Konak Sorunu

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve ahhhu tarafından 19 Nisan 2008 başlatılmıştır.

19 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ahhhu
  1. ahhhu

ahhhu şafağımıza 325... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaslar benım saclarımda garıp bır kepeklenme war konak seklınde kucuk kucuk bır yerden hatır hatır bı suru beyz kucuk yara gıbı seler dokuluo bunar neden oluordur we buna bı care bılen warmı

2. 19 Nisan 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

valla canım aynı şeyleri bende yaşıom bi doktor sedef hastalığı dedi diğeri mantar dedi :çok üzgünüm: ilaçları kullanıom yine tekrarlanıo aynı kepek gibi dökülüo kaşıyınca napcam bende bilmiom :a015:

4. 19 Nisan 2008
  5. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı sorun bendede vardı egzama dedi dr.ketoral verdiii her banyoda onu kullandımm başkaa hiçbir şampuan kullanmadımmm yaklaşık 3 ay sonra geçtiii tavsiye ederimm bir dee saça sürülenn sıvı bir ilaç verdi jel değildi amaa çok ii geldi banaa

6. 19 Nisan 2008
  7. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bendede oluyo o bazen kanattığım bile oluyo kar yağıyo resmen üstüme offf

8. 19 Nisan 2008
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

bana da mantar diyen doktor ketoral vermişti geçti ama yine oluştu diğer doktor sedef dedi çinko yetersizliği var die de şurup falan verdi napcam bilmiom ya yine doktoramı gitcem :çok üzgünüm:

10. 19 Nisan 2008
  11. ahhhu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende basıt bır kepeklenmedır dıe dusunmustum mantar mııı egzamamı ayy arkadaslar korktum wallaaa

12. 19 Nisan 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    büyük ihtimal seboreik dermatit olabilir,egzama:) kaşıntı oluor mu?bende de o sorun var ,onun kesin bir çözümü yok belirli aralıklarla tekrar edecektir

14. 19 Nisan 2008
  15. MeDuSa

MeDuSa Guest

arkadaşlar mantar da deil egzamada deil anlattığınıza göre aynı sorunu yaşıorus ve cilt doktoru bunun saç diplerinde oluşan bir sedef hastalığı olduğunu söyledi

16. 19 Nisan 2008
  17. ahhhu

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sedef mıı eywahh o cok kotu bır sey we hemen hemen gecmeyen bır hastaık wıcudumuzun baska yerlerıne bulasırmıymıs acabva uuff nappcaz oolese bız yaa

18. 19 Nisan 2008
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

canım sedef vücudun heryerine bulaşmıo bende uzun süre var ama tam olarak da gitmio eğer seninde benim hastalığımdansa sedeftir ama kesin bişi diyemem tabiki doktor değilim çünkü :sm_confused: ama sedef başkasına da geçen bulaşıcı bi hastalık değilmiş ve kesin tedaviside varmış ama tam olarak daha araştırmadım :1no2: korkma bişi olmuo vücutta çıkarsa o daha zararlı seninde kafa derin derin pul pul dökülüomu sedef derinin kendini aşırı yenilemesinden olurmuş bu hızını engelleyecek ilaçlar varmış işte bende araştırıom bakalım doktora falan sorcam olayları sanada anlatırım a.s.