Kombine Ameliyat (Slikon+liposuction) oldum arkadaşlar

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve nutella tarafından 3 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : nutella
  1. nutella

nutella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    30.7.07 de istanbulda meme büyütme ve yag aldirma ameliyati.ikisi bir arada(kombine ameliyat)oldum,ameliyata girisim ve cikisim toplam dört saat sürdü. kolay bir ameliyat degil agrisi sancisi bol yani.keyif icin sakin yapmayin ama ihtiyaciniz varsa iyi bir doktor bulun en önemlisi de bu .sorulariniz varsa yazin arkadaslar görüsmek üzere

2. 3 Ağustos 2007
  3. mia

mia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    çok geçmi? olsun can?m. Umar?m sonuçlardan memnunsundur. Bende ?iddetle silikon takt?rmak istiyorum ama birtak?m endi?elerim var. 1. ne kadar a?r? duyuorsun? 2. ?ekil nas?l oldu yani ben o top gibi olan gö?üslerden istemiyorum bunun daha do?al olan versiyonu varm?.?? birde nas?l bir his elleyince bir?ey belli oluyormu. çok geçmi? olsun tekrar a.s.:nazar:

4. 3 Ağustos 2007
  5. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmişler olsun nutella cığım.ben de bu yılın sonunda olmayı düşünüyorum.o yüzden bu konuda ne kadar bir şeyler öğrenirsem o kadar iyi olur.
    sen kendi ameliyatın hakkında bilgi verirsen çok yardımcı olursun.
    protezini nerden yerleştirdin,kas altı mı kas üstü mü,ne çeşit silikon kullandın,damla mı yuvarlak mı?
    doktor sana gelecekteki kullanımı konusunda neler anlattı..bilmemiz gereken neler vr yani,ameliyat olmadan önce.

6. 3 Ağustos 2007
  7. arienelensar

arienelensar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1-liposuction dan memnunmusun gözle görülür bir daralm varmı?
    2-özellikle soruorum hngi doktora gittin ve hngi hstned ameliyat oldun?
    3-ağrısı sızı çok demişsin göğüs meliytındnmı bhsediosun yoksa liposuctionda ğrılımı?
    teşkkürler

8. 3 Ağustos 2007
  9. nutella

nutella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzun zamandir int de arastirma yaparken dr.fatih dagdelennin telefonunu buldum.aradim tesadüf oda frankfurta geliyormus.burda muayene oldum
    konustuk anlastik ve tarih kesinlesti.gecen pazartesi ameliyat oldum.1.silikonu kas altindan takti yuvarlak sekil istedim dogal olanlar yani damla dedikleri ileride sarkma yapabiliyor.kas alti daha agrili ama daha güvenli gas silikonun oynamasini engeliyormus.kayma gibi bir durum olmuyo.gas alti oldugu icin mecburen meme altindan yerlestirdi.dört saat sürdü iki ameliyat.kalktiktan sonra cok agri hisetim mememde, inanin neses alamadim sanki üserimde bir fil yavrusu oturuyor gibi.sidetli agri iki gün idi.sonra yavas yavas azaliyo.kolarimi tam kaldiramiyorum.1 aya kadar tamamen kecermis dr.oyle söyledi.pansumanlar ve direnler alininca da agri baya oluyo.su anda cok sert ve sisler 30%1 ay icinde inecekmis.sirt üstü yatiyorum bu da beni ayriyeten cok sinir ediyor.su anda arrilarimin yüzünden inanin daha sevinemedim .birde bana bayagi buyuk geliyorlar.oda beni rahatsis ediyor.ben 300cc istemistim ama dr.ameliyat esnasinda 300cc denemis kucuk durmus 350cc koymus .ya gorenler sis olmasina ragmen begendiler daha da inecek ama benim kendi gögüslerim cok kücük olduklarindan simdi bunlar kocaman gibi geliyo. bunu da yazamak istiyorum lütfen yanliz gitmeyin ameliyata ,ben üc gün yatim tek basima kalkamiyordum esim kaldirip yatirdi .yaninizda kesinlikle bir yakininiz olsun . 2.yagi bel bolgesinden aldirdim simdilik bir incelme yok saen en az 1ay sürüyo ödemlerin inmesi .ince kanullerle girmisler sonrasinda da dikisler atilmis.bunun cok agrisi yok ,tek sikayetim ozel korse.onuda 4 hafta takmak zorundayim.simdilik karnim ve yanlarim cok sis duruyo bununda normal oldugunu söylüyor dr.ödemlerden dolayi .arkadaslar aklima gelenleri yazdim ama sizin bilmek istediginis birsey varsa yazin .simdilik benden bukadar .görüsmek üzere

10. 9 Ağustos 2007
  11. My Way

My Way Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım,nisan ayında bende liposuction yaptırdım,gerçi şimdi senin silikon ağrıların lipoyu unutturmuştur ama seni azda olsa anlayabiliyorum hele bu sıcakta hiç çekilmez allah yardımcın olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur,normal hayatına fıstık gibi dönersin.

12. 9 Ağustos 2007
  13. nutella

nutella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok tesekkürler canim.nisanda sende yaptirmissin sana sormak istedigim birseyler var yanitlarsan cok sevinirim.hangi bölgeden oldun ve sonrasi sislikler ne zaman indi sonuctan memnun musun yani bir fark kac zaman sonra beli oluyo.yanitlarsan cok sevinirim.

14. 10 Ağustos 2007
  15. My Way

My Way Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

16. 11 Ağustos 2007
  17. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Canım geçmiş olsun...
    Benim de gögüslerim sarktı yani eskiden kiloluydum ve zayıflayınca tabii yalnış duruş ve yanlış iç çamaşırı kullanımı sonucu acaba toparlatmak mümkün müğ eşim gerek yok dik durunca düzgün görünüyor diyor ama ben toparlatmak istiyorum bu mümkündür sanırım liposuction ne anlama geliyor bilmiyorum. Bu işlerin maliyeti ne acabaaa

18. 11 Ağustos 2007
  19. nutella

nutella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    my way canimcim cok tesekkürler beni bilgilendirdigin icin.benim dr.da korseyi 3 hafta giymemin yeterli olacagini söyledi.ama sana katiliyorum cogu sitede 6 hafta diyorlar .ben de oyle yapacagim en garantili bu sekil herhalde.cok öptüm canim seni.