Koleston yoğun renk açıcı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve sentimental tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : sentimental
  1. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar annemin saçlrı simsiyah. 3 yıldır denemdiğim açık renk kalmadı saçını açmak için. saçlarıda uzun kuaförler görünce 200 TL diyo açıp boyamak için. uğraşıp duruyodum burda palettenin yoğun açıcısını duydum deneyelim dedim almaya gittim kalmamıştı. ama boş elle dönmek istemedim kolestonu deneyelim dedim. Ağzım açık aldı. 3yıldır saatlerce uğraş.... 1 saatte saçları açıldı rengi bayağı kırıldı kızıla doğru yaklaştı zaten karamel istiyodu yarın karamele boyucam saçlarını. karameldede kızıllık var. Saçlarınız siyah ise tavsiye ederim inanamayacağınız kadar açıyor.

2. 8 Temmuz 2010
  3. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    bende denedim saçlarım okadar koyu değil ama yine de çok güzel açtı uçlara attım doğal ve tatlı oldu

4. 9 Temmuz 2010
  5. ciq0lada

ciq0lada Ciq0Lada Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçım siyah çikolata yapmak isyorum bu acıyı bugün hemen gidp deniycem teşekkürler :-)

6. 9 Temmuz 2010
  7. misspinky

misspinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    saçi çok yıpratıyor diye duymuştum ,peki canım yıpranmadı mı saçların fazla ..benim saçlarım belime geliyor 5 yılda zor uzattım riske girmek istemiyorum