koleston saç açıcı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sema1857 tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sema1857
  1. sema1857

sema1857 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arklar bu koleston saç açıcı, boyanın yanında alığımız sınvı predioksitmi yada başka bişimi kullananız varmı varsa nasıl bir işlem yaptınız .

2. 7 Aralık 2008
  3. brunette

brunette Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kolestonun rofle setindeki acıcıyı dıyorsan o oriel.ben denemiştim önceden ama koyu sacta turuncu bır renk elde edıyo bakır renk yapıcaksan sacını acıp boyayabılırsın bakıra ama sarıya gecmek bıraz zor olur onunla,yinede oriele gore daha az kimyasall ama

4. 5 Temmuz 2009
  5. lirada

lirada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s.:Kolestonun röfle setini ben de mrak ediyorum.benim saçımda ilk röfleler vardı sonradan ben koleston küllüğ kumral.7.1 le dip boya yaptım.sonradan uçlara yedirdim.şimdi saçımın dipleri kumral,uçlarındada sarılar druyor.şimdi ben küllüaçık kumrala hepsini boayayıp bir süre sonrada koleston renk açıcıyla açsam nasıl bir renk elde edrim.yani ne kadar açar hoş bir sarı olur mu acaba.ama ben bu renk açıcıların saçı yaktığını ve zarar verdiğini duymuştum.ben cede ren k açaıcı olduğu için pek sağlıklı gibi görünmüyor.ama yine deneyenlerden fikir alamak istiyorum.ACİL YAZARSANIZ.....................BİLENLERİN DİKKATİNE..............:uhm:

6. 6 Temmuz 2009
  7. deemeet

deemeet Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullanmadım ama arkadaşım yapıyo sürekli saç rengi çok hoş oldu onun saçınada hiç bi zarar vermedi bende denemeyi düşünüorum

8. 9 Ekim 2009
  9. seninleyim

seninleyim Guest

ben bahar saçlarım siyahtı mavi siyah hemde en zoru ben gittim clarel saç açıcı aldım aldıgın yer söylüyor ne kadar ölçek kullancagını 3 dakikada saçlarımı açtı hemde turuncu olmadı tatlı bi karamel oldu ben 7 senedir siyah kullanıyordum döndüm bunu kullandım ama 3 dakika bekledim fazla durdurmadım saçımda yıpranmasın diye ve şuan o kadar rahatımki anlatamam ohh be siyahtan eser yokk tavsi ederim herkeze ama saçınız saglıklı ise şimdide bakır yaptım çok memnunumm

10. 23 Ekim 2009
  11. cryy

cryy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende yaklaşık 7 senedir saçlarımı mavi siyaha boyuyorum ve bu koleston açıcıyla bir defa açtım mahfoldu kırmızı turuncu rengarenk bi kafam oldu çıktı:gitme: mecburen tekrar mavi siyahla kapattım 1 senedir böyleyim yine:sinifsinif: katılıyorum içinde oryal olduğuna kupkuru yaptı saçlarımı o gün bugündür yumuşaklığını kaybetti oryalli olduğunu bilerek kullanmak isteyen kullansın:umursamaz: bu clarel açıcısını ilk defa duyuyorum bende kahve bakır tonlarına dönmek istiyorum aynı senin gibi ve saçlarım çok incel telli umarım kel kalmam:gitme:.. her yerde bulunurmu bu açıcı:gitme: inşallah bulabilirim senin gibi bende zararsız dönerimsenağlama

12. 24 Ekim 2009
  13. xxxwoman

xxxwoman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SLM KIZLAR BENıMDE SAÇLARIM MAVı SıYAH HATTA PATLICAN MORU VE MAVı SıYAHI KARISTIRDIM ÖYLE BOYADIM MEMNUNDUM AMA SIKILDIM VıYOLE YE BOYAMAK ıÇıN NE KADAR AÇMAM GEREK LÜTFEN YARDIM LÜTFEN PATLICAN MORU BıLE OLUR SADECE SıYAHTAN KURTULAYIM LÜTFEN YARDIM SAÇLARIM ıNCE TELLı VE AZ AÇTIRMA YAPTIRMADIM HEP KENDıM BOYADIMMM ACELE CVP LÜTFEN EVDE YAPABıLıRMıYıM VE HANGı ÜRÜN ALCAM YARDIMNIZA ıHTıYACIM VAR KIZLARR BEKLıYORUMMMMM...a.s.

14. 15 Kasım 2009
  15. bahar_cemil

bahar_cemil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bahar saçlarım siyahtı mavi siyah hemde en zoru ben gittim clarel saç açıcı aldım aldıgın yer söylüyor ne kadar ölçek kullancagını 3 dakikada saçlarımı açtı hemde turuncu olmadı tatlı bi karamel oldu ben 7 senedir siyah kullanıyordum döndüm bunu kullandım ama 3 dakika bekledim fazla durdurmadım saçımda yıpranmasın diye ve şuan o kadar rahatımki anlatamam ohh be siyahtan eser yokk tavsi ederim herkeze ama saçınız saglıklı ise şimdide bakır yaptım çok memnunumm

16. 15 Kasım 2009
  17. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    48
    siyaha boyalı saça denemeyin bu kolestonu acıcı yı tutuncu olursunuz...haberiniz ola...

18. 9 Nisan 2010
  19. yagmur9

yagmur9 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    saçlarımı 1 senedir açık sarıya boyuyorum ama elde ettiğim renk turuncumsu bi koyu sarı, kolestonun saç açıcısını uygulasam saçlarımın turunculuğu gider mi normal sarı olur mu?
    LÜTFEN CEVAP VERıN