Koleston Yoğun Renk Açıcı Hakkında bilinenler

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve -xixxsxxixk- tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : -xixxsxxixk-
  1. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar hemen hemen hepimiz palette yogun renk açıcı hakkında fikir sahibi olduk peki koleston yoğun renk açıcı hakkında kim neler biliyor... oda palette kadar etkili bir açıcı mı?? bildiklerimizi burada paylaşalım...a.s.

2. 16 Haziran 2008
  3. kirke

kirke Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    EVET arkadaşlar saçlarımı acmadan once cook aramıstım kolestonu ancak ılk deneyenlerdenım sanırım:D oncelıkle sacı turunculastırma oranı cok daha az eger duzgun sekılde uygulanırsa cok basırılı sonuclar alınabılıyor ancak boya tupunun ıcıne koydugunuzda topaklanıyor sısenın ucunu tıkıyor yanı boyle onemlı bır durumda cok sınır edıcı bır durum belkıde nemlenmısmıydı banamı denk gelmıstı bılemem ondan sonra al onları bı kaba dok falan ugrastırdı baya ama dedıgım gıbı az turunculuk ıstenılen sarı tonları ıcın harıka paletteyı kullandıgım zamanlarda saclarımın kıpkırmızı oldugunu bılırım:D:D soylede bırsey varkı palette de yıpranma daha azmıs gıbı hıssettım:D tabı sunuda unutmamak gerekır dogal boyasız bır sacta yıpranmamıs bır sacta sonuclarf her zaman cok cok daha guzel duruyor..

4. 17 Haziran 2008
  5. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım daha önce palette kullandın yani.. ardından kolestonu ne kadar zaman sonra kullandın...

6. 17 Haziran 2008
  7. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evt merak ettm bende ? birde hangisi iyi geldi saçına..yıpranmama açısından?

8. 17 Haziran 2008
  9. alex

alex Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım,

ben ikisini de kullandım.pallette ile çok ama çok az yıprandı.
    koleston ile açtığımda ise yanıkları kuaför temizlemişti.paletteyi 2 aya arayla kullanmış olmama ve saçımda 4 kat boya olmasını rağmen yıpranma yok denecek kadar azdı.
    koleston daha çok açıyor ama bir o kadar da yıpratıyor tatlım.

10. 17 Haziran 2008
  11. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende paletteyle açtım saçımı yıpranma olmadı..kolestonda öyleyse onu deniyim dedim ama palette daha iyimiş devam ozmn :)

12. 17 Haziran 2008
  13. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki kolestonu kullanmadan önce sacında ne renk boya vardı gectiği işlemleri yazarmısın öncesinde.a.s.. bide kac dakika tuttun sacında.. paletteyi ben ilk kullandıgımda siyah sacımdan önce röflenin üstüne 30 dakka tutmustum siyah boyalı sacta 40 dakka tuttum.. ama her ikisindede turuncu oldu.. röfleden sonra yapınca cok acık turuncu.. siyah üstüne yapıncada malum resimleri koydum hatta bi daha koyucamm ama bi detay varki üstüne küllü sarı yaptım tabi..

[​IMG] tabi dipler biraz siyahca cıkmıs ama ışıktan.. onlarda turuncu :KK46:

14. 17 Haziran 2008
  15. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  16. 17 Haziran 2008
  17. ayşül

ayşül Guest

cnım bu rengı nasıl elde ettın kullu sarımı kullu kumralamı boyadın benım sorunum ıse sacım boya tutmuyo bundan 3 boya oncesı bakırkahve boyatmıstım sonra hep kullu kumral yaptım ama halaaa aktıkca turunculasıyo ben nasıl kurtulabılırım kuaforlerede guvenmıyorum artık paletteyle acsam sonra ne renge boyasamda acık orta kumrl arası bısey olsa aslında sacımın rengı koyu degıl sorun turuncu kızılımsı olusu:KK43:(

18. 17 Haziran 2008
  19. -xixxsxxixk-

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya siyah boya vardı bende actım garip bi renk oldu dipler cok acık sarı olunca koyu küllü sarı yaptım.. simdi kolestonla acıcamm sonra küllü sarıya boyucam turunculuk gecsin diye...