Koleston Koyu kumral Mı ? Orta Kumral mı yardım pls :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kujujuk tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kujujuk
  1. kujujuk

kujujuk AjkuSunun Ömrüü =)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar .. benim sacımın dogal rengi koyu kestane siyahta denilebilir yani .. ben sacımı boyamak istiyorum 1 ton gibi acılmasını istiyorum hafif ısıltı olsun istiyorum sacımda cok fazla acmadan sacımı hangisine boyayabilirim acabaaa ? koleston koyu kumral mı orta kumral mı? :kedi::kedi::kedi:
  2. 29 Haziran 2009
  3. sby

sby çaçaron :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Valla kumralı kolestonun almada napıyosan yap
    ben koleston açık kumral almıştım siyah oldum ve boyayı saçımda verrilen zamen dışında fazla tutmadım
  4. 29 Haziran 2009
  5. kujujuk

kujujuk AjkuSunun Ömrüü =)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hmm saol önerin icin canım evet öyle koyu cıkıyomus diyolar ben baska boyalara yöneliyim :).. boyayan arkadaslar acaba orta kumral veya koyu kumral siyah sactan sonra nasıl duruyor palette veya diger boyalarla :KK43:
  6. 29 Haziran 2009
  7. rojdina

rojdina Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kolestonun hangi kahvesini alırsan al zaten siyah oluyor:roflol: bence koleston hiç düşünme ya başka markalara bak yada kuaförün birinde kataloglardan renk beğen o rengi al dışardan....tabii hangi markanın katalogundan baktıysan o marka olmalı...ben bir daha asla dışarda satılan saç boyalarından almam...:eek:lmaz:
  8. 10 Ekim 2009
  9. aqua

aqua ders çalışması lazım :(( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bugün koleston koyu kumral almıştım siz böyle diyince korktum şimdi saçlarım açık renk siyah mı yapar sizce senağlama
  10. 10 Ekim 2009
  11. MUTLUYUM1111

MUTLUYUM1111 uğurum büyüyorrrrrrrrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    orta kumralı dene diğeri açmaz senin yerinde olsam sade açık kumrala boyarım
  12. 10 Ekim 2009
  13. aqua

aqua ders çalışması lazım :(( Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok açık renk olmasını istemiyorum zaten ama arkadaşlar siyah yapar demişler açık renk saçın üstüne boyayınca da siyah olur mu :çok üzgünüm: bu akşam boyayacaktım napsam kafam karıştı:uhm: lütfen yardıımmmmafoldumben
  14. 11 Ekim 2009
  15. angel22

angel22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    1 hafta önce koleston ışıltılı kahveye boyadım kolestonun kahvesi kumralı siyah yapıyor demiş arkadaşlar ama benim saçlar siyah olmadı hatta 2 yıkamada 1 ton açıldı bile
  16. 14 Mayıs 2010
  17. gunesinkizi75

gunesinkizi75 Anemon Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    valla ben dün daha koleston koyu kumral ile dipleri koyu kahve uçları açılmış saçlarımı boyadım ve sonuçtan gayet memnunum. boyanın kokusu beni rahatsız etti gerçi ama sonuça bayıldım. paketin üzerindeki renk tam olarak çıkmasa da, biraz daha koyu oldu o da herhalde benim saçlarımın rengarenk olmasından kaynaklanıyordu.
  18. 1 Temmuz 2010
  19. azradilan

azradilan kozmetik delisi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim saçlarımın doğal rengi koyu kestane(siyaha çok yakın) saçlarımın rengini açmak isitiyordum.geçen hafta koleston açık kumrala boyadım.4-5 ton açıldı ama kumral değil sanki kızıl bakır gibi oldu.ben sarıya yakın olmasını istiyorum.acaba bunun üstüne yine açık kumrala mı boyasam kumralı tuttururum yoksa sarı serisinden bi boyamı kullansam karar veremedim.???