kollarına lazer yaptıranlar

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve shannon tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar dün genital kol ve ceneme lazer yaptırdım.genitalde sorun yok memnunum ama kollarımdan pişman oldum yaptırdıgıma aslında cok asırı degildi güneşten koru diyor ben nasıl koruyacagım günesten yani kısa kollu giyemeyecekmiyiz yaz gününde ve kollarımda kırmızı kırmızı noktalar var su anda onlar gecermi.bir de sorum su siz ne kadara yaptırıdınız ben parayı pesin verdim 8 seans 800 kampanya varmıs aslında 350ymiş tek seans bu kampanyaya kandım cok pişmanım nolur ben yaptırdım memnunum diyen biri cıksın dün gece sabaha kadar uyumadım diğer seanslara eylülde devam etmeyi düşünüyorum cünkü güneşten korumak imkansız tamam koruyucu sürdüm ama nereya kadar yaz boyu uzun kolluylamı dolasacaz üff dertsiz basıma dert aldım yinebenneyaptımki

2. 24 Mart 2010
  3. asgd

asgd Guest

canım merhaba bence kol ıcın baya fazla fıyat vermıs ben kollarımı yaptırmıyorum ama yaptırmayı dusunuyorum fıyat aldım bıtene kadar (sukadar seans demedı)600-650 tl.basta bu fıyatı oduyosun sonra para odemıyosun tuyler bıtene kadar gıdıyosun.ayrıca zaten yazın gunes zarar verdıgı ıcın kol bacak yuz almıyolar tesetturlu hanımlar dısındakılerı.yanı eylul ayında falan alıyolar leke oluyo dıye yuzunude yaptıramayacaksın yazın kollarıda yaptırmazsın eylulde devam edersın ama fıyat pahalı geldı

4. 25 Mart 2010
  5. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar ya ben kolların biticene inanmıyorum hiç. 1.5 ay sonra çıkıyorlar ufak ufak ve kötüsü uzuyorda kıllar. Bilmiyorum....lazerden umudumu kesiyorum yavaş yavaş. Kolda sonuç alan var mI?

6. 25 Mart 2010
  7. gamzeler07

gamzeler07 büyük aşkım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili founda kaç seans gittiğinizi öğrenebilir miyim?ümidinizi kestiğinize göre bıktırmış olmalı.bende ona göre düşüneyim

8. 27 Mart 2010
  9. kircin

kircin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolda sonuç almanız zor iğneli yaptırmanızı tavsiye ederim..

10. 27 Mart 2010
  11. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Aslında 3 oldu. ama azalma olmaması çok ilginç. Yani 1 ay geçmesine rağmen belliki hepsi gerisin geri alttan geliyor. Biraz azalaydı bari ya :umursamaz:

12. 27 Mart 2010
  13. gmzsrdr

gmzsrdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ızmirde nerde yaptırıyorsun??

14. 27 Mart 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmmm ben vucuda gidiyorum la,zere en etkisi az olan bölge kolmuşşşş..ondan gitmiyorum kolaaa makinayla alıyorum rahatsız etmiyor makinayla almakkk..

16. 28 Mart 2010
  17. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Banada öle geldi..

18. 30 Mart 2010
  19. cansoo

cansoo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba. 8 seans 800 çok uygun bi fiyat bu iş için. ben indirimli seans başı 300e yaptırıodm. ilk zamanlar oluo nokto nokto yaralar. zamanla olmuo. ama koldan çok memnunum biraz güneşten sakının benim şimdi hiç çıkmıo