Kokusuz sarımsı akıntı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve PELIN881 tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mart 2010
    Konu Sahibi : PELIN881
  1. PELIN881

PELIN881 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hoşgeldiniz doktor hanım ben iki ay önce sarımsı akıntı şikayetiyle doktora gittim daha önce bir defa sistit oldum.benim akıntım sarımsı bazen hafif yeşil ve sulu.doktorum bana lebel 750 mg gynomax fitil ve gynoflor verdi ilaçlar çok iyi geldi yaklaşık 4-5 gün hiç akıntı gelmedi ama tekrar başladı ne yapmam gerekiyor ek olarak bol bol su içyrum tşk ederim.
  2. 6 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba doktorunuz tedevinizi vermiş, eğer şikayetleriniz geçmedi ise kültür testi yapılıp tedaviniz tekrar düzenlenebilir. tekrar doktorunuzu arayınız. sevgiler
  4. 6 Mart 2010
  5. saokan

saokan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    dr bey ben hamilelik düşünüyorum yalnız adetlerim kanama pıhtı pıhtı oluyor vitamin olarak ne ilaç alabilirim teşekkürler
  6. 6 Mart 2010
  7. aygxuxn2008

aygxuxn2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktor bey selamlar size sorum şu olacak.geçen sene spiralin ipine bağlı rahim ağzı infeksiyonu geçirdim spiralide çıkarttım.daha sonra iye oldum oda geçti,fakat şu anda sol kasıkta ve üretrada hafif ağrı sızlama oluyor özellikle taharetlenmeden sonra sol tarafta sızlama oluyor bu geçen senede ilk fitili neopenatron kullıımından sonra tahriş gibi sol tarafta ara ara hep olurdu şimdi tekrar başladı ve aynı zamanda bu sızıyı sol ayamdada hissediyorum dün idrar testi oldu bişey çıkmadı.sorum şu acaba tekrar rahim ağzı enfeksiyon mu oldu akıntım normal vede sol klitoris içeri tarafta olan bu sızı nedir yani neresi tahriş olmuş olabilir?teşekkürler...
  8. 7 Mart 2010
  9. Bahceci

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kanamalarınızın pıhtılı olmasıyla vitaminin bir ilgisi yok eğer gebeliğe hazırlık için ne kullanabilirim diye soruyorsanız folbiol tablet günde bir tane yutabilirsiniz. bu arada doktor hanım:))sevgiler
  10. 7 Mart 2010
  11. Bahceci

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba bu sorularınızın yanıtını ancak inekoljik muayeneden sonra çözebilirsiniz. doktorunuza mulaka başvurun. sevgiler
  12. 7 Mart 2010
  13. aygxuxn2008

aygxuxn2008 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktor hanım eğer candida mantarı nüksetmişse hangi ilaçları önerirsiniz?geçen sene smearde candida çıkmıştı...
  14. 8 Mart 2010
  15. Bahceci

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba gynolomeksin vajinal ovulden 3 gün ara ile 2 sefer kullanabililrsiniz. flucan kapsülden de tek doz yutabilirsiniz. ancak şikayetleriniz geçmez ise mutlaka doktorunuza başvurunuz. sevgiler
  16. 9 Mart 2010
  17. xxmilagros

xxmilagros Evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Doktor Bey sürekli tekrarlayan mantar hastalığım var.Evliyim eşimin kullanması için de hap verdiler kullandı ama hastalığım 1-2 hafta geçiyor sonra akıntı kaşıntı tekrar başlıyor. Nasıl br tedavi süreci izlenmeli?
  18. 10 Mart 2010
  19. Bahceci

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam sanırım sorunuza başka başlıkta cevap verdim. ufak düzeltme yapayım gene, dr. hanım olarak.