koltukta uyuklayan koca

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beliss tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : beliss
  1. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 3 yıllık evliyiz.eşimin evlenmeden önceki yaşantısı biraz dağınıktı.ailesi çok serbest bırakmış ve sonradan yaşadığı bekar evindede çok rahattı.evlendik ve benim eşim salonda tv izlerken koltukta uyuklayan bir tipmiş.öyle anladım.zaten accayip tv izlemeyi seven bir adam hastalık dercesinde yani özelliklede futbol.ama saat ilerleyince başlıyor uyumaya.şu 3 yılda toplasam 5 defa hadi yatalım die birlikte yatağa birlikte girmemişizdir.ilk başlarda çok kavga etttik.ben düzenli bir kadınım ve pijamalarımı giyip yatağıma yatıp öle uykuya dalarım.eşimse tam tersi.işten gelir üstünü çıkarıp ölece artık uyur.bi uyanırım bakarım saat 3 olmuş 5 olmuş tv açık,salonun ışıkları açık adam hor hor uyuyo.ilk başlarda sinirli sinirli uyandırıp yatırırdım.sonraları baktım gelmemişmi kalkıp kapıyı kilitlerdim.uyanıp gelince kapı kilitli olur ve biz sabah gene kavga ederdik.daha sonraları koltukta uyuduğu gecenin sabahında kahvaltı hazırlamayı bıraktım.şimdi artık hiiçççç uğraşmıyorum.ben yatıyorum diyip gidip yatıyorum.artık ne zaman uyanırsa öle gelip yatıyo sabahta kendi kendine kalkıp gidiyo işine.tamam bazen olur ama bu bizim hayatımız oldu artık.zaten sorunluyuz evliliğimizde bide bu iyicene tuz biber oluyor.ne romantizm kaldı ne bişi.birbirimizi hiç umursamamaya başladık.çok konuştum güzellikle dil döktüm,tepki yaptım,tehdit ettim yani ne yaptıysam boşuna.hiiççççç gram değişmedi.ne yapıcam ben böyle varmı bu sorunu yaşayan,yada akıl çözüm verebilecek olan....

2. 16 Mart 2009
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım bu kadar çok tv bagımlısı olması iyi degil gerçektende...insan bir muhabbet ister,romantizm ister dedigin gibi...benimki bilgisayara çok kaptırdıgında çok kızıyorum mesela...ama şükür ki hatasını anlar yanıma gelir...yani senin için ne kadar zor oldugunu tahmin edebiliyorum...
    mesela onu kabugunun dışına çıkarmaya çalışsan?mesela eve geldiginde yemeginizi yeyin ve gezmeye çıkın..seni biryerlere götürmesini iste...beraber film seyretmeyi teklif et vs...gerçi büyük ihtimalle bunları yapmışsındır...tv bagımlılıgı çogu erkekte var malesef...şuanda iyice düşünemiyorum canım çözüm önerilerim olursa dönerim öpüyorum.sıkma canını.

4. 16 Mart 2009
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    alışık olmadığımız bir türden sorun..

tv izleyerek uyumak..

yanlış anlaşılmak istemem ama tv izleyerk uyukluyorsa yatak odanıza bile alışamaz böyle bir erkek..

acaba tv izlemeden uyuyamıyormu?

mesela ben kitap okumadan uyuyamam.. 1 sayfa dahi olsa okurum..

eşinizde de alışkanlık yapmış sanırım tv siz uyuyamamak..

yatak odanıza küçük bir tv koyabilirsiniz..

orda hem izler hem yatağında uyumuş olur..

6. 16 Mart 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bencede yatak odaniza kücük bir tv alin...belki adam cidden tv seyrederek yatmaya alismis...var öyle insanlar seyretmeseler bile ille tv acik olucak baska türlü uyuyamiyorlar...Birde öyle dene arkadasim...:nazar:

ckltaskna, 1Sen ve zeynones bunu beğendi.
  8. 16 Mart 2009
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    eşinizin bu durumundan rahatsız olabilirsiniz ama izlediğiniz yol çok yanlış
    insan kolay kolay vazgeçemiyor alışkanlıklarından
    ben de severim tv karşısında uyumayı
    ama biri kalkıp da bunu yaptığım için gelip sinirli bi şekilde uyandırır dırdır ederse ağzının payını alır sengözlerimebaksanab
    ha güzellikle öperek "hadi aşkım yatağımıza gidelim" derse iş değişir...
    1 olur 2 olur 3 olur ama daha fazla katlanamam tatlı dille konusmaya diyorsanız da bu sebepten ötürü huzursuzluk yaşamamanız imkansız...
    erkeğin kendiliğinden bişiyleri idrak edip değişmesini beklerseniz diyeceğim odur ki;
    daha çooook beklersiniz
    küçük bir cocuğun nasıl eğitilmeye ihtiyacı varsa onlar için de durum aynı

ha şu da var
    lütfen beni yanlış anlamayın ama erkeği yataga cekmek kadının elindedir
    pijamalarınızı giyip hoop uykuya hazır moda girerseniz valla kusura bakmayın da ben olsam ben de tvde futbol izlemeyi tercih ederim :nazar:
    o tv izlerken kalk git şöyle iç gıdıklayıcı bi gecelik giy
    bi 5 dakka sonra su içme yada salonda bişi unutma bahanesiyle, onu hiiiç iplemiyomuş gibi sarkı mirildana mirildana görün kocana
    sen "hadi gel" demeden solugu yatakodasında alacaktır zaten
    ha eger bunu da denediysen ve etkiye beklenen tepki verilmediyse kocanın ciddi ciddi tedaviye ihtiyacı var demektir, bi doktora görünsün mirmirmirmir

senmakas bunu beğendi.
  10. 16 Mart 2009
  11. purplem

purplem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence yatak odanıza tv alın.işe yarar herhalde.
    3 yılda toplam 5 keremi yatağa girdinizCADIARZU

12. 16 Mart 2009
  13. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk önce şunu söyleyeyim evlilikte ayrı ayrı yatmak hiç uygun değil
    bu sizde artık alışkanlık olmuş
    sizde artık uğraşmaktan bıkmışınız kendi haline bırakmışınız
    ama uğraşmaktan vazgeçmeyin
    sizde onunla orada uyuyun bakalım tepkisi ne olacak
    dahada olmadı arkadaşların dediği gibi yatak odasına bir tv alın
    ne olursa olsun beraber yatmalısınız

ckltaskna bunu beğendi.
  14. 16 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

bazı kadınlar var hani bayan arkadaslarından bılırsın gelır yanına şirinlik yapr atlayıp zıplar durmadan konusur hep ılgını cekmeye calısır sonunda da basarır, tamam dersın hadı dınlıyorum boyle yap bı basına gıt durmadan dııkkatını cekmeye calıs ya da

mesela arkadaslarını cagar durmadan vıdı ıdı konussunlar onu da katsınlar konusmaya boylece tv ızleyemez

yerimseniben

16. 16 Mart 2009
  17. Çok zor bir durum gercekten ama bir yolu olmalı mutlaka..akşamları tavla oynasanız eşinle..sabah mesela kahvaltı hazırlasan uyandırsan onu birlikte vakit geçirseniz...alışkanlıkların fazlası zarar işte..arkadasların bazıları yatak odasına tv al demiş ama bangır bangır maç sesinden hangi kadın sıkılmaz ki ...3yılda bu hale gelmiş bir evlilik cidden üzüldüm insanı korkutuyor bu tarz evlilikler..

18. 16 Mart 2009
  19. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence yatak odanıza tv alın.eşiniz daha önce anladığım kadarıyla ailesinden ayrı yaşıyormuş.ben de ailemden ayrı yaşıyorum ve yalnız olduğum için tv izlemeden uyuyamıyorum:KK43:aynı ekilde sevgilim de ailesinden ayrı o da tvsiz uyuyamaz.insan yaalnız olunca bir ses olsun istiyor.başka türlü ses dinlemekten tıkırtı dinlemekten insan uykuya dalamıyor.tamam şimdi evlisiniz ama alışkanlıklardan vazgeçilmiyor.küçük bir tv alın eşiniz yatak odasında izlesin orda uyuyakalsın..belki yatakta sırnaşırsanız tv yi bırakıp sizinle ilgilenmeye başlar :KK66: