koltuk rengi hakkında sorum vardı siz zevkli hanımlara..

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve isaura tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : isaura
  1. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .......... resimleri kaldırdım kızlar.. mod lardan biri topiği kapatırsa görüp de sevinirim.. yardımcı olan herkese teşekkürlerimi iletiyorum yeniden..

Son düzenleme: 19 Şubat 2009
  2. 15 Şubat 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canıım seçimin çok güzel şimdiden güle güle oturun,eviniin bereketi,huzuru eksik olmasın..BANA SORARSAN ikinci resimdeki sandalyenin kumaşından koltuğunada o renk kullanılabilir ,yastıkların açık krem olabilir,çünkü beyaz sırıtabilir..madem sürekli orda oturacaksan mutlaka koltuğun rengi koyu olsun tatlım..ha bu ara anlamadım koltuğun deri mi olucak yoksa kumaşmı? ..kumaşsa eğer kırçıllı bir kumaş(yada çizgili krem ve sandalyenin rengiyle karışık bişey olabilir)

4. 15 Şubat 2009
  5. Juliet

Juliet Guest

bogabilirr.. açık renk alabilirsin......

6. 15 Şubat 2009
  7. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arnavutgüzeli teşekkür ederim güzel yorumun için amin inşallah daha güzelleri sizlerin olsun.. cnm sandalyeler çok koyu renk öyle düşünmüyorum da bal köpüğü olabilir.. bu arada koltuğun kendi kumaş (silinebilen flok kumaştan) kenarları deri olcak..

juliet sağolasın sen de fikrin için.. gönlüm ister açık renk en güzeli fakat kullanım problemi var en çok kullanacağımız oda olacak burası.. aklım der koyu renk.. işin içinden çıkamadım canlar :uhm:

8. 15 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

aslında en güzeli açık renk böle bir ev için ama dediğin gibi temizlik problemi oluyor..bence ya sütlü kahve gibi bişi yada seninde tercihin olan bal köpüğü olabilir....bu arada evin çok hoş güle güle kullan

10. 15 Şubat 2009
  11. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    güle güle kullan ..
    bende sütlü kahve rengini önerebilirim.
    ev eşyalarında kahve krem takıntım vardır zaten.illa o renkleri tercih ederim.
    tekrar baktım fotolara bal köpüğüde fena olmaz.
    çok yardımcı oldum dimi iki renkte olabilir dedim.delikafadulden

12. 16 Şubat 2009
  13. mandilin

mandilin tawık wicdanlı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım hayırlı olsun aldıkların. Çok güzel şeyler almışşsınız. .
    Üstteki koltuklar bence mobilyanla gayet hoş olur.
    Bal köpüğü rengi de mobilyan ile uyumlu olur buarada. Koltuk açık renk ama minderler bakır ya da dore olabilir.
    Birde ne kadara mal oldu sorabilir miyim ayıp olmazsa?

14. 16 Şubat 2009
  15. azra3434

azra3434 Rabbi hebli mines salihin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle cok şık bir takım almışsınız tatlım güle güle kullan hayırlı olsun. Benim fikrimi sorarsan bal köpügü rengi koltuk cok yakısır bu takıma.. yastiklarinida takımın koyu renklerine uyumlu renklerle tamamlayabilirsin.. koyu renk olursa koltuklar kasvetli bir oda olur gibi dusunuyorum nacizane fikrim

16. 16 Şubat 2009
  17. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim mandilincim sana da hayırlı olsundaha güzelleri sizin olsun inşallah.. neden ayıp olsun burda paylaşıcaz ki bilgimiz olcak bu konularda.. hepsini tek tek bilmiyorum cnm fiyatlarını ama bu gördüklerin ve artı bi de yatak odası takımı orta sehpa ve zigon sehpalar 9300 tuttu cnm..

18. 16 Şubat 2009
  19. isaura

isaura Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    azra3434 sana da teşekkür ederim bu güzel yorumun için a.s. evet çok koyu renk boğar bence de daralırım o odada.. ama bu resimde görünen gibi beyaz da çok kullanışsız geliyor fakat göze çok hitap ediyor.. sanırım en iyisi bal köpüğü.. burdan da aldığım destekle şimdilik balköpüğünde karar kılmış gibiyim sağolun kızlar..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.