattığında eve geldiğinde kadın suratlıysa içinden sen hakediyosun bunu dermiş ama hanımını güler yüzlü ve ilgili bulduğunda içten içe vicdan azabı cekermiş ya fedakarlık çok önemli bence evlilikte

14. 20 Şubat 2010
  15. oOopitipiti

oOopitipiti Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    karı mı????????
    yuh! diyim bende ayıp olmaz heralde!

16. 20 Şubat 2010
  17. symt

symt canım ailem Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güler yüz diyosunuz da kolay değil ama sürekli sizi üzen bieşiniz var.nasıl gülebilirsiniz?bişey yok gibi davranabilirsiniz?belki de şöyle de düşünebilir:siz tartıştınız ertesi gün eşinize gülleryüzle karşıladınız ama sorun çözülmediğinden yine en ufak şeyde patladınız.somurtup oturunca iyi mi oluyor diyeceksiniz hayır.gülsen de ağlasanda sorun çözülmedikce huzur yok.

18. 20 Şubat 2010
  19. sema72

sema72 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eslerin iyi gecinmesi herkeze göre degisir.önemli olan anlasmak ve beklentilerdir.eger konusabiliyorsaniz cok iyi. konusamiyorsaniz sorun cözümsüz kalmaya devam eder.ilk önce beklentiler ortaya konulmali.ama sunuda unutmayin ki cok iyi gecinenler cok az dir.sizinde dediginiz gibi sorun sizdeyse sizin kendinizi degistirmeniz daha kolay eger bunun sebebi esinizse bu zaman alacaktir.sonucta evlilik fedakarliktir