komşumun fesatlığı yüzünden bana verdiği zarara bakın

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pptya87 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar 3 yıldır bi aptmanda oturuyorum ve 1 yıldırda alt komşum oldu taşınalı neyse bildiğiniz komşu muhabbeti işte ama fesatlığı diz boyu ne yapsam taklit ediyor aman diyorum nasıl olsa kiracıyım çeker giderim ondan sonra da şey gibi ortada kalır deyip kendimi avutuyorum derken önümüzdeki yaz için taşınma kararı aldık zaten.
    bugün ablam kuzenim falan işte kahve içmeye geldiler komşumda çat kapı çıktı geldi bende buyur ettim oturdu gerildi ne yaptı etti tekli koltuklardan birini kırdı ayy şey kem küm derken herkes gitti sigaramı içip bende kalkayım dedi bende o koltuğu kırdın öbür koltuğa geç dedim üçlü koltuğa geçti hayvan gibi oturmasıyla onuda kırdımı kırdığı yer koltuğun sırt dayadığımız kısımları oluyor desemki koltuklarım adi 3 yıldır kullanıyorum ve çok fazla misafir ağırlıyorum ayyyyy bunu da kırdım deyince benim şalterler attı tabi hayvan gibi oturuyorsun koltukta oturmasını bilmiyorsun akşam eşime derim yapabilirse yapar yapamazsa koltuk tamire gider parasınıda siz verirsiniz dedim tamam eşine bi söyle olmazsa yaptırırım dedi ama ne olursa olsun moralim çok bozuldu akşam eşim fıttıracak eşimide kışkırtıcam bağır cağır bidaha evime ayak basmasın dicem yeter ya bu nasıl bi kıskançlıktır sonrada burdan çekip gidicem.:eek:klava:

2. 30 Eylül 2010
  3. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah size sabir versinn....
    bu kadarina da pes.........

4. 30 Eylül 2010
  5. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    hayvan gibi oturuyorsun koltukta oturmasını bilmiyorsun akşam eşime derim yapabilirse yapar yapamazsa koltuk tamire gider parasınıda siz verirsiniz akannehir

bunu gerçekten dediniz mi :1shok:

ne kıskançlık yapıyo bilmem ama sizin davranışız çok ayıp

6. 30 Eylül 2010
  7. gamgamm

gamgamm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    melege tam destek katılıyorum...komşunuz kıskanç olabilr belki ama sizin yaklaşımınız onun kıskançlığından daha vahim bi halde bence..oturmayla koltuk nasıl kırılır onuda pek anlamış değilm ama komşunuzun hayvanlığından olmadığı kesin..bence sizin gibi komşusu (sizin komşuluk anlayışınızda tartışılr tabi) olan insanlara Allah sabır versin..bu benim şahsi fikrim :)

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  8. 30 Eylül 2010
  9. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    vereliniortakvereliniortak

10. 30 Eylül 2010
  11. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    bana şuanda bunları demeniz çok normal ama koltuğa oturmadı adeta kendini zınk diye arkaya doğru attı yanlışlıkla yapsa sorun değil canım olacağı varmış oldu derim kaç kere tabağımı çanağımı kırdı aman senden önemli değil ya dedim ama bunu kastten yaptı ablamla kuzenim bile şaştı koltuğa ne biçim oturuyorsun dediler birde beni sinir eden nokta aaaa kırdım dedikten sonra pişkin pişkin gülmesi oldu benim maddi durumum iyi değil ben işten çıkarıldım eşimin işleri gittikçe berbatlaşıyor o anda aman ne olcak kır gitsin yenisini alırım diyecek halim yoktu haaa adam gibi oturur bi gerilir koltuk çıt der o zaman senin bi suçun yok koltuk adimiş derim ama görseniz zıplayarak oturup arkaya doğru kendini öyle bi attı ki 2 koltukta da bunu yaptı ve koltuğun sırt kısmı resmen arkaya yattı hadi diyelim birini yanlışlıkla yaptın diğerine niye öyle oturuyorsun işte bu yüzden hayvan gibi oturuyorsun dedim ve hiççççççç alınmadı ben birdaha evime gelmesin diye böyle yaptım ama akşam çay içmeye gelirim dedi bana yaaa.
    tamam ben yaptırırım falan dedi ama hikaye durumları bizden kötü abisi işsiz yengesi işten ayrıldı hamileyim diye kendisi çalışmıyor annesi babası köyden parasızlıktan gelemiyor şimdi giren bana girdi offffff allahım çıldırcam evime çok misafir geliyor nasıl ağırlıcam insanları offfffffff.

12. 30 Eylül 2010
  13. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    ayrıca 1 saat sonra eşim gelcek ve onun tepkisi ne olcak onu düşünüyorum 3 yıllık evliyiz herşeyi zar zor aldık aman hepsi kalite olsun bize uzun süre gitsin diye sürekli eşya değiştirmeyelim dedik ve 3 yıldırda çok temiz kullanıyoruz ben ve eşim eşyaya çok değer veririz yani bunada yanlış diyebilirsiniz ama bazı insanlar eşyaya mala fazlaca önem verebiliyor işte huyumuzu değiştiremeyiz bende eşimde ailemizden böyle görmüşüz.
    neyse sorun o değil eşim biraz sinirlenip yapar veya yaptırır ancak alt komşudan nefret ediyor görüşme şunla deyip duruyordu bende napıyım kapıma geliyor kovayımmı diyordum alma boşver falan diyordu ahhhh keşke eşimi dinleseydim şimdi bide bunları yüzüme vurcak.

14. 30 Eylül 2010
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    keşke kabul etmeseydiniz içeri.. madem o kadar zarar da vermiş şimdiye kadar.
    yaptığı şey büyük ayıp.
    ben kimsennin evime çat kapı gelmesinden hoşlanmam. kapıyı açsamda bir saate kadar çıkıcam yada misafirlerim özel der almam... (ben biraz garip ve sertim sanırım)
    eşinize anlatın ama mutlaka bir bedel ödetmeli diye düşünüyorum. kırdığı tabak çanağı bile yeniletirdim ben olsam. yada bir daha konuşmazdım.
    zaten komşuculuk olayını hiç sevmem.

16. 30 Eylül 2010
  17. gxuxlce naz:)

gxuxlce naz:) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yuhhhh koltuk oturmakla kırılırmıymış şaşıdımCADIARZU

18. 30 Eylül 2010
  19. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    koltuk oturmakla kırılmaz ama zıplayarak oturmakla ve arkaya doğru çok sert bi şekilde gerilmekle kırılır.