koleston yoğun renk açıcı hakkında

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve bahark tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

9 Kasım 2010
    Konu Sahibi : bahark
  1. bahark

bahark Rabbim bebeğimsana emanet Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar merhaba,
    saçlarım sarı, platin röfle var bu ay kuaföre gidemiycem o yüzden dip boyamı kendim yapmak istiyorum yaklaşık 2 parmak kalınlığında geldi ve ben geçen gün gidip koleston yoğun renk açıcı aldım fakat cesaret edemiyorum kaç gündür uygulamak için diplere değdirmemek mi gerekiyor acaba teknik nedir bilen varsa söyleyebilir mi? birde renk açtıktan sonra sarı bir boya alıp üstünden geçsem nasıl olur ? (3-4 gün sonra) cevap verirseniz sevinirim nolurr :84:

2. 9 Kasım 2010
  3. bahark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kimse yok mu huuuuuuuuuuuuuuuu

4. 9 Kasım 2010
  5. bahark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ......................:95::97::KK74:

6. 9 Kasım 2010
  7. ecetan86

ecetan86 hardcandy Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm tatlım ben uzun yıllar platin kullanmış biri olarak soruna cvp verebilirm...
    önemli olan diplerin ne renk eger acık kumralsa açıçıyı en fazla 10 15 dk beklet derim,ama eger koyu tonlardaysa saçların normal bekletme süresine göre bekletmesin..
    zaten acıcı kullanılan saçlar yıkadıkça daha da açlır,yaniilk başta bi çiğlik olursa kafana takma derim yıkadıkca gider çiğlik..
    yardımcı olabildiysem ne mutlu :KK70:

8. 10 Kasım 2010
  9. bahark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ecetan86 canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için diplerim koyu kumral dediğin gibi uygulama yapacağım :13:

10. 10 Kasım 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    tatlım ben kullandım saclarım mahfoldu :KK43:
    deneme derım
    ayrıca eger denedıysende resmını paylasırmısın sacının

12. 10 Kasım 2010
  13. bahark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hadi ya... tühh bak şimdi esra8 ciğim kafam karıştı...henüz uygulamadım dip boyam gelmişti koyu kumral dipler benim dedim önce açıcıyla açayım bir kaç gün sonrada küllü açık sarıyla üstünden geçeyim diplerin diye ... ama kafam karıştı:18: sen nasıl bir işlem yapmıştın canım saçına... eğer aklıma yatarsa boyıycam başka çarem yok o zaman foto koyarım canım benim :98:

14. 10 Kasım 2010
  15. hanxixmsultan

hanxixmsultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    doğal saç rengine bağlı canım, çok dikkatli olmak gerek turuncu gibi oluyor çünki açıcılar. yalnız bu tüp boya değilmi? pakette toz açıcısı yok inceledim 4-5 tona kadar açar diyor eğer diplerin benimki gibi siyaha yakınsa 4-5 ton açsa kızılımsı bir kumral olur, ama orta kahveyse 5 dakikada bir bakar kontrol edersin istediğin tona gelince yıkarsın.

şöyle de yapabilirsin; bir kaba 2 çay kaşığı kadar boyadan yine o kadar da oksidasyon suyundan koyup karıştır, saçının gözükmeyen arka ortalarda bir yerinden bir tutam saça uygula, ben yaptım geçenlerde, hoşuma gidince boyadım. bence sende öyle yap o kadar para verip röfle yaptırmışsın mahfolmasın yazık.

16. 10 Kasım 2010
  17. bahark

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu set boya lacivert kutusu var içinde oksidan, renk açıcı pudra ve maske gibi bir kür var...tek satılan tüplerden değil benim ki yani...evet o kadar para verdim kuaföre ben yaklaşık 5-6 senedir 2-3 ayda bir dip röfleye gidiyordum ama bu sefer vaktim yok birde kendim deneyeyim dedim bakalım sonuç ne olacak akşam eşim boyayacak (açacak yani) yarın veya cumada küllü sarıyla üstünden geçmek istiyorum çünkü forumda okuduklarıma göre turunculuğu küllü renkler kırıyormuş canım En Büyük KK:KK12:

18. 11 Kasım 2010
  19. hanxixmsultan

hanxixmsultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah istediğin gibi olur, sonucu bildirirsin değilmi?