Komumun beni enayi yerine koymasna artk msade etmemem lzm... Ama nasl?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve leylaaa07 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

14 Aralık 2009
    Konu Sahibi : leylaaa07
  1. leylaaa07

leylaaa07 içimde bir kıpırtı var :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bugün o kadar sinirliyimki anlatamam karşı komşum geçen sabah mide ağrısından kapımı çaldı uyku sersemi açtım kapıyı 2 yaşında oğlunu bana bırakkıp hastaneye gitti.
    o gün gün boyu bendeydi çocuğu uyutup biraz int bakınıyım diye laptopu açtım neyse daha yemek için mutfağa gitmiştimki çocuk uyanmış ve laptopu düşürmüş tabi laptopun ekranı kırılmış tabi çok üzüldüm nasıl yaptım diye eşime ben yaptım dedim eşim neyse problem değil sana bişi olmasın dedi ama tabi baya bi külfet 400 tl buluyomuş masrafı.
    ertesi gün komşuma söledim olanı bana hiç bi şey sölemedi eşime sölemedim çocuğun yaptığı diyede belirttim akşam kapımı çalmış eşimin evde olduğunu bildiği halde bilgisayar için ne yapabiliriz diye soruyo eşim dedi resmen eşime duyurmaya çalışıyo gibi bende daha sonra konuşuruz diye gönderdim ama çok sinirlendim.
    2 gün geçti hala ne gelen var ne giden var ben kendimi salak gibi hissediyorum daha öncede süpürgemi bozup getirmişti ben bu meseleyi açık açık konuşayımmı acaba masrafı istiyimmi karar veremedim ne yapayım?:çok üzgünüm:

2. 14 Aralık 2009
  3. cadoloz_x

cadoloz_x Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence ıstemıceksende elektronık urununu ıstedıgınde bahanesını soleyıp veremıcegını sole yada cocugunu bırakmak hastayım yada ısınız oldugunu soleyın

4. 14 Aralık 2009
  5. aigina_s

aigina_s şahlanıp gitmek içmde var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dünya cadalozların valla... çirkefliği eline alıp paranı isticeksin birdaha da hiçbir eşyanı vermiceksin bnce.. böyle insanlar huy edinir çünkü alır vermez.. verirsede hayrı kalmaz... 400 tl de az değil. insanın kendi çocuğu olsa hadi neyse de kaydirigubbakcemile

6. 14 Aralık 2009
  7. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    isteyceksin tabi 400 az deil yani hepsini vermese yarısını karşılsın

8. 14 Aralık 2009
  9. leylaaa07

leylaaa07 içimde bir kıpırtı var :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım bu iki oldu bide marttta doğum yapcam onun düşünüp sölemesi lazım ama nerde ince düşünce bide çok rahat yaaaa çıldırtıyo beni :1shok:

10. 14 Aralık 2009
  11. elif_sena

elif_sena gobusume mutluluk kondu .. Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    148
    arsiz insanlardan nefret ediyorum .. benimde basimda var oyle bi tane arkadas cevresinden .. tersleyemiyorumda evime gelince zarar vermeden gitmiyo cocuklari .. dugun dernek ne olursa bi kiyafetimi alir verdigim sekilde asla geri gelmez ya bi yerleri sokulur ya ter kokar mutlaka biseyler olur
    artik banada gina geldi .. ama ben soyleyemiyorum vermemezlikde edemiyorum .. eger soyleyebilirsen hic durma soyle soyleyemiyorsanda araya mesafe koymaya calis ..
    yoksa surekli enayi yerine koyuluyorsun ....

12. 14 Aralık 2009
  13. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canim iyide suc senin oanda cocuk senin sorumlulugundaydi, hani kadin cocuga bakmadi da cocuk kirsaydi ozaman ödemek zorundaydi

14. 14 Aralık 2009
  15. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    305
    Ödül Puanları:
    188
    elektronik eşyalarınızı kimseye vermeyim ya niye veriyorsun ki

16. 14 Aralık 2009
  17. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    ıyide canım..2 yaşındaki bebekten ne beklersin, dikkatli olmasını mı?
    Hata sende ortada bırakmışsın..çocukta ne olduğunu bilmediği bişeyle oynamak istemiş..
    Bunun parasını istemen nasıl olur?Bozduğu diğer eşyan için bişey diyemem..

18. 14 Aralık 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    dikkatsizliği siz yapmışsınız...özensiz davranan ve laptop u ortada bırakan sizsiniz...
    daha öncesinde de bozuk getirdi ise süpürge makinanızı belirtmeliydiniz, komşunuza...
    bence parasını istemeniz hiç uygun olmaz...
    zaten artık o da sanmıyorum ki ,zor anında bile olsa size çocuğunu emanet etsin..
    o da en az sizin kadar üzgündür..