Koleston küllü açık kumral kullananlar varmı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Ege tarafından 1 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Ege
  1. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    koleston genelde biraz daha koyu çıktığı için küllü açık kumrala boyamayı düşündüm kızıllık istemediğim için küllü seçtim aslnda tam istediğim renk kolestonun kapağındaki küllü kumral ama koyu çıkar diye açığı düşündüm.. kullananlar varmı? tavsiye edermisiniz?

2. 1 Nisan 2010
  3. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben kullandım.oksidasyon suyunu iki adet kullanınca koyu olmuyor.ben öyle yaptım süper doğal ve güzel bir renk.

4. 1 Nisan 2010
  5. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten kapağındaki kadar açık istemiyorum canım direk tek oksidasyonla boyasam çok koyu olmaz heralde dimi? saçlarım açık kahveydi ama altında röfle olunca baya açıldı açık kumral gibi bişey şimdi heralde tonu yakalarım diye düşünüyorum ama yine de kullananlardan tavsiye almak istiyorum.. birde kaşlarım çok koyu siyah gibi az bi parça da kaşımı boyasam 10 dk kadar beklesem nasıl olur sizce?

6. 2 Nisan 2010
  7. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende kullanıyordum koleston küllü açık kumralını benim baya açık oluyordu koyu olmuyordu tabi saç yapısıylada ilgisi var benim acaip açılıodu rengi bende bu yüzden süresi kdr beklemeyip 15 dk bekleyip yıkıyordum o zaman bile açık renk oluyordu..

8. 2 Nisan 2010
  9. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kaş için pek boyayı tercih etmiyorlar dökme falan oluyor diyorlar bende bi ara yapmıştım bi problem yaşamadım ama 10 dk çok olur diye düşünüyorum turuncuya dönebilir kaşlarının rengi benim zatn açıktı ben dahada açmak istemiştim o yüzden 2-3 dk tutmustum baya açılmıştı ama senin siyah olduğu için turuncu yaparmı acaba diye düşünüyorum sen bence kuaföre sor ya da kuaföre açtır biraz riskli gibi problem yaşamanı istemem açıkçası..

10. 2 Nisan 2010
  11. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kaşları boyamazsam tek renk olucağından saçlarım çok sırıtır.. küllü bir renk olduğu için turuncumsu olmaz diye düşünmüştüm ama bilemiyorum canm fikri olan var mı? 5-6 dk bekletirim ozaman.. peki renk çook mu açık olur ki?

12. 2 Nisan 2010
  13. busrae

busrae <3 Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben boyadım ama saçım açık karamel gibi oldu halbuki saçımınn rengii koyuda değildii benmkini açmadı canmm saçlarım biraz kalın telli ondan olabilir..

14. 2 Nisan 2010
  15. aysa1985

aysa1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet cnm turuncuda yapmayabilir tam net bilmiyorum koyu olduğu için böyle bir şey düşündüm
    2-3 dk bekletip yıkayıp bak bence fazla tutma renginin nasıl oldugunu az cok anlarsn

16. 2 Nisan 2010
  17. Ege

Ege izmir delisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    peki sizce direk küllü kumrala mı boyasam aslında tam olarak istediğim ton o ama ya çok koyu olursa diye korkuyorum.

18. 2 Nisan 2010
  19. Liza.

Liza. love Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kolestonun ki koyu değil canım ben onu da denedim:))
    ama saçta beklettikçe koyulaşıyor.
    bekleme süresini kısa tutmanı tavsiye ederim.