Koltuk alıcam, yardımlarınızı bekliyorum..

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve catgirl24 tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : catgirl24
  1. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Başka bir yere daha konu açmıştım ama buradan da yardım edebilirsiniz diye umuyorum aşağıya aynı mesajı kopyalıycam..
    Koltuk alıcam ama s zamanımız salonda geçiyor kullanışlı, belki yıkanabilir, fermuarlı, şık bir koltuk istiyorum. 2.5 yaşında oğlum var, ondan daha pasaklı bir eşim var malum ev temiz kalmıyor.

1)Koltuklarda hangi renk kir göstermez. Ben aslında koltuğun kumaşını bej, sütlü kahve, vizon, gri tonları düşünüyorum sizce nasıl olur.
    2)Hangi koltuk kumaşı kullanışlı olur silinebilir, kir götütürür. (süetmi, ketenmi, antilopmu, flogmu, kadifemi vs vs)
    3)Kandırılmaktan korkuyorum ya iskeleti kötü bir koltuk satarlarsa ben nasıl anlıyacağım.
    Çünkü 4 yıllık eski koltuklarımın iskeleti çok sağlam.
    4)Altına süpürge girebilecek şekilde ayaklı alsam koltukları kullanışlı olurmu sizce.
    5)Kol koyma yerleri orta kahve renklerinde deri olsa olurmu acaba, temizliği açısından.

Şimdiden vereceğiniz cevaplar için çok sağolun

2. 21 Şubat 2010
  3. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben deri derim silmesi acisindan iyi oluyor renk konusu sana kalmis ama inan rahat oluyor benimde kucuk cocugum bisey dokulunce hemen silebiliyorsun ama tukenmez kalem lekesi biraz zor cikiyor yani ben zor cikarmistim bir dusun derim ben

4. 21 Şubat 2010
  5. catgirl24

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Deri çok tavsiye edilmiyor kış yaz kullanımı zor diyorlar ama kol ve diğer aşağıdaki ek yerleri deri olabilir. Oturacağımız yerin sıcacık yumuşak kullanışlı olmasını istiyorum.. Çok teşekkür ederim..

6. 21 Şubat 2010
  7. melekce

melekce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullaniyorum cokta memnunum ozellikle temizligi cok kolay oluyor; ama tabi tercih meselesi

8. 22 Şubat 2010
  9. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm tam senin dediğin gibi bellona da opera koltuk takımı var..ben çok beğenmiştim..altına süpürge girebiliyor..kılıfları fermuarlı yıkanabiliyor ve oturumu çook rahat..renk olarak da bej öneririm ..yada sütlü kahve..dediğim koltuk takımının da kolları ve iskeleti deri kaplama minderleri kumaş ama kumaş nasıl olmalı bilmiyorum..benimki şönil denilenden ama sanki keten daha spor olur...bir de doğtaşın modelleri çok güzel sitesine bak istersen..

10. 23 Şubat 2010
  11. catgirl24

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Aslında keni koltuklarımın resmini koyacaktım ama kaç gündür çok yoğunum gece girebiliyorum nete... Tavsiyeleriniz için sağolun. Keten koltuklar spor ve hoş oluyor bence de.. Kendi koltuk takımımı seviyorum onunda tek kötü yönü ayakları istediğim gibi değil ve sadece oturma yeri çıkmıyor. Sırt yastıkları çıkıyor. Ama çok sağlamlar...

12. 24 Şubat 2010
  13. melcan81

melcan81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben keskin hatları cok beğeniyorum deri kullanışlı olmadığı söyleniyor benimki antilop keskin hat acık renk alsan bile kollarına tahta sehba olabiliyo cokta şık oluyo

14. 24 Şubat 2010
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende oturma yerlerii falan sütlü kahve kolları deri...sütlü kahve kiri belli etmez diye..kollarınıda beyaz istedim oda biras ferah dursun diye..kumaşı antiloppp kir tutmazmış..bakalım kısmetse 4 ay sonra başlıycam kullanmaya..kadife koltukta böle iz kalıyo ya otururken elini sürünce elinin izi kalıyo onu sevmiyorum..deride yazın kullanışlı olmuyo aciap terletiyo..aralarında antilop kumaş olanı iyi sanırım..

16. 25 Şubat 2010
  17. catgirl24

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Bende antilop siparişi vermiştim 3.5 milyarlık sonra iptal ettirdim internette çok şikayet okudum, sanırım bu kumaşında çeşitli kalitede olanları var. İyisi ve kötüsü var inşallah satan kişiler antilop isminden faydalanıp kötü kumaşla kimseyi kandırmazlar. kötükedihüso

18. 14 Nisan 2010
  19. menekse_

menekse_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    temizliği kolay ama yırtılmalar oluyor