Komili zeytinyal sampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve asiba tarafından 23 Haziran 2009 başlatılmıştır.

23 Haziran 2009
    Konu Sahibi : asiba
  1. asiba

asiba Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar...bnm saçım cok kalın telli kuru sert dalgalı ve sekilsizdi...elektriklenrdi...sadece 3haftadır komilinin yuzde yuz zaytinyeglı sammpuanını kullanıyrm inanırmısınız ertesi gun saclarıma dalgalı fon cekmişim gbi oluo..ipek gbi olmasa da bayaa bi yumusama war..en azından onları artık sewiyrm...cok sıcak suda bnyo yaparım buna ragmen gayet memnunum...sampuandan baska hiç bir sey kullanmıyrm...inş size de fayda eder...(sacları tarayarak kurutma da ertesi gun etki edio):lepi:

2. 6 Temmuz 2009
  3. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aldım bu şampuandan .zeytinyağı ballı.ilk yıkamada saçlarım çalı gibi oldu.saçlarımı köpürtürken parmaklarıma saçalrım dolandı kaldı.köpüğünü arıtmaya çalıştıkça saç deli gibi köpürüyo.köpürten şeyden çok heralde içinde.bide yeni bi zeytin yağlı krem aldım.ondanda menun kalmadım.saçımın kurumuş şeklinde ii yada kötü bi gelişme yok ama.şampunalama esneasında banyodaki durum bi kabus.daha sonra bi gelişme olursa yazarım.

4. 10 Temmuz 2009
  5. nurcan_karacol

nurcan_karacol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar merhaba, bu komili şampuana bende baktım ama içinde dimethicone var dikkat ettizimi sizde biliyosunuzdur, dimethicone saça zararlı bir madde.

6. 12 Temmuz 2009
  7. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bunu bilmiyordum ben ya.şimdi baktımda hakikatten var.avondada varmış.tühhh.neyse kazaklarımı yıkarım bende onunla kışın. :)))))

8. 30 Temmuz 2009
  9. tugba123

tugba123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bgn hem şampuanını hem de şaç kremini aldım deneyeyim bakalım sonuçları yazarım sizeeee

10. 30 Temmuz 2009
  11. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    bende merak ediyorum nasıl birşey acaba

12. 31 Temmuz 2009
  13. demir-sev

demir-sev Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aldım zeytinyağlı yeşilçaylı die ama içinde dimethicone yok burda var diyince arkadaş bende fırladım bakmak için şampuana nasıl almışım onu die çünkü okumuştum varmı yokmu die şimdi rahatladım yok bilmiyorum ben daha yeni deniyorum bana ii gibi geldi

14. 4 Ağustos 2009
  15. nurcan_karacol

nurcan_karacol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gizlibaharcım hangi saç tipi için olanına baktım hatırlamıyorum şu anda ama benim baktığımda dimethicone vardı eminim, senin aldığın saç tipi için olanında yoktur belki

16. 6 Ağustos 2009
  17. deydey

deydey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bende az önce aldım arkadaşlar zeytinyağlı ve nar(boyalı saçlar için şampuan) bir de saç kremi(tüm saçlar için) ikisinde de o madde yok:lepi:

18. 11 Ağustos 2009
  19. 2yengec

2yengec Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    komili şampuansa bahsettiğimiz şey onda dimethicone var eminim.gözümle gördüm.