komşumuz ne kadar hayatımıza girmeli

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve tülce tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : tülce
  1. tülce

tülce Guest

kızlar birkaç gündür kafam karışık samimi bir komşum var önceleri ufak bir sıkıntım olsa onu yakın bulup anlattım ama şimdi olay boyut değiştirdi hayatımın her safhasına karışmaya başladı ben biraz yumuşak yüzlü oluşumdan birazda kendim başta onu hayatıma karıştırdıgımdan bişey diyemiyorum ama artık bu durum fazlasıyla canımı sıkıyor önerisi olanları merakla bekliyorum sevgiler:nazar:

2. 28 Ağustos 2008
  3. asunagi

asunagi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    onu uzaklaştırmak elinde sen onu daha iyi tanırsın nasıl davranacağını nasıl uzaklaştıracağını bilirsin kaybederim diye korkma.benim kayınvalidemi kocası en yakın komşusuyla aldatmış.kaynanamda çok samimiymiş kadın eve girip çıkıyormuş.fazla samimiyette iyi değil.........

4. 28 Ağustos 2008
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    etrafımdaki örneklere baktığımda hep fazla samimi olan insanların bir müddet sonra birbirleriyle yüz göz olduklarını görmüşümdür...bu yüzden dikkatli olmanızı öneririm...

6. 28 Ağustos 2008
  7. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşım komşunla arana mesafe koymalısın eskisi kadar samimi olma yanına fazla gitme mesela yada o geldiğinde sorunlarından bahsetme kimsenin seni eleştirmeye,yönlendirmeye hakkı yok sana bu şekilde davranmasına müsade etme..hatta uyar kendisini yaptıklarından hoşnut olmadığını söyle:1closedeyes:

8. 28 Ağustos 2008
  9. Relaxx

Relaxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88

çok haklısın arkadaşım etraftan duyuyoruz yakın çevresi tarafından aldatılan kadınları,adamları...eşim evdeyken komşularıma gitmem onlarda bize fazla gelmez..

10. 28 Ağustos 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Komsu komsunun külüne bile muhtac olur demisler:nazar:

Aslinda kesinlikle iyi bir komsuluk iliskisi cok güzel biz burda almanyada ne yaziki yoksun kaliyoruz böyle seylerden neyse konuya dönelim.şutarafagitti

Güzelim kendinde dedin zaten, onu bastan hayatina karistirdigindan kendide simdi o hakki görüyor kendinde ve bazi insanlar malesef baskalarinin problemlerine hayatlarina burnunu sokmayi pek sever,:kızgın:

Yavas yavas tavrini net bir sekilde koy, yine böyle sana karismak istedigi zaman "Iyisin hossun canim fakat benim özel hayatima karisma lüften senden yardim gerekirse söylerim zaten de":1closedeyes:

Ama arani bozma cünkü yüz yüze bakiyorsun ev alma komsu al buda güzel bir atasözüyerimseniben

12. 28 Ağustos 2008
  13. Annemin bir lafı vardır : "dostluklarını uzun yıllar devam ettirmek istiyorsan; fazla samimi olma..."

14. 28 Ağustos 2008
  15. komşun eger iyi biriyse küstürmeden yavas yavas görüşmeniz azaltt sakın onu karsına alıp konuşma bozulabilir çünkü her seyi sen anlatmışsın o da seni dinlemiş ortak olmuş.eger gıcığına gidersen konuşup o sırlarını sıkıntılarını tüm mahalle duyar ondan en mantıklısı ay bugün başım agrıyor,ay evde değildim,cok işim var temizlik yapıcam gibi bahanelerle görüşme süresini ve görüşmeyi azaltmak .naptın derse de problenmelerin neyse onları atlattık çözdüm şeklinde konuyu kaparsın.ona anlatacagına burda bizle paylaş .

16. 28 Ağustos 2008
  17. :1shok:komşularımızın hepsinden korkmamıza gerek yok ki illa kocamız biiz aldatacak mı yani.kendinize uygun ,efendi insanlarla arkadas olup girip çıkıyorsanız evlerinize güvenmelisinz de ya da güvenmediğiniz kişiyle komşu olmayın.gecen apartmandak yeni geline cıktım cıkmaz olsaydım bebegi oldu yeni de..ben zaten calışıtğım için 50 gün oldu gidemedim digerleriyle.bende 2 yas büyük bu şahsiyet.dedim ki bana da gel bak bi de yeni bi gelin daha geldi karsı bloğa o da evde senin gibi görüşün dedim ve aldığım cevap aynen şuydu .BEN ASLA YASITLARIMA GİDİP GELMEM KOCAMI KISKANIRIM olgun bayanlara gidiyorum..kompleks ve özgüven eksikliği hemen kalktım tabi..yani diyeceğim eşinizi veya komşunuzu iyi secmişseniz neden korkuyorsunuz ki bayanlar :1shok:

18. 28 Ağustos 2008
  19. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bir zaman fazla samimiyet iyi degil diye dusunuyorum...
    tavir yaparsaniz belki anlar
    fazla samimiyet genelde tatsizlikla biter
    ama annem komsulariyla da super gunler vakitleri geçiyor ya, hepsi samimi, çok durust insanlar...
    o da sanirim çok nadir...
    ben yinede samimi olmamak tarafindayim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.