Kondisyon bisikletinin faydasını gören var mı?

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve 2sekerli tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : 2sekerli
  1. 2sekerli

2sekerli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    6 ay önce sezeryanla doğum yaptım. 12 kilo verdim ama daha vermem gereken 9 kilom var. Fazla kilolar için kondisyon bisikleti almayı düşünüyorum. Bu konuda bilgi ve önerisi olan var mı ? Daha doğrusu faydasını gören var mı ? Aslında ev tipi yürüme bandı düşünmüştüm ama onlar çok pahalı. Şimdiden teşekkürler.

2. 29 Nisan 2009
  3. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben de geçen sene kondisyon bisikleti almayı düşünüyordum. pilates hocama danıştım ama bana önermedi. basen yapıyor bisiklet dedi. onun yerine hızlı adımlarla yürü dedi. ben de vazgeçtim. ayrıca kullanıp da memnun kalan hiç duymadım. bir kaç arkadaşımın evinde var ve hiç kullanmadıklarını soyluyorlar. kimi balkona atmış kimi kilere. sen de açık havada yurusene bebeğini arabasına koyup. havalar da ısınıyo :dance:

4. 29 Nisan 2009
  5. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim ark da aldı bi hafta kullandı sonra attı ardiyesine hiçte memnun kalmadı...
    bencede koy bebişini arabasına hergün yürü en iyisi bu bence...

6. 29 Nisan 2009
  7. 2sekerli

2sekerli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benzer şeyleri bende duydum , o yüzden tereddütlerim vardı. Galiba da doğrusu düzenli yürüyüş. İlginiz için teşekküer ediyorum.

8. 29 Nisan 2009
  9. 2sekerli

2sekerli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ya aslında en doğrusu yürüyüş ama nedense düzenli yapacağıma inanmıyorum. Hani işte giyin , çocuğu hazırla, arabayı indir falan , zor geliyor. Oysa o şekilde kilo daha kolay verilir tabii ki. BU sabahtan itibaren yemeyi de azalttım. Sabah kahvaltısında ekmekten hariç hiç ekmek yemeyeceğim. Kısacası sıkı bir diyet ve yürüyüşle kiloları vermeye çalışacağım. Bakalım iki haftaya kadar kaç kilo vereceğim. Karalıyım ve de heyecanlıyım.

10. 29 Nisan 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben yurt dışındayken dikkatimi çekti kadınlar parklarda ellerinde bebek arabasıyla koşu yapıyorlardı. çekmişler eşofmanları bebek arabasıyla koşturuyolardı :roflol: yurumek daha kolay