Komşumdan dertliyim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve SaGoSu KaJmEr tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : SaGoSu KaJmEr
  1. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba hanımlar sorunum komşumla ilgili çok dikkatsiz ve gürültü yapıyorlar sürekli şu saatte makina çlaıştırıyolar sabah 7 de elektrikli süpürge çalıştırıyor bir kaç kez uyarmama rağmen tamam dikkatli olurum diyor ama aynı tas aynı hamam 1 yaşında bebeğim var yeni yeni uykulatı düzene girdi şayet bebeğim olmasa hiç sorun etmem gerçekten ama çocuk yarım uyanınca çok sinirleniyorum ne yapmalıyım.....:1no2:

2. 23 Nisan 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    valla yapacak bişey yok...
    komşun anlayıncaya kadar söyleyeceksin...

4. 23 Nisan 2009
  5. handeyavas

handeyavas Guest

laftan anlamıyorsa al eline bir sopa tavana vur

6. 23 Nisan 2009
  7. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.987
    Ödül Puanları:
    238
    Canım işin sonu kavga olur o yüzden.. tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır misali sen bir kaç kez güzel güzel anlat bebek olmasa hiç önemli değil ama erken saatlerde rica etsem açma gibi gibi..... Benim üst katımdaki gece 3 te çamaşır makinası çalıştırıyor, çaprazımdaki beyazlarıma sofra silkeliyor....Düşün..

8. 23 Nisan 2009
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    vaşşşşş:roflol:
    yani diyorsun ki dinsizin hakkından imansız gelir he...kötükedihüso

10. 23 Nisan 2009
  11. SaGoSu KaJmEr

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sabrediyorum sabır sabır çekitorum bakalım hayırlısı sabah konuşcam yine yazarım sizede ne dediğini

12. 23 Nisan 2009
  13. SaGoSu KaJmEr

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sabrediyorum sabır sabır çekitorum bakalım hayırlısı sabah konuşcam yine yazarım sizede ne dediğini

14. 23 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

laftan anlamiyorlarsa sende yonetime sikayet et baktin oda olmuyor sende onlar sessizken gurultu yap:)

16. 23 Nisan 2009
  17. perihanfatma

perihanfatma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim komşum balkonuma halılarını silkeliyor cöpler geliyor balkonumu yakıyorum 1gün sonra panjurlarını yıkayıpaçıyor balkonum camur içinde kalıyor eşimöğretmen yorğun geliyor akşamları makkap calıştırıyorlar saatlerce süperge hiç kapanmıyor kadın meme kanseriymiş sabredeyim üzmeyeyim diyorum ama dayanamadım attıkları corap posetlerini balkonumdam aldım kapısının önüne bıraktım uyardım yok anlamıyor

18. 23 Nisan 2009
  19. handeyavas

handeyavas Guest

aynı sorunları bende yaşadım. kızımı tam uyturdum komşu hissetmiş gibi takır tukur birşeyler yapardı. küçük oğlu vardı o durmazdı sürekli zıplardı ama o küçük çocuk laftan anlamaz diye ona birşey demezdim ama kendisinin yaptığı gürültüye dayanazdım. kaç kez konuştum ((bak sende doğum yaptın nasıl uyku problemi yaşanır biliyorsun ne olur yapma artık kafayı yemek üzereyim )) derdim o da tamam derdi ama nerde 5dk sonra yine aynı.
    sonra el mi yaman ben mi yamanım bak gör dedim. 2 ay tam 2 ay o gürültü yaptı ben alttan vurdum sonra geceleri vurdum tavana fırça sapıyla---o bana geldi (( ya gece vurma oğlanı zor uyutuyorum sen vurunca uyanıyor sabaha kadar uyumuyor )) dedi

2 gün ara verdim oğlu uyumuyormuş diye ama kendisi aynen devam etti. bende kaldığım yerden devam ettim. ama artık çıldırmak üzereyim çünkü çok yalvardım ve oturup ağlardım o derece yani baktı ben pes etmiyorum oğlu geceleri uyuyamıyor o da vaz geçti gürültü yapmaktan.