kolay hamile kalmak için öneriler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve tben tarafından 28 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tben
  1. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kolay hamıle kalmak için neler önerirsinizz gelin hep beraber bu ay destek verelim tartışalım yardımlaşalım :):nazar:

2. 28 Mayıs 2010
  3. avzen

avzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle testlerini yaptırman gerek yumurta takibide yapılması lazım ve gün aşırı ilişki fakat bi prob varsa iş zrlasır onun için senınde eşininde kontrolden geçmesi lazım gerisi çorap söküğü gbi gelir. sonra eşinle karıkoca oldutan sonra hemen kalkmıcaksın belinin altına tastık ayaklarını yukarı kaldır filan. ben 4 yıllık evliyim aşılama yaptırıyorum bende polikistikover var eşiminde spermleri hareketsiz ve artık bir bebeğim olsun istiyorum işallah sende hayırlısı ile istiyorsan en kısa zamanda hamile kalırsın...

4. 28 Mayıs 2010
  5. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    tabıkı oncelıkle rutın kontrollerı testlerı yaptırmak sart ama bırazda kadar kısmet hatta bıraz degıl tamamen kısmet ısı bu.
    bende ve esımdede hıcbır problem yok bende sadece kan pıhtılasması var oda buyuk derecede degıl yanı 3 kere dusuk yaptım.
    sımdı 9 aydır tekrar hamıle kalmayı beklıyorum.
    yastıklar koydum kalkmadım ıncır suları ıctım hurmalar yedım yumurtlama gunlerıne dıkkat ettım olmadı yok ustune dusunce olmuyor bence.
    ben u ay kafamı toparlamak ıcın korundum gercekten kafam bosaldı rahatladım gelecek aya daha saglıklı dusuncelerle baslıycam ınsallah.

6. 28 Mayıs 2010
  7. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayzen hoşgeldin
    ewt testlerim ultroson herşey normal bende eşim daha yaptırmadı bişey 4 aydır uğraşıyoruz ama şöyleki bende adet düzensizliği vardı şubatta ilaç kullanmaya başladım 4 aydır kullandım ve düzene girdi çok şükür fakat bu ay bıraktım kımyasal diye bide hamıle kalamdım diye bitkisel ilaçlara başladım. bitkisel adet düzenleyicisi vs. kullanıyorum inş allah isteyen herkese versin allahım

8. 28 Mayıs 2010
  9. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin karizantem; inş hepimizin bebişleri olurr bencede çok isteyince olmuyor ama kafamızdan nasıl atcazz :KK43:

10. 28 Mayıs 2010
  11. karamel06

karamel06 Hayat SENİNLE güzel KIZIM Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108

Kriztanem kesinlikle sana katılıyorum bunun öneriyle tavsiyeyle olacak bişeyi yok tamamen kader kısmet.
    Burda o kadar değişik hikayelere tanık oldum ki sebepsiz bebeği olmayanların yanında doktorların sen hamile kalamazsın dediği ve imkansızlıklardan mucize doğuranlar.
    Rabbim yeter ki ol desin. Ama tabiki hamile kalmayı kolaylaştırıcı şeylerde var onlarda vesile oluyor sadece. Allahım inşallah kimseyi arandırmadan isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip eder.
    Hiç kimseyi onun yokluğuyla evlat acısıyla sınamasın inşallah.

12. 28 Mayıs 2010
  13. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabıkı arkadaşlar allah ol der ve olur ama bizimde birbirimize destek verrek yada bildiklerimizi paylaşmak amaç bencede kısmet allah önce zaten hayırlı evlat versin diye dua ediyorum her gün sağlıklı inş allahım isteyen herkese versin.

14. 28 Mayıs 2010
  15. avzen

avzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım işallah güzel haberlerini alırız ama eşinede bi baktırsaydınız ben iki öncee bi düşük yaptım hamile olduğumuu öğrendikten 4 gün sonra kaaybettim o dort gün yadsadğım mutluluk tarif edilemezdı çok şükür böle bi his yasattığı için bana....tabi kaybetmekte bi o kadar acı
    sana bişi sorucam ben yeni uye oldum nerden soru sorabilirim genelebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

16. 28 Mayıs 2010
  17. tben

tben Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    GEÇMİŞ OLSUN CNM ÜZÜLDÜM ama inş en yakın zamanda gene hamıle kalırsınız benim bir tanıdığım düşükten belli süre sonra tekrar hamıle kaldı hiç üzülmee allah herkese versin inşş

konu açmaya gelince
    hangi konudan açmak istiyorsan başlığına gidiyorsun gebelik mi kısırlık mı var ya genel konu
    ordan yeni konu aç butonuna basıyorsun o kadar

18. 28 Mayıs 2010
  19. avzen

avzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

tesekkür ederim iyi günler...opuyorumnanaktan