Kol Için Iğneli Epilasyon Yaptıran Var Mi ?

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve leyli_ tarafından 11 Nisan 2008 başlatılmıştır.

11 Nisan 2008
    Konu Sahibi : leyli_
  1. leyli_

leyli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar öncelikle benim bi sorunum var.Şimdi bu yaz içinde iğneli Epilasyon yaptırmayı düşünüyorum kollarıma ve yüzüme,lazer epilasyonu sordum yüzümdeki tüyler ince olduğu için olmaz dediler kollarım içinde yarım yapabilrim dedikleri için İğneli de buldum son çözümü forumda bakındım ama kola iğneli yaptırmış olan bi yorum göremedim. :sm_confused: KOLLARINA İĞNELİ yaptırmış olan varsa lütfen paylaşsın çok acı hissediliyormu kızarma ve kabuklanma olacak 20 gün dediler her yaptıranda kabuklanma oldumu ??güneşe çıkmayın derken hiçmi güneş görmicek yoksa güneşlenmeyimi kast ediyolrlar. lütfen paylaşın bunları kurtulmak isityorm ama boşu boşunada acı çekmek istemiyorum :KK43:

2. 12 Nisan 2008
  3. gamzezy

gamzezy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok acı olmuyo yani bünyeye bağlı sanırım ben o kadar dayanılmıycak acılar hissetmiyorum. Kollarıma değil ama çene ve kaş ortasına yaptırıyorum. Kabuklanma oluyo kendi kendine düşmesini beklemek gerekiyo. Evet kesinlikle güneşe çıkma yani direkt olarak çıkma. Güneş koruyucu sür ve çık. Birde ii bi yerde yaptır benim kaş ortamda leke kaldı ve vcanım çok sıkkın bu yüzden :KK43:( artık bunalıma girmek üzereyim.

4. 14 Nisan 2008
  5. leyli_

leyli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en çokta acısından korkuyordum ama öyle dayanılmayack gibi değil diyosunuz :) ben baya araştırdım 20 senedir bu işi bulan birine gittim ve 1 gün boyunca oraya gidip gelen müşterileri ile muhabbet ettim hepsi memnunmuş şimdiye kadar umarım herhangi birşey olmaz. ^.^

6. 1 Mayıs 2008
  7. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evt iğneli çok acı biraz canı tatlı olanlar çok yanar aynı dert bende de var lazer en iyisi az acısız iğneli saatler sürüyor ama kesin çözüm epey uzun sürüyor bence lazerle yaptır zaten 2 yada 3 seansta faydasını görürsün tabi bünyeye bağlı ama ben 1 kaç defa yüzüme lazer yaptırdım sonra parasızlıktan gidemedim şimdi başka iyi bir yer arıyorum ama bnm doktorum kesinlikle güneşe çıkma dedi zaten lazer yada iğneli fark etmez iyi ay eylülden marta kadarmış bilginize arkşlar biraz uzun oldu ama :)))

8. 3 Mayıs 2008
  9. leyli_

leyli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lazer i sormaya gittiğimde yüzümdeki tüğler için lazeri yapan hanımefendi ''şurasına kesinlikle dokunamam,burası olmaz,burdakilerede asla dokunmam,çok inceler,bunları görmez'' diip durdu :KK70: benimde sinirlerim bozuldu birde lazer kesin çözüm değil dediler.O yüzden acı çekmeye razıyım ama yeterki sonunaa denk kurtuliim şu tüğülerden ^.^ özellikle kolumdaki tüğlerden çok rahatsız oluyorum.artık tek tüğ görmek istemiyorum :KK70: blackqueen tavsiyen için çok teşekkürler.

10. 4 Mayıs 2008
  11. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederim tatlım işte bir kaç seans bence o kadını takma başka yere git en az 3 seans lazerden sonra iğneliye başla eminim iyki böle başladım diceksin çünkü öbür türlü iğneli zor birde iğneli yaptırmaya gittiğinde emla die bir krem onu al oraya gittiğinde sür en az 40 dk beklete ama streç film götür sar öle beklet birde mümkünse yaz aylarını tercih etme ben öle yaptım ama terden dolayı krem aktı pek etki görmedim zaten ordaki uzman genelde kış ayında tercih ediyor eylül gibi mesala umarım hepimiz kurtuluruz şu tüylerdennn biran önce :))

12. 5 Mayıs 2008
  13. KIRMIZI

KIRMIZI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım ben kollarıma ve yüzüme yaptırdım gerçektende kabuklanma özellikle kollarımda oldu,birde sanki tenimin rengi değişti bence lazerde azalt ondan sonra iğneli yaptır çünkü iğneli epilasyonda hem daha fazla üçret ödersinvakit çok sürüyor hemde lekelenme yapıyor yinedesen bilirsin

14. 9 Mayıs 2008
  15. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar kollarıma 3 seans iğneli epilasyon yaptrdm ve tek tük kaldılar zaten her seans ta incelip azalmışlardı bence en güvenli tüy yok etme yöntemi iğneli epilasyon ama biraz acılı ve uygulamadan sonra oluşan yaralar çok geç geçio yazın yapılırsa kısa kollu giyemezsin ki güneşede maruz kalmaman gerekli gitiğin yere güvenebilrsen çok da masraflı değil bence lazerden çok ucuz olduğu bi kesin ve lazer kesin çözüm değil eninde sonunda kalan tek tük tüyler için yine iğneli yapılıyo ve hamilelik gibi hormonal değişim dönemlerinde tekrardan tüyler aynı şekilde çıkabilio.

16. 10 Mayıs 2008
  17. leyli_

leyli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkesin düşünceleri farklı ^.^ bnmde tek korkum acı hissetmek.heleki yüzümde.Ne yaparsak yapalım sonuçta hepimiz kurtulmak isityoruz. :)

18. 10 Mayıs 2008
  19. rossy

rossy Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nihayetinde çok da dayanilmicak bi acı değil bacaklarım bile daha çok acıdı kollarıma göre ilk 5 dakikadan sonra alışıyosun zaten ilk seansım 2 saate yakın sürmüştü tek kol 2.seans 1saat 10 dakika sürdü son seansımda 20 dakika ve tek tük çıktılar:) ben gerçi eve geldikten sonra karınca yumurtası yağıylada masaj yaptım 10 dk süresince belki kombine olmuştur bacaklarıma ilk defa yaptırdm ve yarın 4.pazarım ama hala çıkmadılar normalde ağdayla ilk haftada çıkardı yinede tercih senin cnm