kokuyu dışarı yansıtmak

Konusu 'Kadın Parfümleri' forumundadır ve logoss tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : logoss
  1. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam.hani böyle yürürken biri yanınızdan geçer de parfümünün kokusu gelir ya burnuna ben de öyle olmak istiyorum.bunun iiçin çok mu sıkmak lazım yoksa belli yerlere mi sıkmak lazım.avonun parfümlerini çok kullandım.genelde hemen uçuyo avon parfümler.bazıarı kalıcıydı ama üzerimde kalıyodu.dışaıya yansımıyo gbi geliyodu bana.yaşım gereği parfümden ziyade eau de toilette kullanıyorum.önerilerinizi bekliyorum

2. 5 Haziran 2009
  3. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kulak arkasına,boyuna ve bileklerine sıkmak gerekiyor
    tabi parfümünde kalıcılığı önemlikaydirigubbakcemile2

4. 5 Haziran 2009
  5. logoss

logoss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hani kulak arkası boyun ve bilekler sıcak olduğu için oraya sıkın derler ya ben başka bir yerde okumuştum aslında oralara sıkmamak gerekiormuş.çünkü oralar sıcak olduğu için parfümü çabuk buharlaştırıp uçururmuş.ama bilmiyorum yine de.

6. 5 Haziran 2009
  7. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ya evet parfüm kişinin tenine yakışması ile de alakalı. bizim işyerinden bi arkadaş eşimle aynı parfümü kullanıyordu adam sabah sıkıyormuş akşam 8 de hala odaya girince parfümü hissediliyordu aynı parfüm ama eşimde o kadar saat kalmıyordu.
    kimiside elinde parfüm şişesi ile dolaşıyor ama nafile..

8. 5 Haziran 2009
  9. brangelina

brangelina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm öncelikle kullandığın parfümün vücut kremi yada deodorantı varsa onunla beraber kullanman süper kalıcılık verir..2 ye katlar kokunu.
    ikincisi mesela ben her banyodan çıktığımda saçlarıma (uçlarına özellikle) parfümümü sıkıyorum bolca ve topluyorum topuz olarak öylece kalıyo biraz..inan bidaki yıkanmama kadar süper kokuyo..saçlarıma rüzgar vuruşunda her açıp toplamamda süper koku yayıyo, bunuda yap.onun dışında birde..
    mesela sabahları koku sıkamıyorum çok tıkıyo beni..bende yeni bi yöntem buldum, mesela yarın ne giyeceksem bu akşamdan o kıyafetimi askısıyla balkonda ipe asıyorum ve üstüne parfümümü sıkıyorum..o sabaha kadar asılı kalıyo koku iyice siniyo üstüne ve hafifliyo..yeni sıkmışsın gibi baymıyo..bende giyince onu buram buram kokuyo saçımla ve kıyafetimle.. sadece sabah çıkarkende 2 fıs sıkıyorum, dahada parfümü yanıma almama bile gerek kalmıyooo.. sevgiler

10. 5 Haziran 2009
  11. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım senide anlıorum ama böyle yazıcınca yolu bırak iş yerinde bile sevmediğimiz bana göre ağır parfümlerin kokusunu çekmek zorunda kalıyoruz, insanların seveceğinden çok sevmeyeceğinide düşünüp kendine karar sıkmak bana göre

12. 8 Haziran 2009
  13. brangelina

brangelina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yok aslında..tam tersine sabah üstüne sıkanlardan daha hafif ama daha kalıcı oluyo..yani yeni parfüm sıkmışsın gibi yoğun ve boğucu bi koku olmuyo (özelliklede açık parfümlerdeki o acılık olmuyo, açık kokuda kullanıyorum ben o açıdan çok daha iyi) daha önceden sürmüşsün kokusu üsünde kalmış gibi oluyo kötü değil yani..kokunun tam son hali oturmuş oluyo üstüne..

14. 11 Haziran 2009
  15. HcRt_

HcRt_ ♥uNutuLmu$muyduM ? Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de bileklerime sıkarım genelde bi de boynuma kokusunu herkes alır :KK66:)

perfume love bunu beğendi.
  16. 12 Haziran 2009
  17. CennetKokulum

CennetKokulum kuzusu'nun kuması Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    hem tene uyacak hem parfum edp olacak hemde yogun bır koku olacak bırde dustan sonra cok kalıcı olur koku

18. 16 Aralık 2015
  19. perfume love

perfume love Üye Üye

Beğenildi:
    158
    Ödül Puanları:
    23
    tavsiye edecegnz kokular var mı peki ?