koleston yoğun renk açıcı,yarı siyah saç:((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve burcudbs tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : burcudbs
  1. burcudbs

burcudbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar,saçlarımın doğal rengi açık kumral ama siyaha boyamıştım,şimdi yarısı kendi saçım geri kalan siyah,anca küt kestirirsem kurtulurum ama saçlarım uzun kestirmek istemiorum,sadece siyah olan yerleri koletonla açsam nasıl olur?uçlara doğru sararan bişi yapmak istiorum.bnle aynı durumda olan varmı?

2. 27 Şubat 2009
  3. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ayy benım de saclarım sıyaha boyalı.acıcı alıcaktım ben de oyle olmıım.

4. 28 Şubat 2009
  5. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı dert benimde başımda var bıktım bu siyahtan 1 yılı geçti hiç boyamadım yarısı kend saçım yarısı siyah ne yapıtıysam olmadı ama sabun işe yarıyor çok uzun süre kullanmadım ama kullandığımdada faydasını gördümm çözümü varsa hemen söyleyin kızlar .......:KK43:

6. 28 Şubat 2009
  7. burcudbs

burcudbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kötü görünüyor saçımı açmıorum bile hep topuz:KK43:(bnmde 1yıl oldu sabun denedim ama yararını grmedim:KK43:(uçlarını koletonla açsak sonra açtığımız yerleri güzel bi sarı boyasak nasıl olur acaba?üfff

8. 28 Şubat 2009
  9. emilia

emilia Emina Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Palette açıcı daha iyi açıyor onu deneyin..yada kükürtlü sabunla ykamaya devam

10. 28 Şubat 2009
  11. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sadece uclarını aç. ama sarıya kadar açma turunculaşmaya başladıktan sonra yıka sonra kullu kumral sur . dıpten çıkan renkle uyumlu olur bıraz. sarıya kadar açıcam dersen saçın çok daha fazla yıpranır.

12. 4 Mart 2009
  13. anelia

anelia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    113
    bende sacımın ucundaki siyah boyayı oryalle actırmıştım kuaföre.siz siz olun sakın böyle bişey yapmayın sabredin uzar kökü sizde sonuçta.sacım o kadar yandı ki. kestirseniz daha iyi bence.cünkü oryal yaptırdıktan sonra zaten kestirmekten başka care kalmıyo.oyuncak bebeklerin sacı gibi oluyo saclar.

14. 4 Nisan 2009
  15. la.la

la.la Guest

bende siyaha boyamıştm bundan 4 ay önce fln palettenin yoğun renk acıcısını kullandm suan kahverengiye döndü ben yinede bya açtığını düşünüorum kızlar simsiyahtı suan kahve tonlarnda işe yarıo aslnda ama eğer şöle karamel yada bakır tonları düşünüosanz benm gibi yinede tutmuo o renkler sölm üf en iyisi kuaför ya zaten açim edim derken biton para harcanıo:S

16. 4 Nisan 2009
  17. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    bu saç nerenk olur acıcıyla

18. 4 Nisan 2009
  19. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    koleston acıcıyı siyah sacıma kullandım.. sapsarı yaptı.. bekletme sürene baglı.... palette koleston kadar iyi acmıyo.. onuda denedim.. yani ikiside acıyo ama en iyisi koleston.. fakat diplere degdirme ne olur ne olmaz...