kocişlere vakit ayırabiliyormusunuz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve elanurum tarafından 25 Haziran 2008 başlatılmıştır.

25 Haziran 2008
    Konu Sahibi : elanurum
  1. elanurum

elanurum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    dogum yapan kızlar eşlerinize eskisi kadar vakit ayırabiliyormusunuz,ben pek beceremiyorum yaa,kızım sabahın 6 sında kalktıgı için bende onla beraber kalkıyorum ,bütün gün kızımla ilgilen yemek yap evi topla falan derken eşimin geldigi saatte ben uyuklama moduna geçmiş oluyorum ,kızım akşamları saat 10 da falan uyuyor bende 1 saat bari eşimle kalayım diye 11 de yatıyorum ama o 1 saatdede kanepede uyuklar gibi oturuyorum ,cinsel hayatımız bile bitti gibi bişey yaa ufff çok üzülüyorum ama elimdende bişey gelmiyor sizler neler yapıyosunuz

2. 25 Haziran 2008
  3. enise16

enise16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben ayırıyorum oğlum şuan 4 .5 aylık akşam 10 uyuyo bende o saaten sonra eşımle beraber terasta 1 kadar oturuyoruz benım oğlumda sabah 7 de kalkıyo bende kalkıyorum eşıme kahvaltı hazırlıyorum okul zamanı buyuk oğlumada hazırlıyordum eşım işe gıdınce kabende onu koltuğuna otutturuyorum (araba koltuğu) ona uygun bı cızgı fılm kanalı buluyorum beby tv gıbı işlerımı toparlıyorum o sırada oda onlara bakıyo 2 saat sonra mızmızlanıyo benımde işlerım bırmış oluyo beraber yatıyoruz 11 gıbı kalkıyoruz tabı bu arada uyanıyo uyandıkca meme verıyorum tekrar uyuyo yada o uyur uyanık aklım onda kestırıryorum sonrada buyuk oğlumun kahvaltısı yemek süpurge camaşır işlerıne gırışıyorum yere buyuk bır carşaf serıyorum artık dönmeye başladı sık sık kontrol edıyorum içerden ona seslenıyorum uyku saatıne bı cok işimi bıtırıp saat 2 de tekara yatırıyorum işim kalmamışsa bende onunla yıne 1 2 saat uyuyorumuykum varsa tabı şuan yok mesala

kalktıktan sonra koltuğuna alıp mutfağa gelıyoruz muzuk acıyorum cok sevıyo bende masayı hazırlayıp bı bıberon kucuk şeftalı suyu yapıp aşşağı ınıyoruz benım kapımın onu musaıt iç tarafa kalıyo caddeden bız apartman olarak orda akşam kocalarımızı beklıyoruz sandalye lerımıvar 1 2 saat orada oturuyoruz kocası gelen kalkıyo :):):) eve cıkınca emzırıp yatırıyorum yemek yedıkten sonra terasa cıkıyoruz nennısını alıp genelde kalmıyo kalksada 1 saat durup tekrara yatıyo zaten eşım işten gelınce cocuk ona ait görmedığı için hem sevıyo hem ılgılenıyo sağolsun aşkım bende bulaşıkları halledıp cayı alıp yanlarına cıkkıyorum meme verıp yatırıyorum ondan son ra yatanakadar vakıt aşkımla bızımmmmmmmmmmmmmmmmmm buyuk oğlumda taıl olduğu için gec yatıyo bişiler paylaşmak ıstıyosak onun yatmasını beklıyoz:):):):) uzun oldu dımı böle işteeeee bizim gunumuz:):):)

4. 25 Haziran 2008
  5. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım hiç üzülmene gerek yok eh yani bizler de biyonik kadınlar değiliz ki bence eşine zaman ayıramıyorsun diye sen üzülme bebeklerimizle bütün gün uğraşıyoruz zaten yemek iş ,güç v.s cinsellik konusunda onlar ortam yaratmalı öyle değil mi ama:))
    Biz hem birbirimize hem bebişimize vakit ayırma konusunda çok güzel bir şey yapıyoruz her akşam mutlaka dışarı çıkıyoruz kızımız arabasında dışarıyı seyrederken biz de sohbet ediyoruz eğleniyoruz cinsellik konusunu takma kafana zamanla o da yoluna girer emin ol

6. 25 Haziran 2008
  7. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben kocama tabıkıde zaman ayırıyorum sabah oglum 6 da kalkıyo esıme kahvaltısını hazırlıyıp uyandırıyorum o cıkıyo sonra benımkının uykusu gelıyo yatırıyorum evımı toplayıp yemegımı pısırıyorum aksamda oglum 10 da uyuyo gece oturuyoruz esımle + cınsel hayatımızda hala tam gaz devam edıyor :roflol:

8. 25 Haziran 2008
  9. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bızım uyku duzenımız hala oturmadı ama bu aralar aksam 10 gıbı uyuyor ben o saatten sonra yemegımı yapıyorum ev ıslerımı halledıyorum.cınsellık eskısı gıbı olmasada hala vakıt ayırabılıyoruz.tabı ben bu arada 3-4 saatlık uykuyla ıdare etmeye basladım.eskıden cok uyurdum uykuyu sevdıgım ıcın uykusuzluk cok zor gelıyor ama bunye alıstı.esıme sadece bebıs yatınca cınsellık ıcın vakıt ayırabılıyorum.eskısı gıbı basbasa dısarı cıkmalar.evde yayılıp dvd seyretmeler yok malesef.bende onları ozluyorum

10. 26 Haziran 2008
  11. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    benım oglumda sabah 6 7 8 bellı olmuyo o sıralar kalkıyo bıraz oyun oynuyoruz sonra uyuyo evım dagınıksa topluyorum genelde dagınık bırakmıyorum aksamdan yapıyorum sonra saat 9.5 gıbı uyuyoruz beraber saat 12 kadar sonra yıne kalkıyo emıyo bıraz oyalanırken kahvaltımı yapıyorum akşam ustu uyuyo o zaman ısım varsa ısımı yemegımı yapıyorum esım 8de gelıyo oglumda 9 gıbı uyuyo saat 12 1 kadar oturuyorum esımle tv ızlıyoruz muhabbet edıyoruz cınsel hayatımızda bu aralar cok ıyı nedense ılk zamanlar kotuydu ama zamanla duzene gırıyo uzulme bebek sagı solu bellı olmuyo ıste bazı gunler 2 dk oturamıyosun

12. 26 Haziran 2008
  13. adabasar

adabasar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla bizim düzenimiz alt üst olmus. Benim kücük (3buçuk aylik) 6 uyaniyo aksam 8 9 gibi uyuyo büyük (19 aylik) 10 gibi uyaniyo gece 12 1 gibi uyuyo zaten esim kendi isimiz oldugu icin saat 10 gibi uyaniyo gece bazen 2 bazen 3 hatta bazen 4 gibi uyuyo istesemde vakit ayiramiyorum bazen diyorumki tamam bu gece uyumicam en azindan 10 dakikada olsa esimle oturup tv izlicem sonra bi uyaniyorum o coktan eve gelmis kanepede uyuyo bende diger kanepede sizmis kalmisim. Eskiden yani benim büyük dogmadan önce esimle birlikte calisirdik bazen isten sonra disari yürüyüse cikardik 1 saat falan yürür sonra eve gelir dus alip uyurduk. O kadar özledimki o günleri anlatamam ama ne yapalim bir kac yil bebisler büyüyene kadar disimizi sikacaz artik bebisler daha önemli.

14. 26 Haziran 2008
  15. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim işten 17-17:30 gibi geliyor bu saatte bebeğim uyuyor ben yemek falan yapıyorum eşim de spor yapıyor saat 19 da oğlum uyanıyor o zaman ona babası bakıyor ben spor yapıyorum 19:30 20 ye doğru yemek yiyoruz ve saat 21 e kadar ailecek vakit geçiriyoruz oğlumla bahçeye çıkıyoruz onu yıkıyoruz ona masaj yapıyoruz ve 21-21:30 gibi oğlum uyuyor sonrası bize kalıyor film seyretmek,oyun oynamak,arkadaşlarımızı ağırlamak vs vs kısacası evin içinde olmak kaydıyla herşeyi yapabiliyoruz oğlum da sabah 9 da uyanır.

16. 26 Haziran 2008
  17. Paspal

Paspal Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım da 1 aylık teyzeleri henüz cinsel hayatımız başlamadı eşim iyice sabırsız durum da adam patlayacakk nerdeyse ama yapacak bişey yok kırkımız bile çıkmadı kızımın ne zaman yattığı kalktığı belli değil çok düzensiz durum da eşimle zaten cinsellik paylaşamıyoruz bunun yanında hiç bişey paylaşamıyoz kızım çok yaramaz çok yoruluyorum günde 2-3 saat uyku ile duruyorum zombi gibiyim yardım edenim de yok ev işi yemek çocuk vs... derken yorgunluktan sızıyorum adamı bile öpmüyorum sonum ne olacak bilmiyorum...:KK43:((( eski günlerimi çok özledim...eşimle el ele sahilde dolaşmayı gezmeyi...

18. 26 Haziran 2008
  19. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım en şanslınız benim.benim eşim 3 günde bir gece gidiyor işe.nöbetten geldiği gün öğlene kadar uyuyor.ama diğer günler benim süper yardımcım oluyor.sabah kızım 6 da uyanıyor emzirdikten sonra tekrar uyuyor.7 de ilacını vermek için uyandırıyorum(hiç kıyamıyorum uykusundan kaldırmaya)eşim uayndığında kahvaltımızı ediyoruz.o kızımla ilgilenirken ben işlerimi hallediyorum.yeri geliyor eşim temizliğe yardım ediyor ben emzirmek zorunda kaldığımda.allah razı olsun eşimden.akşamlarıda kızım eşimin kucağında uyumaktan oynamaktan çok memnun.bazı sabahlar o kızımı alıp oturma odasına geçiyo.sen uyu biraz daha diyor.canım kocam iyiki var.kahramanım benim:)