Koltuklarını yeniden kaplatan var mı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve ikoncan85 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ikoncan85
  1. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar benim koltukların rengi turuncu olduğu için zamanla kılfları yıprandı kaplatmak istiyoruz aranızda koltuklarını kaplatıp memnun olan var mıbilmiyorumkismile

2. 9 Şubat 2010
  3. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben değil ama kardeşim kaplattı bi geçen sene annemin antika koltukları vardı yani hani oymalı falan olurdu ya işte onu güzel bi döşeme yaptırdı harika oldu..
    birde evlendiklerinde alınan oturma grubunun iskeleti falan sağlamdı ama onunda sen gibi döşemesi eskimişti burada bi koltukçu ile anlaştılar döşettiler gerçi daha gelmedi bu gün gelecekmiş, bu koltukları kadife yaptırdı hani yeni çıkan koltukların kumaşları varya parlak işte onların mor renginden..
    dediğim gibi daha gelmedi ama ilk yaptırdığı takım çok güzel olmuştu umarım buda güzel olmuştur..
    eğer koltuklarının iskeleti ve süngerleri yeni ise boşuna alma ve döşet derim..
    kardeşimin süngerleri yeni olduğu için 600 liraya anlaştılar, süngeri yeni olmasa idi fiyat artacaktı.
    umarım sana yardımcı olabilmişimdir sen araştır ve işinin ehli birini bul derim...

4. 9 Şubat 2010
  5. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet kızlaarr bende salon koltuklarının yüzleri belkide süngerleride bir derece sertlik artsın diye süngerleride değişecek..
    yeni kumaş kaplattıracağımm..
    fiatlar nasıl..
    herkes yenisini al daha iyi diyor ama benim koltuklarımm süper ben çok sveiyorum sadece kumaş değişecek..

fiat bilen varsa bilgilendirsin aşağı yukarı..

birde resim olursa süper olurr.. sevgiler.

6. 9 Şubat 2010
  7. kaantuna

kaantuna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ankarada oturan arkadasım.Ben bi tane döşemeci biliyorum Bahçelievlerde işinin ehli.Babadan oğula bahçelinin yerlisi herkes bilir.Numarasını vereyim bi görüş istersen

DÖNMEZ Mobilya DÖŞEME
    Ali DÖNMEZ
    0312 221 01 94

8. 9 Şubat 2010
  9. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben az öncede yazmıştım kardeşimin koltuk takımları geldi süppeeer olmuş valla yeni gibi koltuğun yapısı iyi ve sağlam olursa bence almaya değmez kardeşim sıradan oturma grubunu iki uzun iki tekli kolları döşemeli değil hani bilinen tahtalılar varya umarım anlamışınızdır 600 liraya kaplattı kumaşını ben çok sevdim resim demişsiniz inanın koymayı bilmiyorum başka arkadaşlar var ise onlar koyarsa iyi olur..

10. 9 Şubat 2010
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    anladım canım teşekkür ederim benim koltuklar çok yeni yani yeni almam sadece eşimle beraber renginden sıkıldık turuncunun modası geçti bide silmekten renkleri soldu biraz ikoncanın evi diye bak geçen sayfalara görürsün canım en kısa zamanda düşünüyoruz istanbuldan arkadaşlar var ise fikir verecek bekliyorum arkadaşlar

12. 9 Şubat 2010
  13. deniz ve mehtap

deniz ve mehtap Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende düşünüyorum arkadaşlar kaplattırmayı. çünkü benimde kltuklarımın döşemesi silmekten ve 5 senedir hep salonu kullandığımız için çok yıprandı . artık kumaşın özellikle oturma yerleri aşındı yakında yırtılacak gibi duruyolar. deniz ve mehtapın evi diye bakarsanız orada görürsünüz. gerçi orada yıpranmış görünmüyolar da.ben de fiyat merak ediyorum. ve ne kadar sürede teslim ediyolar. ama benimkiler 2 üçlü bir tekli. ve ben deri istiyorum . çalışıyorum ve silmek işi pratik olsun diye. en azından kollar ve iskelet kısımlarını deri yaptırayım diyorum

14. 9 Şubat 2010
  15. miraggio

miraggio kızım benim... Üye

Beğenildi:
    73
    Ödül Puanları:
    153
    Evet biz de kaplatmıştık. Harika oldu. Sanki yeni alınmış gibi oldu.

16. 9 Şubat 2010
  17. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, benim koltuklarımın tamamı 20 yıllık ve tam 3 kez kaplattım. Ne zaman yenilemeye kalksak sağlamlıklarından dolayı vazgeçiyoruz. Burada var fotoğrafları bakabilirsin.

18. 10 Şubat 2010
  19. hustun

hustun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    [​IMG][/QUOTE]

[​IMG][/QUOTE]

yanlış bulmadıysam kaplamasını değiştireceğin koltuklar bunlar....

metalleri falan olduğu için vede ayrıca yataklı model olduğu için her koltukçu güzel yapamayabilir...iyice araştırmadan yapma derim....

izmirde seçenek sorsaydın söylerdim...bizde geçen yıl annemin antika koltukları yeniden kaplattık...çok güzel oldular....

bunlar daannemin koltukarının eski ve yeni hali resimleri

yeni

eski
    [​IMG][/QUOTE]

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.