komik kalçalar

Konusu 'Bacak Bakımı' forumundadır ve rock_4eva tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : rock_4eva
  1. rock_4eva

rock_4eva Guest

Bilmem burası yeri mi ama ben yeni üyeyim ve forumu daha tam tanıyamadım, eğer hata yaptıysam affola, ben vücudumdan memnunum göbeğim ve kalçam dışında şöyle ki, kalçam da bir tarafı yaptığım sporlarla birlikte çok sıkı ama bir tarafı daha tam şekil alamadı -tatlicadiarzu- böyle komik birşeyi söylemeye utansam da :eek:, sizin gibi deneyimli insanlardan belki biri benimle aynı dertten müzdaripdir diye düşünerek ve bir kadın forumu olduğu için güvenle açtım, yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler Şeniz

2. 2 Nisan 2009
  3. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu sitede gördüm, kalçayı duvara vurarak eritme-sıkılaştırma diye bi yöntem varmış:) sen de sadece gevşek olan kalçanı aklına galdikçe duvara vurarak deneyebilirsin:) dalga geçmiorum valla ciddiyim delikafadulden. google a bi yaz duvara vurarak kalça sıkılaştırma diye, bişeyler bulursun...

4. 8 Mayıs 2009
  5. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    delikafadulden :1shok: :sm_cool:

6. 14 Mayıs 2009
  7. eliznil

eliznil herşeyimsin... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ahaaaah çok güldüm bu olaya yaaaa kaydirigubbakcemile3
    o anı kameraya almak lazım sonrada moralin bozuk olduğu günler seğretmek... kaydirigubbakcemile2

8. 9 Haziran 2009
  9. shining

shining Hoş Geldin Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence duvara falan vurma bi tanıdıgım gencken yapmıs simdi 60 yasında kocaman bir gobegi var ve kalcası yok, simdi hos durmuyor,,

10. 8 Temmuz 2009
  11. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şöyle yapmanı tavsıye ederım .. ayaga kalk yere otur ayaga kalk yere otur ..sık sık ama.. oturma şeklin ise su sekilde olacak .. şekil almayan sıkı olmayan kalcan hangı tarafsa onun ustune dogru .. mesela sekil almayan gevsek olan kalcan sol tarafsa, yere oturdugunda bacakların saga dogru ters v yapmıs olacak .. anlatabıldım mı acaba:)

şöyle de soyleyebilirim.namaz kılma şekli var ya aynen oyle ıste..