KoL Tüyleri :S

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Lale. tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : Lale.
  1. Lale.

Lale. Guest

Merhaba
    ben geçen gün kollarımı epilatörle aldım fakat pişman oldum çünkü annem alırsan eskisi gibi olmaz tüylerin dik dik çıkar ve en kötüsüde tüyler ty olmaktan çıkar artar falan dedi aslında başta sarartmayı düşündüm ama öylede tyler uzuyo fln diye duydum
    bi çözüm önerisi olan paylaşsın ltfen gerçektende çıkmaya başladığında dik dik mi çıkıcak ve de yaza girmek üzereyiz umarım kollarım berbar bi görüntü sergilemez kafamçokkarıştı

2. 26 Mart 2010
  3. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    evet dik çıkar.denedim ben.

ama yıllardır ağdayla alıyorum ben azaldı benimki daha cılız oldu.ama bitecek gibi olcağını da sanmıyorum yani.en azından artık erkek kılı gibi değil ayva tüy gibi

4. 26 Mart 2010
  5. semasm

semasm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sir ağdayla almanı öneririm dik ve sert çıkmaz rengi de koyulaşıp göze batmaz en azından yalnız dikkat et bir kez sir ağda sürdüğün yerde tüyler tamamen alınmamış olursa ikinciye sir ağda sürme lütfen parmakların yardımıyla topla tüyleri zaten yapışkan olduğu için dokunduğun tüy elinde kalacaktır eğer ağdayı tekrar sürersen alerji olmuş gibi kabarır tüy diplerin ki başıma gelmişti ilk alışımda çok çirkin duruyor. bir de ağdayı geceden yap temizleme losyonunu sür yat sabah yıkayıp dışarı çıkarsın çünkü ağdadan hemen sonra çıplak kolun güneşe maruz kalırsa aynı şekilde kabarabilir. alıştıktan sonra çok kolay ben 3ayda bir sir ağda ile alıyorum kollarımı çok memnunum:)

6. 27 Mart 2010
  7. Lale.

Lale. Guest

çok teşekkürler şu yaz bi geçsin ağdaya baslıycam artık kolumu almakla cok hata yaptım bn ya bide daha 3. gnü olmasına rağmen dik dik cıkmaya basladılar cımbız elimde evde tur atıorum mafoldumben

8. 28 Mart 2010
  9. semasm

semasm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sakın cımbızla dokunma bi on gün kadar bekle hemen ağda yap bence ilk ağdan da bile en az 20gün çıkmazlar rahat edersin dediğim gibi 1hafta kadar dişini sıksan yeter sonrası kolay olur senin için :KK66:

10. 28 Mart 2010
  11. Lale.

Lale. Guest

aslnda ben ilk ağda yapmak istiyodum ama annm ( evet yine o :KK70: ) ağdayı kolay mı zannediyorsun tüy kökleri kalın olanların derisini bile kaldırabiliyormuş dedi bende duymuştum damarlarda çatlama falan yapıyo diye pff neden aldım ki şu kol tüylerini ne güzel duruyodu uzun uzun sırnaşık şey

12. 28 Mart 2010
  13. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.192
    Ödül Puanları:
    238
    ben ağdayla alıyorum çok da memnunum,eski halinden daha iyi hiç değilse.

14. 28 Mart 2010
  15. semasm

semasm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sir ağdaya başla biran önce ama dediğim gibi uygula daha önce bahsetmiştim:KK66: eskisinden de iyi olacak:KK66:

16. 28 Mart 2010
  17. Lale.

Lale. Guest

yardımınız için çok teşekkürler arkadaşlar :enbuyukkk:

18. 29 Mart 2010
  19. Fialka

Fialka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ama ben önceleri jiletle alıyordum, sonra epilatörle alınca çook az çıkdı ve inceldi. Hatta tüy yok gibi.