Kondisyon Bisikletiyle basen eritenler yardm...

Konusu 'Soru-Cevap Bölümü' forumundadır ve hanlev35 tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : hanlev35
  1. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar herkese bende azalttığım ama hala da çok olan bir basen problemim var.sauna eşortmanım var ve bisikletim acaba merak ediyorum hergün düzenli yaparak 1 ayda kilo veren yada incelen varmı.delikafaduldenacil yardım lazım bugün başlıcam ama nasıl ve nekadar yaptınızda inceldiniz başaranlar fikirlerinize ihtiyacım var...........:içelim:

2. 26 Mayıs 2009
  3. eylultamer

eylultamer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    canım ilk önce bölgesel yağ yakma diye bişey yoktur , bu tarz kardiyo hareketleri güzel bence yap , ama dediğim gibi bunu yaptığında tüm vücuttan eşit şekilde inceleceksin , tabii sadece egzersizle olacak iş değil , çok sıkı olmasada diyet şart , karbonhidrat alımını en azından , baya bi azalt .
    elbette ki düzenli sporla ve diyetle kilo verir ve incelirsin , ama istikrar şart :)
    öyle hemen mucize bekleme , sabırlı ol zaten kendinde olan değişikliği gördükçe dahada hırslanırsın merak etme

basenlerin için ayrıca kardiyodan sonra forumdada olan basen ve bacak hareketleri var cnm o yazıları iyice okumaya çalış , bu hareketler sıkılaşmasına yardımcı olur

nacizene bilgilerim bunlar benim .

kolay gelsin sanaa ..

4. 26 Mayıs 2009
  5. hanlev35

hanlev35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler arkadaşım,peki bu konuda yapıp sonuç alan arkadaşım varmı.aslında sonuç alınmıcak bir spor yoktur ama nekadar sürede ne değişiklik oldu merak ediyorum.bu beni daha motive edicek.