koleston küllü kumral

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Zqe tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Zqe
  1. Zqe

Zqe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl bir renktir deneyen var mı acaba? normal kumrala göre daha mı acık yapar? koleston her zaman kutudaki renginden daha koyu çıkarttığı için küllü kumrala boyamak istiyorum saclarımın rengi şuan acık kahve olurmu acaba?
  2. 30 Haziran 2009
  3. frezyaaa

frezyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm denedim ben gayet hoş oluyo benimde rengim kahveydi tutmuştu dene derim ben
  4. 30 Haziran 2009
  5. Verite

Verite Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    açık değil daha doğal durmasını sağlar. genelde gerçek kumralların saçları küllü olur. hafif grimsi yani.
    işte şu foto.

6. 30 Haziran 2009
  7. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    esmerlere çok yakışıyor küllü kumral. saçın altındaki renkleri kapatma içinde birebir yıkandıkçada hoş duruyor
  8. 30 Haziran 2009
  9. frezyaaa

frezyaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet kapatıcı özelliği çok güzel küllü olmasından kaynaklı sanıırm kadife kahveyi de kapatırmı acaba :uhm:
  10. 30 Haziran 2009
  11. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende küllü kahve yapmayı düşünüyorum bu ay fakat bildiğiniz üzre açık orta ve koyu küllüleri var.Ben ortasını tercih edeceğim bakaLım nasıl olucak..
  12. 30 Haziran 2009
  13. Zqe

Zqe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun arkadaslar sacımı boyadım küllü kumralla çok güzel oldu tam istediğim gibi acık kahveyi çok güzel kapattı diplerden kendi sac rengimm cıkmıştı oralara sürmedim aynı oldular sonunda buldum kendi doğal sac rengimia.s yalnız birseyi daha merak ediyorum acaba yıkandıktan sonra akar ve daha acık bi renk mi olur? bugün boyadım yarın normal sampuanla sacımı yıkasam acar mı? ilk defa kendim boyuyorum daha önce hep kuaföre giderdim bu yüzden merak ediyorum:kedi:
  14. 1 Temmuz 2009
  15. ilayda cem

ilayda cem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım,aynı saç rengini bende dün sormuştum arkadaşlara,hatta konu açmıştım,ne yapayım diye,
    ve dün gece bende kendim boyadım,bir hafta önce yine kolestonun açık kumralına boyamıştım,ama turuncumsu ,sevmediğim bir renk aldı,ben alttaki rengin koyuluğundan olduğunu sanmıştım ki,kk da aynı boyadan şikayetçi olan arkadaşları okuyunca,ve arkadaşların tavsiyesi üzerine koleston küllü kumrala boyadım...
    şu an istediğim gibi kumral,belki yıkadıkça dahada güzel olacak....sanada banada hayırlı olsun....
  16. 22 Temmuz 2009
  17. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızıldan dönmek istiyorum ben de kolestonun kızıl büyü kullanıyodum yaklaşık 1 ay oldu acaba ne kadar beklemem gerek daha akması için, bu küllü kumrala boyadığımda nasıl bi renk olur ki altta kızıl kalsa ? deneyenler var mı?
  18. 23 Temmuz 2009
  19. melodi8

melodi8 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koleston kumrala boyatıp memnun kalan arkadaşlar saç renklerinizi görebilmek amacıyla fotolarınızı koyabilir misiniz? hem ikinizde de benzer bir sonuç mu oldu görmüş oluruz?
    hihoyyyt