Kolunda Selülit Olan Var Mı? Nasıl Gidecek Bunlar?

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve brcinn tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : brcinn
  1. brcinn

brcinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bir seneden beri kollarımda selülitlenme var iğrenç bir durum. yapılacak her şeyi yaptım fakat yinede gitmediler:1no2: aranızda kollarındaki selülitlerden kurtulmuş olan varsa veya bana öneride bulunabilecek nolur şimdi konuşsunnn berbat bir durum yardım edin. daha 22 yaşındayım nası gidecek bunlar ya. hem görüntüsü iğrenç hemde kollarımda sürekli bir ağrı!!! çok dertliyim çoook senağlamasenağlamasenağlama

2. 25 Nisan 2008
  3. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım agri varsa bi rahatsizlik olmasin CADIARZU doktora gitmeyi dusundun mu...

agrili selülit bir nevi dolasim bozuklugudur cunku... meraklanman icin degil sakın yanlis anlama ama gene de aklinda olsun Şeniz

4. 26 Nisan 2008
  5. brcinn

brcinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilgilendiğin için teşekür ederimyerimseniben. malesef selülit için doktora gitmeyi hiç düşünmedim. bunun nedeni de pc başında çalıştığım için bütün gün hareketsiz kalmam ve genetik olayına bağlamam. ama dediğinde haklı olabilirsin. bu durum fazlasıyla canımı sıkıyor. umarım en kısa zamanda çözülür!!! umut iştesenağlama

6. 26 Nisan 2008
  7. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    benimde kollarımda var:kızgın:kurtulanda yok sanırımsenağlama

8. 27 Nisan 2008
  9. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bakın soole bisi buldum

Kollardaki selülitler için sizce ne yapılmalı?
    Yine egzersiz lazım. Dambıl kullanılabilir. Yalnızca kolları çalıştıran aletler var. En azından kolları kasıp gevşetmek, oradaki kan dolaşımını hızlandırmak için yeterlidir. Germek ve serbest bırakmak çok önemlidir.

ayrıca her gun kollarinizi keseleyip soguk su tutmak ve ardindan ardic, susam yagi ikilisini kollara surmek iyi gelebilir nacizane fikrim... süprizzzzz

10. 27 Nisan 2008
  11. BenRanaGul

BenRanaGul sevgili Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde kollarım bedenime göre çok kalın bölgesel zayıflama ile inceltmeyi denicem

12. 27 Nisan 2008
  13. brcinn

brcinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

14. 27 Nisan 2008
  15. ozge72

ozge72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım o zaman damarsal bi sorun olabilir... kollarda olur mu bilmem ama ic varis de selülit yapabiliyor... selülite benzer cokuklukler oluyo ic variste... :bbo:

16. 27 Nisan 2008
  17. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benimde kollarimda son 6-7 aydir selulitler olustu ve oldukcada kotu gorunuyorlar,dun bir fikir geldi aklima ve en kisa zamanda uygulamaya baslayacagim,kollarima selulit kreminini surup strec filmle sarip evislerini oyle yapacagim belki ise yarar,bu arada ben son 6-7 ayda 10 kilo aldim hormon ilaclari falan derken butun vucudum rezalet bir hale geldi,ben bu selulitleri hizla kilo almama bagliyorum ama dedigin gibi benimde kollarimda agrilar oluyor ve eskisine nazaran cok cabuk yoruluyor kollarim,bir doktora danismak lazim belkide.

18. 28 Nisan 2008
  19. brcinn

brcinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşAllah canım düşündüğün yöntem sende işe yarar çünkü bana hiç bir faydası olmadıda gerçi ben ev işi falan yapmadım sadece dambıl çalışmıştımbenneyaptımki