Kol gerdirme operasyonu olan var mı?

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve üvercinka1981 tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : üvercinka1981
  1. :çok üzgünüm:Merhaba arkadaşlar benim sorunum kolalrımın kalın olması ve zayıflama sonucu sarkması bu konuda cok araştırma yaptım genellikle yabancı sitelerde kol germe ameliyatının resimleri öncesi ve sonrası var izler mutlaka kalıyor ama sakıklık yerine izi tercih edip yaptırıcam sanırım buraya yazmamın sebebi içinizde bu ameliyatı olan var mı yani sonuçları nasıl sizlerden duyarsam daha cok cesaretlenicem bir deben thermage diye bir yöntem duydum sanırım bu da etkiliymiş ama kısa süreliğine cevaplarınızı bekliyorum sağ olun şimdiden...:çok üzgünüm:

2. 17 Temmuz 2008
  3. ya kolu sarkan da mı yok peki?

4. 20 Temmuz 2008
  5. antg

antg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim kolumda çok kalın ama henüz genç olduğumdan sarkma pek yok. Eğer seninki de değmeyecek derecedeyse yaptırma bence. Teyzemde aynı sorun vardı doktorda yaparım ama izleri olur onuda en az görünen kısıma getiririm demişti ama teyzem vazgeçti. Umarım yardımcı olmuşumdur :teselli:

6. 20 Temmuz 2008
  7. COK sağol canım ama benimkinde sarkma bayagı var rahatsız oluyorum ben bu ameliyatın videosunu da izledim aslında basitmiş ama amacım bunu yaptıran birini bulmak hani sonucu görmek o duyguyu nasıl yasadığını sormak için ,teşekkürler canım.a.s.

8. 15 Ağustos 2008
  9. arkadaslar ameliyatı bu kış olucam, nebil bey yapıcak fakat hala bunu yasayan birini bulamadım cevrenizde yok mu hiç ya da içinizde konuşmak izler hakkında fikir almak istiyorum .

10. 15 Ağustos 2008
  11. kollarıda mı geriyorlar:bbo::1shok:

12. 15 Ağustos 2008
  13. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sporla hallolmadımı kiiiii

14. 15 Ağustos 2008
  15. olamadı canım keşke sporla başa gelen cekilecek napalımsenağlama

16. 15 Ağustos 2008
  17. evet geriyorlar kesiyorlar canım ve fazla deriyi alıp biraz da fazla yağı alıp sıkıca dikiyorlar tek sorun izler ama artık bi şekilde alışıcaz :uhm:

18. 15 Ağustos 2008
  19. hımmmm:uhm:...estetik dikiş yaparlar sonuçta...onlarda zamanla ince sedef gibi bir çizgi halini halir çokta göze batmaz heralde....:sm_confused:şuan da öyle bir problemim yok,daha doğrusu tabiiki 20 li 30 lu yaşlarım gibi değil daha gevşek ama şimdilik en azından içleri dolufisfisfis..ama bir 8_10 kilo verirsem olurmu ki bende de:bbo:yaz başında tişört alırken oldukça zarif bir hanım gördüm mağazada,sonra kolları gözüme çarptı...iç kısımları kumaş gibi kıvrım kıvrımdı...belki oda çok kilolu idi zayıfladı öyle oldu...açık konuşmak gerekirse gerçekten göze hoş gözükmüyor...yani o görüntüdense ameliyat izi göze alınabilir gibime geliyor....ama kolsuz giymiyorsanız yada kısa kollu giyorsanız belki göze çaprmaz...:uhm:hani ameliyat sonuçta insan ürküyor...