Kokulu rugan çizmelerim..

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve ayel tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : ayel
  1. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yeni bir rugan çizme almıştım ama gerçek deri olmadığınndan sanırım kokuyor giyince etrafıma kokuyormuyum diye bi tedirgin oluyorum,aldığım yere götürdüm,kaliteli bir mağazadan alışveriş yaptığımı düşünürken şikayetimi dikkate almadılar bile,zoraki verdim sprey sıkıcaz dedi güya yaptı geri aldım bir değişiklik yok hatta daha beter koku sarmış o kadar severek aldığım ve baya bir para döktüğüm çizmelerimden soğudum,madem dikkate almayacakalr ben verdiğim paraya yanıyorum,ne yapmam gerekir?tüketici haklarına şikayet nasıl edebilirim?bir faydası olurmu?bana bir akıl verin arkadaşlar..

2. 5 Mart 2010
  3. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim bildiğim gerçek deri kokar canım...bizimde eşimle montlarımız ,ayakkabılarımız gerçek deri ve koku oluyo haliyle ama rahatsız olmuyoruz mutlaka kokar kimsede kokuyo demedi bugüne kadar yakınlarım bile farketmedik zaten gerçek deri kokar dediler ....takma hiç güle güle giy...

4. 5 Mart 2010
  5. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok ya deri kokusu değilki bu pis bir koku var öyle koksa o montu üstüne geçiremezsinki ama bilemiyom belkide dediğin gibi..

6. 5 Mart 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.037
    Ödül Puanları:
    463
    öncelikle emin ol gerçek deri olup olmadığına. eğer değilse aldığın yere geri götür. eğer şikayetini ciddiye almazlarsa Tüketici Haklarını Koruma Derneğine gideceğini söyle. muhtemelen ilgilenirler, ama ilgilenmezlerse sanırım Bakırköyde bir şubesi var derneğin. şikayetini ilet. mutlaka yardımcı olurlar yerimseniben

8. 5 Mart 2010
  9. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.037
    Ödül Puanları:
    463
    Pardon, Türkiyede değilsin sanırım. o yüzden nasıl yapılır pek bilmiyorum bilmiyorumkismile

10. 6 Mart 2010
  11. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiye'deyim canım tşk ederim sanırım çin mallarını satıyorlar şikayet gelince de hiç şaşırmıyorlar ya öyle hazırlamışllarki kendilerini
    bir bayan daha botlarını getirmişti,topuk üzerinde düzgün durmuyor diye,adamlar onu bile kabullenmiyor yapıcamız bişey yok diyor