koleston kızıl bakır???

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kokoshatun tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : kokoshatun
  1. kokoshatun

kokoshatun Guest

[​IMG][/URL][/IMG]kızlarrr aranızda koleston kızıl bakıra boyayan var mı nasıl bi renk çok mu akıyo akınca ne renge dönüşüyor yardımmmm:1rolleyes:

2. 1 Mart 2009
  3. yaseminnnnn

yaseminnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben kullandım bu rengi gayet güzel bi renk evet akıyo fakat akınca bile çok güzel duruy inan bana gözün kapalı boyyayabilirsin

4. 1 Mart 2009
  5. ezgiii_

ezgiii_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet bende kullandım ve hala kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim

6. 1 Mart 2009
  7. kokoshatun

kokoshatun Guest

akınca bole turuncu gibi kına gibi olmuyor değil mi? çok hoş duruyo rengi kararsız kaldım bunu mu boyasam karamel mi boyasam diye

8. 2 Mart 2009
  9. similla

similla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ben bugun boyadım,ıgora bakır kızılı,saçım açık kestane idi,koyu girdi şu an baya koyu,açılcak inş gittikçe,seninki şu an ne renk,eğer çok açık diilse zaten tupturuncu olması imkansız

10. 3 Mart 2009
  11. kokoshatun

kokoshatun Guest

valla benim saçım ne renk bende bilmiyorum kızılın üstüne kahve boyadım çok kapatmadı daha sonra çikolata kahveyle çikolata karamelı karıştırıp boyadım çok doğal bi renk ama ne olduğu belli değil bazen koyu kestane bazen kızıl olabiliyor kuzenımın nısanı var ona boyıcam ama çok kötüde olsun istemiyorum acaba karamel mi boyasamda diyorum ama emin değilim iki rengide kullanmadım

12. 7 Mart 2009
  13. cansu_88

cansu_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçım röflelli sarı idi saçımı bşta bakır karamele boyadım hemen aktı sonra bakır kumral yaptım çok koyu geldi sonra bakır tarçın yaptım onuda beğenmedim bu arada bakır tarçını saçımdaki boyayı akıtarak yaptım sonra kendim evde boya aldım loreal bakır kor kızıll diye işte fotolarım
    bu ilk boyadığım zaman:
    http://img5.imageshack.us/img5/4441/cimg3651.jpg
    buda aktığı zaman:
    http://img5.imageshack.us/img5/8936/cimg3716.jpg
    devamlı akıyor evet ama ne kadar koyu olursa o kadar yavaş akar saçınızz boyatma zamanınızda bi okadar artarr.

14. 7 Mart 2009
  15. duyguud

duyguud HeR şEy çOk GüZeLL....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok beyendimmm cansu saç renginii harika görünüyorrr...

16. 7 Mart 2009
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar bende kızıl tonları istiyorum ama yakışırmı bilmiyorum da..:KK43: ve çok sık boyamak gerekir mi ,kızıl çabuk akıyor ya..daha önce boyadım 1 haftada akıor :KK43:tekrar boyamak istiyorum ama hangi ton olmalı ve yüzüme hangi ton gider bilemiyorum...değişiklik te istiyorum .sarı çok isterim denemek ama bana gitmez eşimde sevmiyor hiç :KK43: şuan patlıcan moru saçlarım..

bu arada cansu saçının rengi hoş va sana çok yakışmış :)

Son düzenleme: 8 Mart 2009
  18. 7 Mart 2009
  19. kokoshatun

kokoshatun Guest

vayy süpr duruo cnm çok beğendim maşallah sende çok güzelsin çok iyi bi fikir oldu bana çok tşk ederimm