Koku Bırakan Kürler Maskeler İçin Bİr Öneri Ve Daha Fazlası...

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve DestinaX tarafından 25 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : DestinaX
  1. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    ÇİLEK YAĞI :
    kızlar nerdeyse hepimiz şu sinemakili ,enteleli kürleri uyguluyoruz ve bir çoğumuzda saçımızda koku bırakmasından yakınıyoruz özellikle ben bemiksin saçımda bıraktığı o ekşimsi kokudan bıktım. Çilek yağıyla ilgili olarak bi araştırma yapıyordum evde bi şişe çilek yağım vardı bu aralar saçımla uğraştıgımdn nasıl kullanabilirim diye araştıryordum ki yabancı bir sitede tüm saçlar içn özelliklede kuru ve kırık saçları onarmada kabarmayı önlemede çok etkili oldugunu okudum MİS GİBİ KOKUSUNA DA DİYECEK YOK HANİ BİZ BU ÇİLEK YAĞINI O KOKULU KÜRLERİMİZDE KULLANSAK HEM KOKUDAN KURTULURUZ HEMDE YUKARDA SAYDIGIM FAYDALARINDANDA YARARLANMIŞ OLURUZ.. BİLGİNİZE a.s. :enbuyukkk:

2. 25 Ağustos 2010
  3. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    paylaşım için teşekkürler opuyorumnanaktan

4. 26 Ağustos 2010
  5. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    canım bnde karanfili kaynatıyorum fısfıslı şişeye koyuyorum içine 2-3 damla menekşe yağı ve 1 damlada saç kremi döküyorum hem tararken yumuşacık oluyo tarak kayıp gdiyo hemde çok güzl kojuyo (menekşe kokusuna bayılırım benbayanssulusmile ) karanfilide çok severim

6. 26 Ağustos 2010
  7. DestinaX

DestinaX Pure Love T <3 D Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    108
    canım hem kokusundan hemde saça sağlayacağı faydalardan yararlanabileceğimiz yağlarıda kullanabiliriz diye düşünüyorum karanfil ve menekşe de öyle çilek yağının ben bilmiyordum saça faydalrını hemde koku yönünden de iyi bi ürün olucak
    DORO cum rica ederim hayatım bilgi paylaştıkça çoğalır a.s.:1hug:

Son düzenleme: 26 Ağustos 2010