Komik ramazan anıları..

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve EU3 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

evet arkadaşlar ramazanda başımıza gelen kımı zaman komık kımi zaman ilğinç anıları buradan paylaşalım..
    Iyi eğlenceler

2. 24 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Annem 2 aıleyı ıftara cagırcaktı
    1.arkadaŞını ardı yarın ıftara bıze buyrun dıye oda dedıkı olur gelırız dedı
    annem ıyı ozaman ben dıĞEr arkladasıda arıyaım da yarına beklıyoruz dedı kapattı tel
    annem dıĞer arkadaŞını aradı onlar musaıt deĞıllermıŞ eŞı bıyere ıftara gıtcekmıŞ,oldu oyleyse baŞka zAman buyrun dedı vekapattı telı annem
    2.aradadıgı kabul etemdıya annemde bı baŞkasına sÖz verdı ertesı gun oraya ıftara gıttıktam ıftar saaıtnde 1.aradıgı ınsan babamı aradı ya nerdEsınız dedı oda ıfatrdayız faaln kıŞıde deı kapattı lar telı babamda ŞaŞarımıŞ duurmda tabımeger annem ılk aradıgı arkadaŞına haber evrmeyı unutmuŞ
    gelmıŞler ve gerı donmuŞler
    ÇokŞÜkÜrkı oyle alınacak aa bak bak bıze hbaer vErmedı bıız kapuda bıraktı dıycek ınsnlar deĞıllerdı
    ): Annemın sonradAN aklına geldı onlara haber evrmedıĞı sonradan konuŞtular hallettıler artık ):))

4. 24 Ağustos 2009
  5. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ilk ben yazayım kadrişim topikine ozaman,

H.sonu kayınvalidemlerdeydik, kayınvalidem saolsun mantı yapmış (Kayserililer) neyse beni bir gece önceden aradı yarın gelin yemeğe diye ok dedim geliriz kapatmaya yardım ederim diye, neyse c.tesi kalktık evi felan toparladım temizlik felan saat 2 de aradım kaçta başlıyalım diye, dediki ben açtım mantıyı 2.ciyi kesiyorum dedi aaaa dedim, bende gelecektim, neyse kıyamadım zaten oruçsun felan dedi (kendisi tutamıyor hasta) annemide aramış davet etmiş saolsun akşam gittik mantıyı gördüm tepsiye koymuş kurusun diye "Aaaa anne dedim bu nekadar az bu bana yetmez" kayınpederimde gülüyo bana neyse kayınvalidem haşlamak için aldı koca bir tencere mantı çıktı herkes 2.yi istiyo ben 1.ciden sonra mide fesatı geçiriyodum bi ağır geldi görseniz ölüyorum kalktım oturamıyuorum masaya bizimkiler bana gülüyo senmi oncacık mantıyı beğenmeyen 1 tabağı zor yedin diyorlar valla kaynanamın ahı tuttu sanırsam :)))) kadın cağız o kadar uğraşmış birde az dedim sanki 5 tabak yedim.

6. 24 Ağustos 2009
  7. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Hiç unutmam okuldayken arkadaşlarla teraviye gitmiştik...
    O kadar sıkışıktiki öndekilerle çok yakın duruyorduk, secdeye zor gidiyordum yani...
    Ben secdeye gittim ve kalktım gözlerimin karardığını hisettim, meğer kafa öndeki kadının eteğinin altına girmiş :)) Bizim kızlar bi gülmeye başladı tabi ben durabilirmiyim, kadında habire eteğini çekmeye çalışıyo, sonuç itibariyle namaz bozouldu :))

8. 26 Ağustos 2009
  9. ..ELCHIN..

..ELCHIN.. bal oğlum****bal kızım Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    153
    bi teravih anısıda benden bekarken kankimle gitmiştik ve o gece zaten namaz kabul olmadıda bide milletin namazını da fesat ettik kadınlar küçük çocuklarını getiriyodu ve onlarda kenarda oturuyodu namaz bitimine kadar ama arada muzurları vardı tabi
    tam secdeden doğruluyos çocuğun biri karşımıza geçip dale dale don daledelikafadulden diyip kaçıyo gelde gülme kaydirigubbakcemile3 çocuk duruyo gaz yapıyo öbürüne diyoki kim osurdu lan kim yaptı kaydirigubbakcemile3

allah affetsin bizi ne bizde namaz kaldı gülmekten nede diğer karılarda muhahahahah

10. 26 Ağustos 2009
  11. EU3

EU3 Guest

AYY BUDA GUZEL Dİ YAAA kaydirigubbakcemile3

12. 26 Ağustos 2009
  13. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    2 tane anlatsam olurmu acep

14. 26 Ağustos 2009
  15. Cinarefeninannesi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    annemgılın evdeydık halamgıl fılen vardı hem mutfakta hemde salonda ttv var mutfagın camını actık ezanı duyalım dıye bız oturma odasındayız mutfaktakı tv de 0sıra ezan okundu bızde onu gercekten okunuyor dıye bozduk yedık 3 dk sonra bıdaha ezan sonra farkına varmıştık

16. 26 Ağustos 2009
  17. Cinarefeninannesi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    2.sıde yengemın kızı teyzemın kızı ananem teravıye gıttık yengemın kızıda 8 yaslarında tam namaza basladık hoşa bagırarak namaz kıldırıyor ya hop benım yengemın kızıda bagıra bagıra onun dedıklerını tekrar edıyordu bıze bır gulme krızı geldıkı sorma bır yattım yere bıdaha kalkamadım

18. 26 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

Canım tesekkur edrım sıbel coocuklarla teravı bı ayrı oluyor galıba :)