kolay hamile kalmak için neler yapılmalı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve paylaxsxxixm tarafından 27 Nisan 2007 başlatılmıştır.

27 Nisan 2007
    Konu Sahibi : paylaxsxxixm
  1. paylaxsxxixm

paylaxsxxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm arkadaslar ben 8 aylık evliyim ve bir bebek istiyoruz ama hala zafere ulasamadık.Kısa sürede hamile kalabilmek için neler yapılmalı :KK46:
    :1no2:
  2. 27 Nisan 2007
  3. :uhm: :uhm:
  4. 27 Nisan 2007
  5. Mahbile

Mahbile Acem Kızı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım öncelikle konuyu yalnış yerde açmışsın yeri burası degil mod arkadaşlar taşırlar zaten ,saglık , gebelik bölümlerinde sorunun cevabı vardır.
  6. 23 Temmuz 2007
  7. derendeniz

derendeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben 2.çocuk için aylardır korunmuyorum hatta ovulasyon takibi yapıyorum ama nafile.doğurganlığı artırmanın ya da hamile kalmanın bi püf noktası varmıydı???
  8. 23 Temmuz 2007
  9. Bence Gelmek Istediği Zaman Gelirrr...arayi çok Açtiysan Biraz Zor Oluyomuş Onu Biliyorum.kardeşimle Aramda 7 Yaş Var Kardeşim Birazzor Olmuş Meselaaa
  10. 23 Temmuz 2007
  11. Bide Adetin 30 Gün Ise Mesela 15. Günü Beraber Ol.28 Günde Bir Ise 14. Gün Birlikte Ol Derim..BİDE 2 GÜN ARA VERMEK LAZIM YANİ HER GÜN OLUNCA SPERM KALİTESİ DÜŞEBİLİRR
  12. 23 Temmuz 2007
  13. Mev*Can

Mev*Can Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yumurtlama dönemleri kişiden kişiye çok fark ediyo bir kadın doğum doktoruna gidip bu konuda yardım alabilirsin bide ben ikinci bebişi düşününce doktorum bana ilişkiden sonra hemen ayağa kalkma 3 5 dak yatakta uzan demişti bide aşırı sıcak suda yıkanmak yumurtlamada problem yaratıyor ve erkek sperm sayısını düşürüyormuş bunu bana bir prof doktor söyledi bence kulak ardı etme
  14. 24 Temmuz 2007
  15. Baku

Baku Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben bir internet sitesinde, son adet tarihinin ilk gununden itibaren 12.gun, 14.gun ve 16. gun iliskiye girilirse gebe kalma sansi artiyor diye okumustum. Ayrica iliskiye girdikten sonra kalcanin altina cok yuksek olmayan bir yastik koymak ve yaklasik 30dk 1 saat uzanmak ise yariyormus diye okudum.
  16. 24 Temmuz 2007
  17. Baku

Baku Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :) Evet. Bence de kafaya takmamak lazim. Ben korunmayi biraktigimiz ilk gunden beri hamileyim, ay midem bulandi, ay bu ay regl belirtileri gostermiyorum, kokulara tepki vermeye basladim falan diye hamile moduna giriyorum. Sonra regl gunum geldiginde dua ediyorum regl olmayayim diye, surekli tuvalete gidip bakiyorum. Sonra regl oluyorum, once agliyorum, sonra hersey bastan basliyor regl bitince. Internette surekli gebelikle ilgili sitelere bakiyorum, gunleri sayiyorum. Ama gercekten de oluruna birakmak lazim. Ustune dusunce olmuyor. Kendileri gelmek isteyene kadar bekleyecegiz.
  18. 24 Temmuz 2007
  19. derendeniz

derendeniz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar bende aylardır her adet olduğumda resmen depresyona giriyorum.evden çıkmıyorum kimseyle konuşmak istemiyorum.Ama nereye kadar...heray bu sefer kesin diyorum ama hep boş çıkıyor.stresliyim ve rahatlamak için uğraşıyorum ama nafile.bu ay takmayacağım diyorum OLMUYOOOOR...