Koltukaltı , Genital Bölge Beyazlaştırma ve Renk Sorunu

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve qothic_angel tarafından 20 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : qothic_angel
  1. qothic_angel

qothic_angel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar,
    Forumu çok beğendim ve yeni üyeyim:) Benim bir sorum olacak açıklıkla cevap verebeilirseniz sevinirim.
    Genital bölge ve koltukaltlarımda renk değişiklikleri var daha koyu duruyor.Neden böyle duruyor bilmiyorum ama yaz fgeldiğinden şu sıralar çok kötü duruyor limon suyu falan diyorlar mesela veya bebek kremi falan bunların nasıl uygulandığını biri bana açık açık anlatabilir mi?İlginiz için teşekkür ederim.

2. 20 Temmuz 2009
  3. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cnm hg. bikini bölgesinin vücudun diğer yerlerine göre koyu olması doğal her bayanda böyledir diye biliyorum.. Koltukaltı için sana çare sunamıcam, o koyuluk bende de var epilasyon aletinin eseri. Doktora gittim, krem veriyo kullandım hiç bi sonuç alamadım,tüyleri beslediğiyle kaldım. Sirke dediler kokusuna dayanamadım devam ettiremedim yani.. mafoldumben

4. 29 Ağustos 2009
  5. gul_muge

gul_muge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benmde koltuk altmda war o !! cok okudum bu konudaa bikac sey önereblrm ama bence doktora git ben öyle yapıcam yinede soda acar diolar limon suyu diolar ((yakıyo ama)) tentirdiyot acarmıs özellikle genital bölgeyi..bide talk pudrası diolar bildiin bebek pudrası amaaaa !! bnde hic bi ise yaramadı ackcası terleynce döküldü ben tavsie etmiorm yinede deyeneblrsn :-) koltuk altı icn bu ama... bephantn krem kullanablrsn oda açıoms expigment krem war bide daha kesin cözüm ama doktora gitmeden kullanma derim bisey fln olur :KK70: sana kalms cnm smdilk doğal olnlarla idare et ama kesin bi doktora görnyerimseniben

6. 29 Ağustos 2009
  7. nazarboncugum

nazarboncugum naz kızım hoşgeldin...... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    ben ağda kullanıyordum koltuk altı için
    bu yaz hep epilasyon aleti ile aldım ve o kararmayı bende farkettim sanırım makinadan oluyyor
    çok can sıkıcı bu yazdıklarınızdan bi deniyim bariii....
    yada makina kullanmayı bırakayım

8. 29 Ağustos 2009
  9. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben de bu konuyla ilgili bir uygulama biliyorum...fakat denemedim...benim de sadece koltuk altımda az da olsa renk farklılığı var...ben de epilatör kullanıyorum...sanırım ondan oluyor...koltuk altım için fırsatını bulduğum ilk gün yapacağım... uygulama şu arkadaşlar:

bir tatlı kaşığı pirinç unu,bir yemek kaşığı yoğurt,bir tatlı kaşığı sirke bir kapta iyice karıştırılır...sonra karışım temiz koltuk altlarına yedirilerek sürülür...15 dakika beklettikten sonra ılık su ile temizlenir...koltuk altınızı kuruladıktan sonra limon suyu sürün ve kurumasını bekleyin, kuruduktan sonra talk pudrası sürün....bu işlemi haftada 2 defa yapmanız yeterli...kolay gelsin...sonuçlarla yine burada birlikte paylaşımlarda bulunalım...

10. 30 Ağustos 2009
  11. gul_muge

gul_muge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben ağda kullanıodm yine oluyodu makineyi denemedm hic ağdayı sıcak yaptıqın zamanda karartıyomus die biliorm bn ılık sürmeye calısıorm ama oluo iste yinee en yakın zamanda doktora gtcem ama bu böyle olmaz mahfoluo yazmz :eek:klava:

12. 30 Ağustos 2009
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    uzun iş yakafamçokkarıştı

2 saati alır

14. 30 Ağustos 2009
  15. aysecikcik

aysecikcik sağlıklıyım...yeter bana Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    yok canım ya...küçük bir kapta 2 dakikanın işi...karıştır ve sür...denemeye değer bence...

16. 31 Ağustos 2009
  17. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba,
    ağda yaktığı için hiç olmayan karalık malesef ,sağ koltuk altımda ve genital bölgemde var, tamamen ağdadan kaynaklandı benimkiler, ama ağda sonrası güneş yanığı ile leke oluşmuştu onun için dr.a gitmiştim orada expigment ve başka bir ilacı karıştırarak vermişti doktor 3ayda tamamen kurtulmuştum lekelerden. bir de kasıklardaki doğal koyuluğu sormuştum çaresi yok demişti, bilemem kimyasal peeling işe yarar mı ama bundan 7-10sene önce annem eczacıbaşına gitmişti çaresi yok demişlerdi kasıklardaki koyuluk için.

18. 14 Eylül 2009
  19. gladiolas

gladiolas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ağda yapıyo bayanlar özellikle sir ağdaa ama normal cam sakızı ağda yapmıyoo doktorlarda böle sölüyo sir ağda o k kadar iyi bişey değil