Kol Tüylerini Ağda ile Almak

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve falanist tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : falanist
  1. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar koldaki tüyleri ağda ile almak daha da arttırır mı? ayrıca yeniden çıkarken görüntüsü nasıl oluyor, yani alındığı çok bellli oluyor mu, bilgilendirirseniz çok sevinirim..

2. 24 Mart 2010
  3. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşım ben bir kaç kez aldırmıştım.daha çok artmıyor, çıkarken kısa kısa görüntü yazın özellikle pek hoş durmuyor ama tüm bunlardan önemlisi, kollardaki damarlar çok ince olduğu için tavsiye edilmiyor çatlayabilir diye. dikkat et sen yinede..

4. 24 Mart 2010
  5. falanist

falanist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    nlyfrtclk çok teşekkürler cevap için

6. 25 Mart 2010
  7. ikizbalik

ikizbalik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    153
    rica ederim :)

8. 25 Mart 2010
  9. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim cildim de çok hassas. Bundan üç sene evvel sir ağdaların ilk çıktığı zamanlarda ileri derecede çam kokan, vıcık vıcık bir sir ağda vardı. Şuanda adını hatırlayamıyorum. Bir defa onunla aldım. Sonra yağıyla masaj yaptım. Tüyler 15 gün sonrasında ufak ufak ve neredeyse yüzde 70 daha ince çıktı. Onu bir senede en fazla 4-5 kez kullandım. Şimdi senede üç dört defa çok gözüme batarsa vivet kartuşlu setle alıyorum. Çıkarken alındığını belli edecek hiçbir emare göstermiyor. Ne siyahlık, ne batık. Cilt bakım uzmanları sir ağdayı da iple epilasyonu da önermiyor aslında. Cildin çizgi çizgi olmasına ve çabuk kırışmasına neden olduğunu söylüyorlar. Tüylerimizle barışmayı öğreneceğiz sonunda galiba. Örgü yapıp dolanacağız.

10. 2 Nisan 2012
  11. smmm85

smmm85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İlk defa geçen yaz gitmiştim. o zaman doktora gidecek kadar omuz bölgemde ciddi bir sivilcelenme olmuştu.hafta sonu tüm kol yaptırdım yine.bugün 3.gün iyi gözükmekteler.
    Ağdadan hemen sonra bepanten sürdü kız.O gün yıkanmadım ve doktorun verdiği ilaçtan sürüdüm.Artık hangisi iyi geldi bilmiyorum bir de hemen güneşe çıkmamamın da etkisi olabilir tabi.

12. 2 Nisan 2012
  13. pdam

pdam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bu konuda ben de çok tereddüt yaşamıştım ve senelerce almamak konusunda direnmiştim sarı da oldukları için önemsememiştim açıkçası. ilk aldırışımda harika hissettim kendimi hafiflemiş gibi. hiç bir şekildde sivilce de olmadı.hiç canım da yanmadı ki canım çok tatlıdır benim.daha sonra bir kaç kez daha ağdacıya gittim suan roll on agdalarla kendım bıle halledıyorum. cok uzun zamanda cıkıyor cıkanlar rahatsızlık edecek duruma gelene kadar zaten en az bı 3 ay gecmıs oluyor hatta daha fazla..cok rahat ve güzel oluyor.cilt yapını bilmem tabiki ama deneyebilirsin bence.

14. 2 Nisan 2012
  15. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Herkesde durum farklıdır.
    Mesela ben almaya başladıktan sonra kollarımdaki kıllar çoğaldı.
    Ağda kılları azaltır gibi bi durum yok yani...
    Resmen önceki halinden daha fazlalar....
    İlk alındığında ve ondan sonraki bi kaç gün çok güzel yumuşak pürüzsüz...
    Fakat ondan sonraki günler siyah bi şekilde görünmeye başlıyorlar daha sonra çıkarken biraz diken gibi batıyorlar ve çıktıklarındada yatay bi şekilde değilde dik dik çıkıyor :44:Çok sinir oluyorum ben bu görüntüye bu yüzden sürekli alıyorum.
    Kollarındaki kıllar seni çok rahatsız etmiyorsa hiç alma derim. Resmen sonra başa dert.Uğraşırım sorun değil dersen al:)

16. 3 Nisan 2012
  17. rubic

rubic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bende alıyorum we hiç sorun yaşamadım hatta en başından beri kendim aldım ayrıca azalma oldu gayet memnunum....

18. 3 Nisan 2012
  19. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben de bir sorun olmuyor..
    tekrar çıktığında eski görüntü
    sağlanıyor..:KK37: bacak ve
    diğer bölgeler kadar sık almıyorum.