koltuklarımı kaplatmayı düşünüyorum çok u pahalı olur?

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve jakobi tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : jakobi
  1. jakobi

jakobi Binlerce kez şükür Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar 6 yıldır silip durmama rağmen beyaz koltuklarım gözüme çok batmaya başladı. gördükçe sinirim bozuluyor sanki kirlenmiş gibi geliyor bana. bende antilop kumaşla kaplatmayı düşünüyorum. bu kez koyu renk kullanmayı düşünüyorum hatta yan kısımlarına deri yaptırabilirim. bu bana bir koltuk takımı parasına mal olur mu kaplatan oldumu memnun musunuz.oturulan ve yaslanılan minderleri fermuarlı zaten bilmiyorum antilop kumaş yıkanıyormu yoksa sadece silinecekmi. deri yada antilop kumaş zamanla renk atabilirmi yada soyulma oluyormu. yardımcı olursanız sevinirim. yeni koltuk almak bana göre değil koltuklarla senelerce idare etmeyi istiyorum. opuyorumnanaktan

2. 28 Temmuz 2010
  3. jakobi

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    kimse koltuk kaplatmadımı

4. 28 Temmuz 2010
  5. Defhne

Defhne Doruk Paşam :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım yeni koltuk al daha iyi. ben sadece minderlerini ve arka kısmındaki kumaşı değiştirecektim yan kısımları zaten deri. 650-850 arası dediler o da kumaşının kalitesine göre artabilirmiş. ben vazgeçtim. biraz eskiyince toptan değiştirceğim.

6. 28 Temmuz 2010
  7. jakobi

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    yaa :KK43: o zaman silmeye devam ben de döşemecide bir fiyat araştırması yapiym eğer çok pahalı derse kullanmaya devam napalım

8. 28 Temmuz 2010
  9. Defhne

Defhne Doruk Paşam :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    internette araştır canım telefon numarası bulursun. arayıp telefonda yaklaşık fiyat sorduğunda söylüyorlar. fikir olur en azından

10. 28 Temmuz 2010
  11. biocin

biocin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım aynı durumdayız. benim koltuklarım da beyazdı ve antilop füme kaplattım, o kadar memnunum ki anlatamammmm , evim evim güzel evim bölümünde önceki ve sonraki hali var, bakabilirsinnn zemuszemus

12. 28 Temmuz 2010
  13. biocin

biocin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    benim köşem baya büyük, aynen seninki gibi fermuarlı minderleri var. dış kısmı beyaz deri. minderleri de antilop kaplattım ayrıca 6 tane de yeni kırlent yaptırdım içi dolgulu, hepsi 650 tl tuttu. koltuk alsan yani kaliteli bir koltuk çok daha fazla tutar ki..

14. 28 Temmuz 2010
  15. geztapo

geztapo Sen olmazları oldurdun hamdolsun Rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    3.062
    Ödül Puanları:
    238
    ben sizin bulunduğunuz yerdeki piyasayı bilmiyorum ama ben ankarada çok araştırdım benimde koltukları m ın fermuarlı minderleri vardı çok işçilik dediler sabit olsa daha ucuz olurdu dediler bin lira fiyat çıkardılar biz de yenisini aldık bide eğer ehil elden çıkmazsa koltuğun orjinalliği bozuluyomuş bence eski yeni olmuyo ama üzerine giydirme kılıf yaptırabilirsin çıkartıp yıkarsın onuda kaliteli kumaştan yaparsam 400e yaparım demişti döşemeci umarım yardımcı olmuşumdur

16. 28 Temmuz 2010
  17. jakobi

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    canım 650 tuttuysa süper ben evinin fotoğraflarını görmüştümde yeni aldın sanmıştım. bu arada evinin pencereleri çok hoşuma gitti kocaman ( birde cam silene sor) evin çok güzel güle güle otur

18. 28 Temmuz 2010
  19. jakobi

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    153
    daha önce mutfak sandalyelerimi kaplattığım bi yer vardı oraya giderim heralde ama ne kadara mal olur burada bilemem sormam lazım