Kolay kolay bitmeyen allık/pudra markaları??

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve zebbra tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zebbra
  1. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar bazı markalar vardır ürünleri kolay kolay bitmez, toruna kalır cinstendir. Ben en çok pudra ve allık kullandığım için sizden bu konuda yardım istiyorum. Her ay yeni bi allık ve pudra almaktan çok sıkıldım. Var mı allığını/pudrasını kullanıyorum uzun ömürlü kolay kolay bitmiyor diyebileceğiniz markalar?? Fiyatı falan önemli değil sadece bi kaç ayda bitmeyecek bir ürün olsun.. Şimdiden teşekkürlera.s.

2. 23 Eylül 2010
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Lancome,Dior bunların allıkları çok uzun süre gidiyor.Pudra kullanmam,ama bu markalara güvenebilirsiniz.Hem de renkleri çok güzel.Bu iki markadan sonra Clinique'i önerebilirim.O da oldukça bereketli.bayanssulusmile

4. 23 Eylül 2010
  5. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Fiyatları hakkında bir bilgin var mı??

6. 23 Eylül 2010
  7. lirik guzel

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Lancome allığımı geçen hafta aldım.85 tl idi.Lancome blush subtil ,tek geçerim,tavsiye de ederim.Eskisini 1 yıldan fazla kullandım.olumunekankayizsmile
    Pudra kulanmıyorum,ama Lancome'un pudraları 100 tl civarı diye hatırlıyorum.
    Dior'un allıkları da 95 tl .O da çok güzel,değer doğrusu.Pudrası hakkında bilgim yok.
    Clinique bu iki markaya göre daha hesaplı.65 tl allıkları.Pudrası da 60-70 tl arası.bayanssulusmile

8. 23 Eylül 2010
  9. zebbra

zebbra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim çok yardımcı oldun. Dior un ve Lancome un allıklarını çok beğeniyorum ama cesaret edip alamıyorum. Bi de malum öğrencilik o kadar para verip alıp 2 günde bitsin istemiyorum. En son Inglot ta başıma böyle bişi geldi pudrasını denedim ve çok hoşuma gitti. Çok çok pahalı bir ürün değildi 40-50 arası bişidi ama o paraya da hiç değmedi 1 ay kullandım kullanmadım hemen bitti. Bi kerede 50 milyon çıkıyor ama her ay her ay pudraya 50 allığa 50 verilmiyor öğrenciyken. O yüzden beni şöyle uzun süre idare etcek bişi arıyorum. Tekrar teşekkür ederim ilgilendiğin için

10. 23 Eylül 2010
  11. lirik guzel

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Rica ederim.Ben fazla makyaj yapmıyorum,bana çok uzun süre gidiyor dediğim gibi,ama allığımı her dışarıya çıkışta sürerim,ona rağmen o kadar uzun kullandım.Haklısın öğrencilikte zor,ama kenara azar azar bir şeyler atıp alabilirsin en azından bir kez denemiş olursun.Diğer markalar gibi çabuk bitmediklerini düşündüğüm için söylüyorum.İnan diğerlerinden 3 tane alıyorsun aynı hesaba geliyor.Bir de benim cildim hassas ve alerjik.O nedenle her şeyi de yüzüme süremiyorum.yerimseniben

12. 23 Ekim 2010
  13. darkcashmere

darkcashmere Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    lanchaster allığım hala bitmedi çok ince bir yapısı va bozulacak diye korkuyordum ama hala süper iki seneden beri :lepi:

14. 25 Ekim 2010
  15. konsol

konsol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla canım o kadar kasmaya gerek flor mar top allık yıllardır kullanıyorum bitmedi bitmiyor.
    hatta artık sıkıldım topların yarısını ablama verdim..
    üstelik fiyatta 15-20 lira bişey...
    renklerde gayet başarılı

16. 25 Ekim 2010
  17. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.265
    Ödül Puanları:
    238
    Allıkta flormar hiç bitmiyor. Şaşıp kalıyorum bu kadar idare etmesine.
    Ben de öğrencilikten çıkınca üst markalara geçeceğim ama. Şimdilik idare ediyorum. :icecream:

18. 26 Ekim 2010
  19. Katre83

Katre83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    153
    Pudra kullanan birisi olmadığım için bir marka tavsiye edemeyeceğim ama Avon'un top allığını tavsiye ederim.
    Hem birkaç ton bir arada hemde uzun süre gidiyor hemde fiyatı uygun tabi ben çok fazla makyaj yapan her gün allık kullanan biri olmadığım için top allığım 3 senede ancak bitti.kaydirigubbakcemile3
    Bu ayki kampanyada indirime girmiş bittiği için yenisini alacağım herhalde bu da 2-3 sene gider.:)
    Fakat şu var ki hangi marka olursa olsun top allıklar normal allıklara göre daha uzun sürede bitiyor.