Koltuk Mobilya Dekorasyon Konusunda Yardım edebilirim

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhabalar. 6 yıldır bilfiil dekorasyon işinin içerisindeyim. elimden geldiği kadarıyla sizlere dekorasyon konusunda yardımcı olmaya çalışabilirim. Bu konuda bilgili diğer arkadaşlar da bu forum altında bilgilerini paylaşırsa çok iyi olur düşüncesindeyim. bilgi paylaştıkça çoğalır.

2. 12 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bu arada ilgi ve bilgi alanım koltuklar ve mobilyalar. belirtmek istedim:)

4. 13 Mayıs 2008
  5. meloxsx2

meloxsx2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar benim koltuklarım turuncu ama koyu, kolları kahverengi ahşap,
    şimdi yemek masasının sandalyelerini krem deri kaplatıyorum. halım da krem turuncu
    iş tül seçimine kaldı. sizce krem deri sandalyeler sırıtırmı koyu turuncu da,
    bi de tül de ne renk tavsiye edersiniz. şimdiden teşekkürler.ben tülde canlı bir renk
    düşünüyorum. beyaz üzerine turuncu küçük çiçekli gibi mesela ne dersiniz?

6. 13 Mayıs 2008
  7. EU1

EU1 Guest

krem rengi sandalye hiçbir evde sırıtmaz bence. halınızda da krem olduğuna göre hiç sorun yok. perdede de gayet güzel bir seçim yaptığınızı düşünüyorum. yalnız bembeyaz değil de hafif krem üzerine turuncu ve hatta fısıtk yeşili motifler olursa bütünlük sağlar. turuncu ile fıstık yeşili her zaman birbirine çok uymuş ve birbirini tamamlamıştır.

8. 13 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

Bu başlığı görünce çok sevindim.:teytey:
    Belki benim salonuma büyük gelen koltuklarım içinde birşeyler önerebilirsin.Şeniz
    Fotoğraflarını ekliyeyim bari yarın
    jeyyar

10. 13 Mayıs 2008
  11. EU1

EU1 Guest

:))) tamam boşwer:) en son teklileri değiştirmişlerdi diye hatırlıyorum. hala olmadı mı?

12. 13 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Teklileri değiştiriyorlar.Fabrikaya sipariş verdiler.28 gün içinde bizdekileri alıp yenilerini getirecekler.Ama berjerleri koyu renk.yemek odası açık.farklı olacak:KK43:

14. 13 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Koltuklarım böyle.Teklilerde böyle olacak.

16. 13 Mayıs 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Merhaba böyle bir konu görünce çok sevindim öncelikle. teşekkürler a.s.
    Biz koltuk takımımızı turkuaz renginde almayı düşünüyoruz.
    Yemek odası takımımızı da modern görünümlü ama rengi kahve.
    Halı olarak turkuaz ağırlıklı bir halı mı seçmeliyiz yoksa kahverengi ağırlıklı bir halı mı?

Mesela bu halı yakışır mı? Ve böyle bir oda nasıl görünür?
    Ya da önerebileceğiniz başka bir şey var mı?
    Çok soru sordum di mi :eek:

18. 13 Mayıs 2008
  19. ayca_can

ayca_can 3'üzlerim geldi ;)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    semdekor merhaba

bu konuyu açman çok iyi olmuş bende mobilya işinle uğraşıyorum mutfak ve banyo dolapları üzerine müşterilere çok güzel renk ve modelle ilgili fikirler verebiliyorum ama kendime gelince bir türlü karar veremiyorum.banada sen yardımcı ol olurmu yerimseniben

ya oturma odasına yeşil renkte ikitane spor bir çekyat aldık.yeşil öyle koyu yada fıstık yeşili değil mat bir renk süet kumaş yani pastel açık yeşil diyebiliriz.buraya halı ve perde alıcaz.duvarlar şampanya rengi ben diyorum ki perde yine pastel tonlarda koyu yeşil olsun spor bir modelde ama halıda yeşil alallım die düşündük bu sefer herşey yeşil olucak araya başka renkler katmak lazım ne renkler uyar yeşile bi fikir verebilirmisin teşekkürler.

bu arada diğer okuyan arkadaşlarda fikir verebilirse çoook sevinirim....