Kongbai Escape

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve mavrulam tarafından 6 Ekim 2008 başlatılmıştır.

6 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mavrulam
  1. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
  2. 7 Ekim 2008
  3. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    2 anahtar buldum,cöpden kagida sarili tas buldum 2 sandik biri kilitli biri sifreli,
    mavi anahtar tv sehpasinin cekmecelerini aciyo, 2 kagit var elimde biri siyah biri beyaz.
    bide camsil buldum,cekmeceden tv kablasu aldim tv ye taktim.
    camin önünde levye var, bide kitaplarin önünde stik gibi bisey var yesil ama alamadim onlari.

4. 7 Ekim 2008
  5. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bır yerde adını wermıycem reklam olmasın bıggest looser we boni bon dıye oyunlar war onlara taktım.bıde virtuel villager suan onu oynuyorum.

6. 7 Ekim 2008
  7. kezban73

kezban73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Raftan yeşil kitabı alıyoruzÇekmeceden kağıtları.Beyaz kağıda siyah taşla bir şeyler yazılıyor Bulduğumuz anahtarla çekmeceyi açıyoruz, mor kutuyu alıyoruz.Sonra yatağın yanındaki dolaptan turuncu kutuyu ve siyah anahtarı alıyoruz, tv altındaki diğer çekmeceyi açıp tv kablosunu alıp tv takıyoruz.tv açıkken siyah kağıdı üzerine tutuyoruz ve spreyi sıkıyoruz şifre çıkıyor 820804 mor kutuyu açıyoruz, içinden turuncu anahtar alıyoruz ve yeşil balkon kapısını açıp levyeyi alıyoruz, turuncu kutuyu levyeyle açıyoruz.İçinden çıkan anahtarla kapıya tıklıyoruz ve oyunu bitiriyoruz.